Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Kobietki, czy macie jakieś sprawdzone sposoby na usuwanie plam z owoców, szczególnie z wiśni ? Moja Paulincia uwielbia je zajadać, ale wielu ubranek nie mogę doprać. A są takie ładne...tylko te plamy:( Proszę podpowiedzcie, jak sobie z tym skutecznie radzić?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-16 16:28 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

dobre pytanie, tez mam problem, ostatnio kupilam w biedronce vanish w plynie 3 litry 15 zl, ale te plamy ktore sa stare nie schodza:/

ja nie mam sily już do takich plam,probowałam różnymi odplamiaczami- iiiiiiiii NIC !!!
też chętnie poczytam !

W takim razie spróbujcie jeszcze odplamiaczami w proszku-np w Biedronie OXI czy jakoś tak. Kosztuje chyba 5 zł. Ja rozpuszczam jak proszek do prania i namaczam w tym. Schodzi prawie każda plama-choć czasami dopiero po dwóch -trzech takich namaczaniach.

A ja Wam dziewczyny poradzę, że świetny jest odplamiacz z Betterware, dopierze nie tylko wiśnie, ale kawę, trawę, dosłownie wszytko, marchewkę i tłuste palmy. Jestem przedstawicielem, tylko tego odplamiacza używam, jest bezpieczny i pięknie pachnie, wszytko da się nim uprać. Pozdrawiam ;)

Cytat
kaja290
A ja Wam dziewczyny poradzę, że świetny jest odplamiacz z Betterware, dopierze nie tylko wiśnie, ale kawę, trawę, dosłownie wszytko, marchewkę i tłuste palmy. Jestem przedstawicielem, tylko tego odplamiacza używam, jest bezpieczny i pięknie pachnie, wszytko da się nim uprać. Pozdrawiam ;)
A jaka jest jego cena ( i jaka pojemność)?

Cytat
kaplenz
Cytat
kaja290
A ja Wam dziewczyny poradzę, że świetny jest odplamiacz z Betterware, dopierze nie tylko wiśnie, ale kawę, trawę, dosłownie wszytko, marchewkę i tłuste palmy. Jestem przedstawicielem, tylko tego odplamiacza używam, jest bezpieczny i pięknie pachnie, wszytko da się nim uprać. Pozdrawiam ;)
A jaka jest jego cena ( i jaka pojemność)?
też się chętnie dowiem :)

No i gdzie go można kupić? Jest dostępny w sklepach?

Jest dostępny tylko w Betterware u przedstawiciela, jeśli chcecie, prześlijcie mi maile na priv, a ja prześlę Wam aktualny katalog na maila, przejrzycie sobie całą ofertę, znajdziecie nie tylko odplamiacz ale i bardzo fajne pomysły dla domu ;)

Acha, pojemność - 825 ml cena ok 20 zł, dokładnie nie pamiętam, muszę zajrzeć do katalogu ;)

Ja proponuje szare mydlo. Jest naprawde skuteczne a zwlaszcza jesli sie szybko do plam dobierzecie:-)

Ja używam często na uporczywe plamy odplamiacz DR.BECKMANN jest w płynie ,mydle lub sztyfcie można je dostać w Rossmanie -najdroższy jest w płynie ok.9 zł ale po zalaniu plamy i zostawieniu na drugi dzień puszcza wszystko !!!

Dziewczyny w nawiązaniu do naszego forum o ciężko schodzących plamach z ubranek naszych dzieci :) płyn o którym pisałam z Betterware jest aktualnie w promocji po 10 zł mogę przesłać cały katalog na maila, tylko poproszę taką informację na priv. Miłego dnia Wszystkim Mamom i ich Pociechom :)

Tłuste plamy na ubraniach polewam płynem do naczyń, przez chwilę pocieram i spłukuję pod ciepłą wodą. Nie zawsze, ale bardzo często plamy znikają.



Ślady od nalepek, np. z cenami, z butów, kubków i innych przedmiotów usuwam benzyną ekstrakcyjną. Najpierw zrywam nalepkę na tyle, na ile to możliwe. Klejący ślad pocieram wacikiem nasączonym benzyną aż do usunięcia warstwy kleju. Co się da, myję pod ciepłą wodą, buty wietrzę (zapach szybko znika).

chętnie będę śledzić ten wątek,ponieważ mój syn poszedł od września do przedszkola i codziennie walczę z plamami :)
Dziś przyszedł z plamą z barszczu/buraczków na jasnej bluzeczce ;/
na razie bluzeczkę moczę w Vaniszu,zobaczymy co da się z tym zrobić :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak wysłać zapakować