Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tatuś + córka = toaleta

06 lip 2014 - 19:18:56

Hej. Dziś po rozmowie z chłopakiem, zaczęliśmy się zastanawiać nad taką sytuacją:
Ojciec jest dzieś z córeczką (przypuścmy w wieku 3-5 latek) i dziecko musi skorzystać z toalety. Do której publicznej toalety wazym zdaniem, powinien wejść ojciec z córką?

Tatuś + córka = toaleta

06 lip 2014 - 20:03:37

Mój maz wchodzi dla osób niepełnosprawnych

Tatuś + córka = toaleta

06 lip 2014 - 21:45:52

Synek ma 6 lat( ale to inna sytuacja bo to chłopczyk )
wchodzi ze mną do damskiej lub dla niepełnosprawnych .

Tatuś + córka = toaleta

07 lip 2014 - 07:31:09

Witam, jeśli nie było z nami tatusia, to ja z synkiem do ok 4,5-5 roku życia chodziłam do toalet dla niepełnosprawnych, lub do pomieszczeń dla matek z małymi dziećmi- jeśli takie były otwarte :) Gdy synek był w wieku ok 5 lat zaczął chodzić już do toalet publicznych sam, a ja stałam przed wejściem i czekam na niego.

Tatuś + córka = toaleta

07 lip 2014 - 08:59:49

u nas jak kiedyś się zdarzyło że mąż musiał pobiec z córką do łazienki w galerii handlowej to poszedł do damskiej :) na początku wydało mi się to ciut śmieszne jak pomyślałam sobie o tych zdziwionych kobietach poprawiających sobie makijaż ale potem sobie uświadomiłam że to przecież nie mąż wszedł na siku ale córka więc "mała kobieta" i wydaje mi się to bardziej taktowne niż wchodzenie do męskiej z 5-latką :)
nie mam pojęcia jakie są "standardy" ale mąż chyba wybrał najlepsze wyjście :)

Tatuś + córka = toaleta

07 lip 2014 - 09:24:12

pewnie, że do damskiej. W męskich toaletach jest brudno zazwyczaj i panowie często mają nie zamykane pisuary. to nie miejsce dla dziewczynek. A co komu szkodzi facet w damskiej toalecie? przecież kabiny są zamykane.

Tatuś + córka = toaleta

07 lip 2014 - 10:50:41

Cytat
alenka85
pewnie, że do damskiej. W męskich toaletach jest brudno zazwyczaj i panowie często mają nie zamykane pisuary. to nie miejsce dla dziewczynek. A co komu szkodzi facet w damskiej toalecie? przecież kabiny są zamykane.
Też tak uważam. Mój maż chodzi z córcią do damskiej jeśli jest taka potrzeba. Uważam, że mała dziewczynka nie powinna przebywać w męskiej toalecie

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Tatuś + córka = toaleta

10 lip 2014 - 11:18:47

Zgadzam się - mówi sie trudno i już z córką do damskiej:)

Tatuś + córka = toaleta

10 lip 2014 - 11:32:12

Nie wyobrażam sobie córki w męskiej toalecie, ani jej taty w damskiej. Obecnie wszędzie są toalety dla niepełnosprawnych.

Tatuś + córka = toaleta

10 lip 2014 - 13:23:10

Cytat
alenka85
pewnie, że do damskiej. W męskich toaletach jest brudno zazwyczaj i panowie często mają nie zamykane pisuary. to nie miejsce dla dziewczynek. A co komu szkodzi facet w damskiej toalecie? przecież kabiny są zamykane.


Prawda :-)

Tatuś + córka = toaleta

10 lip 2014 - 16:26:57

Do damskiej lub dla niepełnosprawnych,jeśli taka jest w danym miejscu :)

Tatuś + córka = toaleta

10 lip 2014 - 19:29:13

Cytat
Mija84
Cytat
alenka85
pewnie, że do damskiej. W męskich toaletach jest brudno zazwyczaj i panowie często mają nie zamykane pisuary. to nie miejsce dla dziewczynek. A co komu szkodzi facet w damskiej toalecie? przecież kabiny są zamykane.
Też tak uważam. Mój maż chodzi z córcią do damskiej jeśli jest taka potrzeba. Uważam, że mała dziewczynka nie powinna przebywać w męskiej toalecie

zgadzam się z dziewczynami :) na samą myśl o mojej córce sikającej w męskim kibelku robi mi się niedobrze!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Malowanie paznokci, a ciąża...