Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krem na cellulit - Onshea

07 lip 2021 - 12:04:12

Jak radziłyście sobie z powrotem do starej dobrej "Ja" po porodzie :D? Ja mam z tym mega problem, staram się ruszać, jakoś zdrowiej jeść, a cellulit jak był tak jest. Jakby ktoś mógł może polecić jakąś dietkę to byłabym wdzięczna. Chciałam też kupić ten balsam onshea, podobno on też pomaga pozbyć sie cellulitu, ale nigdy nie korzystałam z takich rzeczy, więc jestem dosyć sceptycznie nastawiona

Krem na cellulit - Onshea

09 lip 2021 - 12:48:45

Z wymyślnych diet to nie korzystaj. Jak kilka kilo się przytyło to jedyne co musisz zrobić to założyć sobie decyfit kaloryczny 300 maksymalnie 500 kcal. Balsamy mogą pomagać przy pozbywaniu się cellulitu ale tylko jak zadbasz primo o dietę, a później jakąś aktywność.

Krem na cellulit - Onshea

09 sie 2021 - 12:33:56

No ale najwazniejsze tak jak Roska19 mówi jest aktywność. Balsam może pomóc, uwazaj tylko żeby miał dobry skład, bo można na niezły szajs trafić czasami, co nogę wypali prędzej niż pomoże

Krem na cellulit - Onshea

24 sie 2021 - 12:25:51

Tutaj same ekstrakty roślinne, nie widziałam żadnych składników innych, więc nie powinno być problemu z tym co koleżanka wyżej pisze. Nie wiem jak ze skutecznością, bo co kompozycja składników to inne efekty mogą być, ale skład na pewno ciekawy

Krem na cellulit - Onshea

08 gru 2021 - 09:13:46

Ja w czasie ciąży smarowałam ciało olejkiem przeciw rozstępom od https://www.mustela.pl/. Ma bardzo dobre działanie, rozstępów było bardzo mało. Ma bardzo przyjemny zapach i łatwo się go używa. Warto go wprowadzić do codziennej pielęgnacji.

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 3/5

Krem na cellulit - Onshea

16 gru 2021 - 20:38:14

Ostatnio zaczęłam regularnie chodzic na zabiegi endermologii do salonu Mariposa w Warszawie https://endermologia-warszawa.pl/ super sprawa. Masaż podciśnieniowy ujędrnia skórę i zwalcza cellulit, efekty sa na prawdę spektakularne.

Krem na cellulit - Onshea

20 lut 2022 - 19:45:51

ja to slyszalam, ze na cellulit bardzo pomaga masaż banką chinska i szczotkowanie, ale nie wiem ile w tym prawdy,bo nie probowalam.. mam w planach zaczac wlasnie

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Krem na cellulit - Onshea

22 lut 2022 - 19:21:19

oj tak, szczotkowanie rewelacja, sama robie to regularnie od kilku miesiecy i efekty boskie

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 3/5

Krem na cellulit - Onshea

23 lut 2022 - 16:37:38

Ja to jestem za leniwa na takie szczotkowanie ;) Dla mnie endermologia to zbawienie ;)

Krem na cellulit - Onshea

24 lut 2022 - 21:09:18

a ja to i chętnie bym spróbowala, ale nie wiem jak sie zabrac, czy to jakas specjalna szczotka, czy jakis balsam potem?

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Krem na cellulit - Onshea

26 lut 2022 - 08:11:42

No są takie specjalne szczotki do ciala, ja swoja zamawialam na notino

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak ochronić materac