Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pieluchy - opinie

26 cze 2014 - 10:55:23

Drogie Mamy jakie pieluszki kupujecie dla swoich dzieciaczków? Jakie są wasze opinie? Które polecacie a które odradzacie?

Ja od początku praktycznie używam Dada i Pampers (na wyjścia i na noc) - w tej chwili rozmiar 3 i zastanawiam się czy może są według was jakieś dobre a niedrogie inne pieluszki?
Ostatnio 3 z Dady w dużym kartonie wyszła mnie jakieś 38groszy za 1 pieluszkę i zastanawiam się czy są jakieś tańsze a lepsze?
Miałam też z rozmiaru 1 Happy Bella ale były jakieś takie grube i sztywne i niezbyt byłam z nich zadowolona.

Tak więc czekam na wasze opinie.

Pieluchy - opinie

26 cze 2014 - 11:04:42

Według mnie tylko Pampers.
Choć przy córce kilka lat temu używałam Dady i złe nie były.
Ale jakościowo najlepsze Pampers,bez porównania z innymi. Są elastyczne,nie przemakają.

Cenowo wychodzi podobnie jak te wszystkie tańsze,ja poluję zawsze na promocje w kartonach :)
Czasem wychodzą nawet taniej niż Dady itp.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-26 11:05 przez Amelia_25.

Pieluchy - opinie

26 cze 2014 - 11:07:53

Ja od urodzenia mojej córeczki (2 lata) używam tylko Pampers premium care teraz już 4. Jak dla mnie nie ma lepszych pampersów są bardzo chłonne, oddychające, pupcia mojego maluszka nigdy się nie odparzyła. Jedynym ich minusem jest jednak cena za opakowanie 52 szt. trzeba zapłacić ok. 50 zł. Użyłam raz pieluszek Dada i moja malutka się odparzyła, próbowałam również zielonych pampersów one zaś przepuszczały wilgoć (spodenki były takie jakby wilgotne) nie są tak chłonne jak premium care. Ja jestem przekonana tylko do tych jednych. A jeszcze dostałam od znajomej opakowanie hugisów połowa z nich była źle wyprodukowana albo porozdzierane albo posklejane.

Pieluchy - opinie

26 cze 2014 - 11:09:39

Ostatnio pampers na promocji trójka wychodziły 53grosze więc jednak jakby nie patrzeć drożej niż Dady.

Pieluchy - opinie

13 sie 2014 - 12:45:06

A ja polecam ekologiczne pieluchy wielorazowe.
U mnie to się sprawdziło;)
http://www.gomama.pl/pl/c/Pieluszki-kieszonki/21

pozdrawiam !
domi

Pieluchy - opinie

23 wrz 2014 - 23:53:20

REKLAMA

Pieluchy - opinie

24 wrz 2014 - 00:08:27

Przy pierwszej córce używałam najpierw Bella - odparzyła się, potem pampersy, później przeszłam na Dady i przy nich zostałam. U młodszej od razu Dady. Obydwie nigdy się w nich nie odparzyły. Jakość dla mnie jak pampers baby active, tyle że bardziej sztywne.
Co do chusteczek, to długo trwałam przy pampersach, teraz jednak częściej kupuję też Dada. Mają co prawda gorszy zapach od pampersów, ale nie rwą się (tak jak huggies :/)

Pieluchy - opinie

03 gru 2014 - 09:41:32

Najlepsze Pampersy,próbowałam raz Huggies,ale się nie sprawdziły.Jak syn miał ok 2 lat kupiłam Babydream, też okazały się niezłe i juz przy nich zostałam.

Pieluchy - opinie

03 gru 2014 - 10:37:18

Cytat
moniaa43
Najlepsze Pampersy,próbowałam raz Huggies,ale się nie sprawdziły.Jak syn miał ok 2 lat kupiłam Babydream, też okazały się niezłe i juz przy nich zostałam.
Jeszcze nie robi siku na nocnik??????????

Pieluchy - opinie

03 gru 2014 - 19:03:14

Robił bo to bylo 4 lata temu,na noc zakładałam i jak wychodzilismy w zimie na sanki.Po coto oburzanie się????/!!!!!!!!!!!!

Pieluchy - opinie

03 gru 2014 - 20:18:27

mój syn ma prawie 3 latka i jeszcze nosi pieluchy czy to taki grzech?

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

Pieluchy - opinie

03 gru 2014 - 21:04:44

teraz używam bella happy i są ok, wcześniej kupowałam dada i pampersy

Pieluchy - opinie

04 gru 2014 - 14:55:40

my używamy Dada i Tesco Loves Baby jestem z nich bardzo zadowolona uzyskały nawet pozytywną opinię instytutu matki i dziecka , a cenowo 30zł czasami w promocji dwie za 50



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-04 14:56 przez alicja1989.

Pieluchy - opinie

04 gru 2014 - 15:11:01

Cytat
kafka1978
mój syn ma prawie 3 latka i jeszcze nosi pieluchy czy to taki grzech?
Grzech nie, a;e o twoim lenistwie

Pieluchy - opinie

04 gru 2014 - 16:23:38

Cytat
luuuuuu
Cytat
kafka1978
mój syn ma prawie 3 latka i jeszcze nosi pieluchy czy to taki grzech?
Grzech nie, a;e o twoim lenistwie

Dokladnie jak widzę 3 latka w pampersie to oznacza ze rodzicom się nie chce zabrac za nauke robienia siusiu na nocnik zwykle lenistwo. Albo 3 latka ze smoczkiem lub butelka zwykla jak jest teraz tysiace roznych kubkow i bidonow.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tatuś + córka = toaleta