Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

43 minut temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10 -->

SA8 all fabric bleach firmy AMWAY...bardzo dobry odplamiacz do kolorowych rzeczy, używam tylko tego wybielacza. Spokojnie usuwam plamy po jabłkach i soczkach z kolorowych ubranek a z kolorami nic się nie dzieje. Można go kupić na allegro
Vanishem jeszcze żadnej plamy nie udało mi się usunąć...jest beznadziejny

zapałką umaczaną w bielince i punktowo delikatnie nanosic a pozniej pranko - miłej zabawy:(

Ja na jakiekolwiek plamy używam Niemieckiego mydełka do plam. Dostaniesz w każdym sklepie z niemiecką chemią. Poplamione miejsca nacieram mydłem i zostawiam na 3 godziny, puźniej pocieram plamy i piore w zwykłym proszku, Rewelacja, Polecam

Córka też ma białe rękawy w kurtce i w pralce nie puściło.Wzięłam szare mydło w kostce i szczoteczkę taką do paznokci i wszystko zeszło.Spróbuj.

sprobuj środków z dr beckmann są super a do białe to mydłeko z tego za 4zł jest super polecam.
mozna kupić je w kazdym kisoku hipermarkecie.

ja zawsze ręawy i kołnierze kurtek piorę pasta BHP
nałóż na rękawy lekko wetrzyj i do pralki
mam nadzieje że zadziała

Spróbuj wyprać ręcznie, dokładnie pocierając zabrudzone miejsca.
Kiedyś kupiłam białe rajtuzki, które miały potwornie zapuszczone kolana i stopy. Takich zabrudzeń nie pierze się w pralce, bo pralka nie ma tyle siły, ile mamy w rękach. Musiałam porządnie namydlić mydłem te poszarzałe miejsca i mocno trzeć, żeby zeszły. Warto było, bo rajtuzki są jak nowe. Zresztą zawsze swojemu dziecku jasne rajtuzy i skarpetki przed wrzuceniem do pralki na kolanach i na palcach piorę ręcznie.

NA PLAMY Z OWOCÓW :NAMOCZYĆ W ZIMNEJ WODZIE,POSYPAĆ SPORĄ ILOŚCIĄ SOLI I POZOSTAWIĆ NA JAKIŚ CZAS,SPRAWDZONE BO NASZE UBRANKA PIORĘ TYLKO W PŁATKACH MYDLANYCH.

Cytat
netka_an
zapałką umaczaną w bielince i punktowo delikatnie nanosic a pozniej pranko - miłej zabawy:(
CO TO JEST TA BIELINKA??????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-19 23:17 przez lumpka.

Cytat
malgos19
Ja używam często na uporczywe plamy odplamiacz DR.BECKMANN jest w płynie ,mydle lub sztyfcie można je dostać w Rossmanie -najdroższy jest w płynie ok.9 zł ale po zalaniu plamy i zostawieniu na drugi dzień puszcza wszystko !!!
tez polecam-najlepszy w płynie ze szczoteczką

Ja miałam problem z plamami po antyperspirancie-nic nie pomagało. Próbowałam niemieckim mydełkiem i innymi cudami, ale plamy nie puściły. Ktoś poradził zwykłym octem potrzeć zabrudzenia i potem przeprać. Rewelacja-po plamach ani śladu. Z czystym sumieniem polecam

ja uzywam dr bechana i powiem srodki sa rewelacyjne odplamiaczy jest kilka do roznych plam oraz jeden uniwersalny, maja tez rózne specyfiki do pralek do lodówek.
super produkt

Czym usunąć plamę z soku "Kubuś" ?
Proszę o rady
?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-08 16:11 przez KIRUCHA.

plamy z marchewki najlepiej usuwać szarym mydłem

Ktoś jeszcze ?

Może spróbuj w vanishu a później wypierz jeszcze raz w proszku dziecięcym

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierwsze strzyżenie