Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Dobry psycholog

21 minut temu

Druk ścienny

29 minut temu

Nowy samochód

48 minut temu

Montaż Klimatyzacji

53 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10 -->

SA8 all fabric bleach firmy AMWAY...bardzo dobry odplamiacz do kolorowych rzeczy, używam tylko tego wybielacza. Spokojnie usuwam plamy po jabłkach i soczkach z kolorowych ubranek a z kolorami nic się nie dzieje. Można go kupić na allegro
Vanishem jeszcze żadnej plamy nie udało mi się usunąć...jest beznadziejny

zapałką umaczaną w bielince i punktowo delikatnie nanosic a pozniej pranko - miłej zabawy:(

Ja na jakiekolwiek plamy używam Niemieckiego mydełka do plam. Dostaniesz w każdym sklepie z niemiecką chemią. Poplamione miejsca nacieram mydłem i zostawiam na 3 godziny, puźniej pocieram plamy i piore w zwykłym proszku, Rewelacja, Polecam

Córka też ma białe rękawy w kurtce i w pralce nie puściło.Wzięłam szare mydło w kostce i szczoteczkę taką do paznokci i wszystko zeszło.Spróbuj.

sprobuj środków z dr beckmann są super a do białe to mydłeko z tego za 4zł jest super polecam.
mozna kupić je w kazdym kisoku hipermarkecie.

ja zawsze ręawy i kołnierze kurtek piorę pasta BHP
nałóż na rękawy lekko wetrzyj i do pralki
mam nadzieje że zadziała

Spróbuj wyprać ręcznie, dokładnie pocierając zabrudzone miejsca.
Kiedyś kupiłam białe rajtuzki, które miały potwornie zapuszczone kolana i stopy. Takich zabrudzeń nie pierze się w pralce, bo pralka nie ma tyle siły, ile mamy w rękach. Musiałam porządnie namydlić mydłem te poszarzałe miejsca i mocno trzeć, żeby zeszły. Warto było, bo rajtuzki są jak nowe. Zresztą zawsze swojemu dziecku jasne rajtuzy i skarpetki przed wrzuceniem do pralki na kolanach i na palcach piorę ręcznie.

NA PLAMY Z OWOCÓW :NAMOCZYĆ W ZIMNEJ WODZIE,POSYPAĆ SPORĄ ILOŚCIĄ SOLI I POZOSTAWIĆ NA JAKIŚ CZAS,SPRAWDZONE BO NASZE UBRANKA PIORĘ TYLKO W PŁATKACH MYDLANYCH.

Cytat
netka_an
zapałką umaczaną w bielince i punktowo delikatnie nanosic a pozniej pranko - miłej zabawy:(
CO TO JEST TA BIELINKA??????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-19 23:17 przez lumpka.

Cytat
malgos19
Ja używam często na uporczywe plamy odplamiacz DR.BECKMANN jest w płynie ,mydle lub sztyfcie można je dostać w Rossmanie -najdroższy jest w płynie ok.9 zł ale po zalaniu plamy i zostawieniu na drugi dzień puszcza wszystko !!!
tez polecam-najlepszy w płynie ze szczoteczką

Ja miałam problem z plamami po antyperspirancie-nic nie pomagało. Próbowałam niemieckim mydełkiem i innymi cudami, ale plamy nie puściły. Ktoś poradził zwykłym octem potrzeć zabrudzenia i potem przeprać. Rewelacja-po plamach ani śladu. Z czystym sumieniem polecam

ja uzywam dr bechana i powiem srodki sa rewelacyjne odplamiaczy jest kilka do roznych plam oraz jeden uniwersalny, maja tez rózne specyfiki do pralek do lodówek.
super produkt

Czym usunąć plamę z soku "Kubuś" ?
Proszę o rady
?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-08 16:11 przez KIRUCHA.

plamy z marchewki najlepiej usuwać szarym mydłem

Ktoś jeszcze ?

Może spróbuj w vanishu a później wypierz jeszcze raz w proszku dziecięcym

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierwsze strzyżenie