Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

smaruje twarz własną krwią raz w tygodniu i cera robi się ładniejsza,czy sobie nie zaszkodze? Nie stać mnie na taki zabieg u dermatologa.Na razie nic niepokojącego się nie dzieję.

hehe :) dobre. Tnie sobie Pani żyłę, rozbija nos, bo krew miesiączkowa raz w tygodniu to chyba to nie jest? przepraszam ale chyba jestem ze wsi, bo pierwsze słyszę o czymś takim. Co do szkodzenia to na pewno nie zaszkodzi ale czy pomoże?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-18 11:58 przez alenka85.

Nie wiem co jeszcze głupiego ludzie wymyślą-dla mnie to nie etyczne a na pewno już nie higieniczne na poprawę wyglądu są różne specyfiki w drogeriach albo aptekach i bez przesady nie są drogie-ale żeby marnować coś tak cennego jak krew? i to swoją własną-kaleczyć ciało żeby za przeproszeniem gębę posmarować-no to już szczyt głupoty i ciemnoty .

Mówcie co chcecie,ale mi pomaga.Robie to profesjonalnie pobiera mi krew kuzynka która jest pielęgniarką do strzykawki.

Twoja sprawa -chwalisz się tym więc każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie-po co to w ogóle robisz ? ( a jeśli już to powinnaś to zatrzymać dla siebie) czy naprawdę uważasz że to przyniesie jakieś korzyści ?dla mnie to obrzydliwe i kolejny mit kosmetyczny -szkoda krwi-na całą twarz to cała strzykawka -mi było by szkoda nawet kropli -bo to cenny dar życia a nie krem czy mleczko kosmetyczne -czasem ludziom brakuje do życia-a ty ją marnujesz-Twoje życie Twoja krew rób co chcesz tylko może nie za bardzo jest czym się chwalić .

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

hahaha - You made my day xD

slabo mi po przeczytaniu tego...

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 3/5

DZIEWCZYNY nie wariujcie ale z takimi metodami a nie lepiej nie ryzykować upuszczaniem krwi można się zarazić i przy ukłuciu wprowadzać wirusa albo jeszcze coś gorszego a wystarczy kupić sobie fajne produkty z aloesu (natura) zrobione doskonale i dba o naszą cerę bo jest adaptogenne i bezpieczny wiec czasem warto pomyśleć rozsądnie proszę jeśli kogoś interesuje zobaczcie na mojej stronie (aloesbugiel) a pytania można zadawać odpowiem tel 604183994

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Dawno nie byłam w takim szoku jak po przeczytaniu tego :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

@StormTheSorrow69 żyjesz? jakoś nie jestem w 100% przekonana że zabieg jest bezpieczny a na pewno konieczny:)

Żartuje z tą krwią.:D

StormTheSorrow69 najwidoczniej cię pogięło żeby żartować z czegoś takiego. Co chciałaś zyskać swoim wpisem? Chyba tylko sprawdzić reakcje innych. Brak słów.

Cytat
StormTheSorrow69
Żartuje z tą krwią.:D
tja jak byś nie była idikratką to byś nie zakładała tego typu watków nawet dla żartu, i jeszcze odnawia watek z zeszłego roku masakra ściana

Pierwsze co mi przyszło do głowy po przeczytaniu to pytanie "JAK?!".
Tzn. rozumiem, że krew ma jakieś tam właściwości lecznicze. ALE skoro cera jest brzydka to przez poniekąd naszą krew, więc jak nadal nasza krew może poprawiać wygląd naszej cery?

Może mi to ktoś jakoś racjonalnie wytłumaczyć?

@StormTheSorrow69
Powinnaś jeszcze wlewać krew do srebrnego pucharu i wypijać podczas pełni księżyca.To rzekomo pomaga i uzdrawia od środka.Zapewnia długowieczność.
Smarowanie twarzy to za mało.
A kiedy będziesz potrzebowała więcej krwi,to...wyjdziesz w nocy na ulicę?
Buahahahahaha!:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BRZUSZEK PO CIĄŻY