Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wypadanie włosów po ciąży

20 lip 2015 - 16:04:18

Witajcie, mam problem z nadmiernym wypadaniem włosów po ciąży. Czytałam tutaj że to dotyczy połowy kobiet http://preparatynalysienie.pl/wypadanie-wlosow-po-ciazy/ Czy któraś z Was też miała taki problem i jakie środki stosowałyście?

Wypadanie włosów po ciąży

21 lip 2015 - 12:38:50

Podbijam!
Sama borykam się z tym problemem. Póki co, żaden szampon, odżywka, maska, wcierki nie pomagają. Za kilka dni minie pół roku od porodu.
Karmię piersią, więc żadne suplementy nie wchodzą w grę.
Czas leci i włosy z głowy również lecą...

Wypadanie włosów po ciąży

21 lip 2015 - 21:46:04

To całkowicie naturalne zjawisko, spowodowane hormonami. Radzę poczytać trochę o ciąży, trzeba użyć googla.
I nie, nie ma na to sposobu :D

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów po ciąży

25 lip 2015 - 21:35:06

Niestety to częste u kobiet po ciąży, spróbuj oeparolu piękna skóra włosy, na moje włosy podziałał rewelacyjnie :) a jeśli masz spory problem to zbadaj sobie hormony

Wypadanie włosów po ciąży

06 sie 2015 - 16:44:08

wypadały mi w sumie przez cały okres karmienia piersią- około 8 miesięcy, potem jak przestałam karmić wszystko sę unormowało, ale niczego specjalnego do włosów nie uzywałam.

Wypadanie włosów po ciąży

25 sie 2015 - 18:59:46

Po ciązy i w okresie karmienia możesz miec osłabiony organizm i byc może powinnaś na powrót stosowac kompleks witaminowy, by wzmocnic cały organizm. Ja stosowałam Harmonelle i po paru miesiącach było po problemie, włosy przestały wypadac, stały sie bardziej lśniace a i skóra i paznokcie tez były w lepszej kondycji.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Wypadanie włosów po ciąży

23 wrz 2015 - 17:02:31

U większości kobiet występuje łysienie poporodowe, ale spokojnie da się coś na to poradzić:) Tutaj masz kilka porad:) A ode mnie to zainwestuj w suplementy, najlepsze są te typowo na włosy:) Vitapil, revalid podobno dobry. Zmienić szczotkę na tangle teezer, albo z naturalnego włosia kup. Rób raz w tygodniu odżywczą maske, np z żółtka, miodu, cynamonu. Ewentualnie jeszcze możesz zastosować wcierki, jantar bursztynowa jest bardzo dobra i szybciej włosy po niej rosną:)

Wypadanie włosów po ciąży

23 wrz 2015 - 20:03:21

Znamy to, znamy... Około trzeciego miesiąca po urodzeniu dziecka włosy zaczynają wypadać. Dlaczego? Poziom estrogenów jest podwyższony, przez co mieszki włosowe nie przechodzą w okres przejściowy. Włosy nie wypadają, a więc jest ich więcej. Dwa, trzy miesiące po porodzie zaczyna spadać poziom estrogenu, dlatego włosy zaczynają gwałtownie wypadać. Można stracić od 20 do 30 % włosów. Wśród nich są te, które nie wypadły podczas 9 miesięcy ciąży, i te, które wypadłyby właśnie teraz – dlatego masz wrażenie, że ubywa ci ich w ekspresowym tempie:-)

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Wypadanie włosów po ciąży

12 kwi 2023 - 11:50:02

Wypadnie ich tyle co musi, a potem na nowo rosną nowe włoski, przynajmniej mi ;) Czasami warto jest ściąć włosy - szczególnie jeśli naprawdę się przerzedzą.

Dobrze jest też dbać o jakość włosów, które masz obecnie oraz ich odrastanie:
https://loremvit.pl/ziola-na-wypadanie-wlosow/

Zerknij sobie tutaj. Możesz poczytać sobie na stronie o ziołach które moga pozytywnie wpływać na jakość włosów.

Wypadanie włosów po ciąży

05 maj 2023 - 06:17:42

Jeśli zależy Ci na zatrzymaniu wypadania włosów zajrzyj do https://hairmax.net.pl/ Specjalizują się w leczeniu wypadania włosów za pomocą przebadanej technologii i specjalnie opracowanych produktów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przebarwienia wokół ust