Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Aktywne użytkowniczki

Kosmetyki dla noworodka

02 kwi 2015 - 12:41:49

Zaraz po świętach wybieram się do kuzynki, która niedawno urodziła synka :)
Zastanawiam się nad prezentem- oczywiście kupię coś typowo dla Maluszka ale chciałam też podarować coś użytecznego.
Myślicie, że kosmetyki dla noworodka będą ok? Jeśli tak to z jakiej firmy są najlepsze?
Czy może to zły pomysł i lepiej kupić pieluszki, które na pewno się przydadzą?

Kosmetyki dla noworodka

02 kwi 2015 - 12:56:20

Nie kupuj kosmetyków bo pewnie nie wiesz z jakiej firmy mały używa. Kosmetyki muszą być sprawdzone.
Z pieluszkami też może być podobnie, chociaż rzadziej występują uczulenia.

Moim zdaniem lepiej kupić jakieś ubranko, kocyk lub karuzelkę do łóżeczka. Jeśli chcesz przeznaczyć większą sumę to super sprawdzają się maty edukacyjne

Kosmetyki dla noworodka

02 kwi 2015 - 18:53:44

oilatum polecam, cenowo drogie dość ale dobre

Kosmetyki dla noworodka

02 kwi 2015 - 20:36:31

kosmetyki polecam sprawdzić na blogu Srokao .pl w zakładce testowania.
Dziewczyna analizuje skład kosmetyków dla dzieci. Unikaj emolientow-sama sztuczna chemia aż strach że przeznaczone są głównie dla alergików...
polecam kosmetyki z sieci rossman
myślę że kosmetyki i pieluszki to lepszy prezent niż kolejny badziew typu karuzela albo mata...
wiem bo sama jestem mamą :)

Kosmetyki dla noworodka

03 kwi 2015 - 11:27:44

Mój mały używa Oilatum i oliwki Nivea Baby oraz Bepanthen. Nasmarowałam go kiedyś balsamem czy mleczkiem z Nivea Baby to krostek dostał.
Pampersy używa Dada. Ubrałam mu rozmiar 1 z Pampers to uczuliło mu pupę. Więc odłożyłam. Później założyłam Pampers 2,to nic mu nie było. Teraz 3 ale tylko z Dada. Każdemu mówię, że jak chce kupić pampersy,to tylko Dada.
Chusteczki też z Dada te naturalne w zielonym opakowaniu. A że dostał różnych firm chusteczki, dałam raz inne i znów krostki, więc mam do ścierania kurzu.
Co do ubranka,to 2-3 rozmiary większe, bo rozmiar rozmiarowi nie równy. Ja tak dostałam na 68 i niektóre już małe, także nowe ani razu użyte.

Może jakiś ręcznik z kapturkiem? Trzeba prać często, więc dodatkowy się przyda :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-03 11:29 przez kamilaurbanowicz.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Kosmetyki dla noworodka

08 kwi 2015 - 10:31:45

Myślę,że będzie to bardzo dobry pomysł. Takie rzeczy się używa tak więc kuzynka powinna być zadowolona. Na pewno nie kupuj tych najtańszych bo jednak maluszek może byc uczulony. W sieci możesz znaleźć naturalne kosmetyki dla maluchów, na przykład:
http://kufereknatury.pl/kategoria-produktu/kosmetyki-dla-dzieci/

Taki komplecik oliwka plus płyn do mycia ciała będzie bardzo dobrym pomysłem. Ewentualnie szampon. Babyoil ma świetne produkty, nie uczulają i zawierają naturalne olejki.
Niby polecana jest jeszcze oliwka Rossmanowa ale takiej na prezent na pewno bym nie dała :P

Kosmetyki dla noworodka

08 maj 2015 - 10:40:47

Treść posta została usunięta automatycznie

Kosmetyki dla noworodka

01 lip 2015 - 12:36:06

ja polecam kosmetyki z oilatum a poza tym mam pytanko, co myslicie o takim prezencie dla malucha w wieku 2 lat na urodzinki http://www.***/maty-i-puzzle-piankowe/1346-puzzle-piankowe-mapa-miasta-m-011.html

niezweryfikowana
Posty: 116
Ostrzeżenia: 2/5

Kosmetyki dla noworodka

25 lip 2023 - 22:38:08

Jeśli chodzi o kosmetyki do mycia, to zdecydowanie polecam Derma Eco Baby Szampon i mydło do kąpieli. Sprawdza się cudownie!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Końcówki OralB