Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

42 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Co prawda na tapicerce nie próbowałam, ale potwierdzam, dr Beckmann jets niezawodny :) Ja zawsze używam mydełka.

Spróbuj Microvezel cleaner. U mnie nie ma plamy, której by nie usunął. A mam dwójkę małych dzieci:)

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

a próbowałaś tym specjalnym vanishem do dywanów i tapicerek? u mnie sprawdził się znakomicie

Ja proponowałabym wynająć kogoś z odkurzaczem piorącym.U nas jest taka dostępność,nie wiem jak u Was.Piorąc sama ,wypierzesz tylko z grubsza ,a odkurzacz wyciągnie cały brud ze środka.

Cytat
ala10
Ja proponowałabym wynająć kogoś z odkurzaczem piorącym.U nas jest taka dostępność,nie wiem jak u Was.Piorąc sama ,wypierzesz tylko z grubsza ,a odkurzacz wyciągnie cały brud ze środka.

dokładne. Lepiej zapłacić komuś kto wypierze KARCHEREM, niż zalać kanapę a wszystko zostanie w środku.
Po takim praniu kanapa będzie jak nowa :)

Ja proponuje plyn z FM Group do prania dywanow i tapicerki. Jest swietny.

DOMOWE SPOSOBY NA PLAMY i nie tylko...

06 paź 2011 - 17:19:17

Jestem bezradna...nie wiem jak się pozbyć tego problemu...dziś kupiłam klejącą rolkę wielokrotnego użytku,dość,że przy pierwszym użyciu pękła rączka to włosów na ubraniach nie ubyło ;/ Tak samo z golarka do ubrań...beznadziejne.Może poradzicie coś na ten kłopot albo polecicie konkretne produkty które wam pomogły?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-06 21:59 przez ana87.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

DOMOWE SPOSOBY NA PLAMY i nie tylko...

07 paź 2011 - 20:34:52

ja mokrą ręką czyszczę. I mam taką szczotkę ze sklepu za 5zł jest bezkonkurencyjna. A kuleczki niestety ręcznie obrywam, ale również chętnie poznam jakiś super sposób na radzenie sobie z tym problemem

DOMOWE SPOSOBY NA PLAMY i nie tylko...

07 paź 2011 - 20:41:54

JA DO USUWANIA ZMECHACEŃ UŻYWAM TYLKO ZWYKŁEJ MASZYNKI DO GOLENIA :))

<moderacja> "Regulamin forum pkt. 12 "Stosuj odpowiednie formatowanie tekstu (pogrubienie, podkreślenie, pochylenie, rozmiar czcionki, kolory, itp.) jeżeli naprawdę coś musisz podkreślić. Pisanie dużymi literami traktowane jest jako krzyk, a krzyczeć nie musisz "



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-08 07:41 przez moderator.

DOMOWE SPOSOBY NA PLAMY i nie tylko...

07 paź 2011 - 20:44:58

ja używam zwykłej jednorazowej maszynki do golenia,
najlepiej lekko już tępej wtedy jest mniejsza obawa że można ciuszek uszkodzić,delikatnie golić :)
sprawdza się lepiej niż te wszystkie elektryczne golarki rolka używam do ściągania paprochów z ciuszka:))

DOMOWE SPOSOBY NA PLAMY i nie tylko...

07 paź 2011 - 20:48:32

Ja też używam maszynki do golenia

DOMOWE SPOSOBY NA PLAMY i nie tylko...

07 paź 2011 - 20:52:41

potwierdzam skuteczność maszynki do golenia, zaś do zbierania włosów z ubrań kup dwustronną taśmę klejącą do mocowania wykładzin - super zbiera włosy a posługujesz się nią jak plastrem z woskiem do depilacji nóg :)

DOMOWE SPOSOBY NA PLAMY i nie tylko...

07 paź 2011 - 20:53:16

do usuwania zmechaceń najlepsza jest maszynka jednorazowa:)

DOMOWE SPOSOBY NA PLAMY i nie tylko...

07 paź 2011 - 21:31:25

Hej na zmechacenia (kulki na swetrze ) mam fajny sposób ,którego nauczyłam się pracując w lumpeksie ,bardzo ładnie schodzą za pomocą pumeksu( te stare pumeksy z kamienia są najlepsze) do tej pory odnawiam tak niektóre sweterki i działa :)

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

DOMOWE SPOSOBY NA PLAMY i nie tylko...

07 paź 2011 - 21:34:23

hmm no ja mogę ci polecić golarkę do ubrań firmy MPM bardzo dobra jest koszt ok 45zł, co to włosów sama nie wiem ale z chęcią się dowiem jak je usunąć a zwłaszcza psią sierść

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

maluszek chce jeść tylko sam