Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krem na cellulit - Onshea

07 lip 2021 - 12:04:12

Jak radziłyście sobie z powrotem do starej dobrej "Ja" po porodzie :D? Ja mam z tym mega problem, staram się ruszać, jakoś zdrowiej jeść, a cellulit jak był tak jest. Jakby ktoś mógł może polecić jakąś dietkę to byłabym wdzięczna. Chciałam też kupić ten balsam onshea, podobno on też pomaga pozbyć sie cellulitu, ale nigdy nie korzystałam z takich rzeczy, więc jestem dosyć sceptycznie nastawiona

09 lip 2021 - 12:48:45

Z wymyślnych diet to nie korzystaj. Jak kilka kilo się przytyło to jedyne co musisz zrobić to założyć sobie decyfit kaloryczny 300 maksymalnie 500 kcal. Balsamy mogą pomagać przy pozbywaniu się cellulitu ale tylko jak zadbasz primo o dietę, a później jakąś aktywność.

09 sie 2021 - 12:33:56

No ale najwazniejsze tak jak Roska19 mówi jest aktywność. Balsam może pomóc, uwazaj tylko żeby miał dobry skład, bo można na niezły szajs trafić czasami, co nogę wypali prędzej niż pomoże

24 sie 2021 - 12:25:51

Tutaj same ekstrakty roślinne, nie widziałam żadnych składników innych, więc nie powinno być problemu z tym co koleżanka wyżej pisze. Nie wiem jak ze skutecznością, bo co kompozycja składników to inne efekty mogą być, ale skład na pewno ciekawy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.