Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak wysłać zapakować

07 paź 2009 - 11:00:06

Dziewczyny, czy ktoraś z Was wysyłała już wózek lub coś o podobnej wielkości? jak się taką paczkę wysyła,jak pakuje?! podpowiiedzcie cos:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-28 17:10 przez moderator.

Jak wysłać zapakować

07 paź 2009 - 11:04:44

Ja nie wysyłałam jeszcze nic w tak dużym gabarycie, ale jak kupowałam wózek przez wysyłkę, to przyszedł w takim dużym pudle. Może popytaj w jakiś sklepach czy nie mają takiego dużego zbędnego kartonu. (np w sklepach gdzie wlasnie sprzedają wózki, albo sprzet agd ) A no i wózki przywoził mi zawsze kurier, ale myślę ze pocztą też powinnaś posłać to bez problemu. Chociaż pewnie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie byłby odbiór osobisty. Może inne mamy już wysyłaly i bardziej Ci pomoga.

Jak wysłać zapakować

07 paź 2009 - 11:11:36

ja wysyłałam 2 razy wózek głęboki -pocztą bo kurier chciał 70zł, na poczcie za wózek zaplaciłam 36 zł, nie moglam dostać nigdzie takiego kartonu więc owinełam bardzo dokładnie taką czarną przylepną folią spozywczą i taśmą, zużyłam całą ,do kupienia w markecie 8zł) i poczta przyjeła bez problemu, wózek złozony oczywiście - duże cięzkie wózki glębokie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-07 11:11 przez magda1039.

Jak wysłać zapakować

07 paź 2009 - 11:15:40

Dziękujęza odpowiedź hmm ja mam do wyslania toledo coneco gondola i spacerowka.... wyszlookolo 45zl na poczcie...pomysle jeszcze zapytam kolegi ile w dhlu by chcieli za przewoz...

Jak wysłać zapakować

07 paź 2009 - 11:44:36

jA TEZ WYSYŁAŁAM wielofunkcyjny z parasolką i mata i płaciłam ok 30zł,owinęłam gruba folia i ciasno okleiłam taśma.

Jak wysłać zapakować

07 paź 2009 - 12:56:12

ja wysyłałam spaceróweczkę, złożyłam go dokładnie wszystko okleiłam kółka, itd żeby nic się nie ruszało i nie połamało a później folią owinęłam i na koniec w papier (taki zestaw z tym papierem, sznurkiem można kupić na poczcie)

Jak wysłać zapakować

07 paź 2009 - 13:52:42

jak sprzedawałam wózek to zapakowałam go w pudełko i jeszcze owinęliśmy folią... wysyłałam pocztą i za przesyłkę priorytetem zapłaciłam 32zł... natomiast wiem że kurier bierze w granicach 50zł (przynajmniej u nas i jeszcze sam po przesyłkę przyjeżdża więc nie trzeba się tłuc z pudłem)

Jak wysłać zapakować

16 paź 2009 - 22:08:33

Ja wysylalam lozeczko poczta, na poczcie przesylka kosztowala mnie 40zl, do odbiorcy dotarla na drugi dzien:) Kartony duze wzielam z biedonki okleilam nim lozeczko oraz tasma by wszystko bylo stabilnie spakowane. Mysle, ze wysylanie duzych paczek najlepiej oplaca sie poczta. Kurier kosztuje od 50zl wzwyz. Pozdrawiam!

Jak wysłać zapakować

30 paź 2009 - 12:42:27

Kochane mamy poradźcie mi jak najtaniej przesłać komuś buty dziecięce?Bo w przypadku paczki za 9,50 to traci właściwie osoba kupująca jak i sprzedająca.Cy można listem poleconym,?A jeśli można to czy wychodzi to taniej?Napiszcie mi proszę,jak Wy sobie z tym radzicie.Pozdrawiam serdecznie

Jak wysłać zapakować

30 paź 2009 - 12:46:23

zależy jakiej wielkości buty??
jeśli dziecinne to wrzuć do koperty bombelkowej i myślę że jak nie będą ciężkie to do 6zł wyślesz :)

Jak wysłać zapakować

30 paź 2009 - 12:50:09

Tak myślałam właśnie o adidaskach dziecięcych., bo zimowe to pewnie jako list polecony też by troszkę kosztowały ?
Dziekuję za podpowiedź

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Jak wysłać zapakować

30 paź 2009 - 12:52:57

Koperta bąbelkowa będzie akurat!ja tak wysyłałam kapcie dla smyka!jako list polecony i chyba nie wyszło wiecej niż 6zł!!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Jak wysłać zapakować

30 paź 2009 - 12:55:14

wysyłałam w pudełku jako list - 9zł polecony priorytet

Jak wysłać zapakować

30 paź 2009 - 12:55:20

do 1kg list polecony kosztuje 7,5zł to i tak taniej niż paczka :)

Jak wysłać zapakować

30 paź 2009 - 13:08:01

najdrozszy list polecony kosztuje 9,5zl i jest do 2 kg ja w nim wysylam wszystko przesylka jest wielka jak niewiem co ale miesci sie w 2 kg wiec tak wysylam,nigdy nie bylo zadnych problemow z nadaniem czy z dotarciem przesylki,wszystki co ciezsze niz 2 kg nadaje paczka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PROMOCJE SKLEPOWE