Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

że ja tego wcześniej nie widziałam :)

niezweryfikowana
Posty: 92
Ostrzeżenia: 1/5

Trochę się tegio zbiera. A jak to wychodzi cenowo w porównaniu do jednorazówek? Wiesz może?

podliczając koszty wody i prądu napewno nie wychodzi taniej, poza tym pielucha kosztuje 2 zł a papmpers kilka groszy za sztuke.
dzis mamy tyle udogodnien więc po co utrudniać sobie życie

Widziałam gdzieś takie wyliczenia że pieluchy wielo przy jednym dziecku to oszczędność rzędu tysiąca złotych za całe pieluchowanie. Przy dwójce jest tego więcej - ze 3 tysiaki

nie wierzę, a prąd woda, proszek do prania, zimą jakeś ogrzewanie żeby wszystko wyschło to co za darmo to wszystko? przeciez pralka na prąd za prąd płacisz, za wodę płacisz, proszek do prania musisz kupić

dobry dzien drogie panie. pozdrawiam was serdecznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ile razy dziennie sie myjesz