Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

DOMOWE SPOSOBY NA PLAMY i nie tylko...

07 paź 2011 - 22:29:39

Cytat
Aniuska
Hej na zmechacenia (kulki na swetrze ) mam fajny sposób ,którego nauczyłam się pracując w lumpeksie ,bardzo ładnie schodzą za pomocą pumeksu( te stare pumeksy z kamienia są najlepsze) do tej pory odnawiam tak niektóre sweterki i działa :)

Ja używam nieco nowszego modelu- takiego kolorowego miękkiego pumeksu. Maszynki i golarki przy tym to pikuś :)

DOMOWE SPOSOBY NA PLAMY i nie tylko...

08 paź 2011 - 02:25:57

Cytat
kamilak86
Cytat
Aniuska
Hej na zmechacenia (kulki na swetrze ) mam fajny sposób ,którego nauczyłam się pracując w lumpeksie ,bardzo ładnie schodzą za pomocą pumeksu( te stare pumeksy z kamienia są najlepsze) do tej pory odnawiam tak niektóre sweterki i działa :)

Ja używam nieco nowszego modelu- takiego kolorowego miękkiego pumeksu. Maszynki i golarki przy tym to pikuś :)
Zgadzam się przy golarce i maszynce jest bezkonkurencyjny .

DOMOWE SPOSOBY NA PLAMY i nie tylko...

08 paź 2011 - 05:02:00

do sciagania wlosow dobra jest tasma dwustronnie klejaca-taka do wykładzin a zmechacenia -tarka do stóp;]

DOMOWE SPOSOBY NA PLAMY i nie tylko...

08 paź 2011 - 07:59:03

u mnie działa rewelacyjnie to co u Ciebie się nie sprawdziło :(

DOMOWE SPOSOBY NA PLAMY i nie tylko...

10 paź 2011 - 11:49:25

Cytat
Aniuska
Cytat
kamilak86
Cytat
Aniuska
Hej na zmechacenia (kulki na swetrze ) mam fajny sposób ,którego nauczyłam się pracując w lumpeksie ,bardzo ładnie schodzą za pomocą pumeksu( te stare pumeksy z kamienia są najlepsze) do tej pory odnawiam tak niektóre sweterki i działa :)

Ja używam nieco nowszego modelu- takiego kolorowego miękkiego pumeksu. Maszynki i golarki przy tym to pikuś :)
Zgadzam się przy golarce i maszynce jest bezkonkurencyjny .

Fajnie czegoś nowego się dowiedzieć ,zawsze usuwałam maszynkądo golenia, muszę wypróbować. :))))

DOMOWE SPOSOBY NA PLAMY i nie tylko...

10 paź 2011 - 12:42:35

Jak uzywałam maszynki do golenia to zawsze zrobiłam dziurę.Od dłuższego czasu używam golarki mpm akumulatorowe,naprawdę super.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

DOMOWE SPOSOBY NA PLAMY i nie tylko...

10 paź 2011 - 13:33:08

Ja właśnie jednorazówką też pociachałam nie jeden dresik a o pumeksie pierwsze słyszę. Chyba zaraz pobiegnę do sklepu :) Mam super kurteczkę skórzaną ze ściągaczem, który mi się zmechacił i cieszę się że jest szansa na ratunek :):):)

DOMOWE SPOSOBY NA PLAMY i nie tylko...

10 paź 2011 - 14:14:18

Cytat
Aniuska
Hej na zmechacenia (kulki na swetrze ) mam fajny sposób ,którego nauczyłam się pracując w lumpeksie ,bardzo ładnie schodzą za pomocą pumeksu( te stare pumeksy z kamienia są najlepsze) do tej pory odnawiam tak niektóre sweterki i działa :)
Super sposób.Kiedyś pracowałam w pralni i takim pumeksem czyściło się płaszcze i kurtki flauszowe.Scholl jest z kamienia i jest świetny.

DOMOWE SPOSOBY NA PLAMY i nie tylko...

10 paź 2011 - 15:51:55

dokładnie maszynka jednorazowa


tylko powoli bo ja ostanio zrobiłam dziorke w tuniczce bo była ostra maszynka ale najlepsze jest to polecam

POMOZCIE KOCHANE , ZROBILAM CORCE NAPRASOWANKE ALE NIE WYSZLA ;/;/;
JAK JA WYWABIC?????????? BEDE WDZIECZNA JAK KTOS DA ODP NA PRYWATNA WIADOMOSC!!!! DZIEKUJE

naruszenie regulaminu pkt. 14"tosuj odpowiednie formatowanie tekstu (pogrubienie, podkreślenie, pochylenie, rozmiar czcionki, kolory, itp.) jeżeli naprawdę coś musisz podkreślić. Pisanie dużymi literami traktowane jest, jako krzyk, a krzyczeć nie musisz. Nadużywanie którejkolwiek z tych form jest karane ostrzeżeniami. " - Moderator



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-17 20:19 przez moderator.

Dziewczyny a jak usunąć tłuste plamy z bluzy? Próbowałam odplamiaczem do ubrań przed praniem i płyn do naczyń i nic. Plama jakby się wgryzła ;/

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny jakie macie sposoby na odratowanie ciuszków, które już straciły swą biel i są szare ?
Jakie środki lub sposoby polecacie ? Mam kilka fajnych ciuszków ale niestety nie są białe tylko szare i teraz się zastanawiam jak je odratować ;) mam nadzieję, że mi POMÓŻCIe :) :)
PS. Miłego weekendu ;)
nikt nie pomoże ??



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-01 13:08 przez Panterka111.

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Miałam ten sam problem i teściowa poleciłam mi vanish odplamiacz i ubrania odzyskały swoją biel, przed praniem je namoczyłam w wodzie z dodatkiem vanisha potem wrzuciłam do prania.I super biae są teraz do każdego prania dodaje troche go, nawet do kolorowych ubrań bo usówa wszelkie zabrudzenia itp.

U mnie sprawdziło się stare ACE , najpierw namoczyłam ciuchy w wiadrze z wodą i dodatkiem ACE później wrzuciłam do pralki i dodałam do proszku , ciuszki wyciągnęłam idealnie białe:)

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

Mój patent na zakamieniony kran- OCET - namoczyc szmatke obwinąc dookola i poczekac schodzi jak za pomoca różdżki :) Nie masz czasu by umyć włosy a sa lekko przetłuszcone ?? nasyp na głowe talku dziecięcego i portzasaj głowa :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

maluszek chce jeść tylko sam