Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

brzuch po ciąży

11 cze 2014 - 20:50:29

jak wygladaja Wasze brzuszki po ciazy? jak radzicie sobie z nadmiarem skóry, rozstępami?
hmm?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-11 21:01 przez miko1992r.

brzuch po ciąży

11 cze 2014 - 21:39:06

Ja jestem 10 dni po porodzie, rozstępów nie miałam na szczęście. Brzuch już się w sumie wciągnął tylko skóra jeszcze nie jest taka jędrna jak była, ale myślę że to za prędko. Jak tylko wyszłam ze szpitala, czyli po dwóch dobach od razu ściągałam brzuszek na noc bandażem. Właściwie po pierwszym ściągnięciu się rano byłam w szoku, bo brzuch był prawie płaski. Teraz nosze majtki z pasem ściągającym i robię po ok 50 brzuszków codziennie, do tego balsam ujędrniający. Nie jest źle ;)

brzuch po ciąży

11 cze 2014 - 21:41:06

Moj nie najlepiej jestem juz prwie 3 lata po porodzie i wcale duzo nie przytylam a mimo to rozstępów mialam ogrom ;/ mam znajoma ktora przytyla 30 kg a teraz brzuszek ma jak ta lala

brzuch po ciąży

12 cze 2014 - 08:39:24

Cytat
miko1992r
jak wygladaja Wasze brzuszki po ciazy? jak radzicie sobie z nadmiarem skóry, rozstępami?
hmm?
Yyyy tak jak przed. W ogóle dziwne pytanie, mogłabyś skonkretyzować z czym masz problem?

brzuch po ciąży

12 cze 2014 - 08:46:43

mysle ze malo ktora mama wraca do identycznego brzucha jak przed ciaza, ja mialam szczescie w nieszczesciu bo w czasie ciazy zrobily mi sie rozstepy po ciazy stosowalam bio-oil wyczytalam gdzies że redukuje rozstepy a nawet blizny (mialam cesarke) nie moge powiedziec pomógł, rozstepy nie znikneły ale sa mniej widoczne i mysle ze tego lata nie bede sie jednak musiala wstydzic wyjsc na plaże, szkoda tylko ze nie wiedzialam o tym preparacie w czasie ciazy chociaz smarowalam innymi kremami, oliwkami itp to nic to nie dalo. Dlatego jestem ciekawa jak wygladaja wasze brzuchy? powtórzę sie u mnie rozstepy sa mniej widoczne ale mam jeszcze wiotka skore i krem ujedrniajacy srednio daje rade.

brzuch po ciąży

12 cze 2014 - 08:49:53

Co rozumiesz przez "wiotką skórę"? Ile jesteś po porodzie?

brzuch po ciąży

12 cze 2014 - 08:54:36

jest taka troche obwisła, nie wyglada to za ciekawie, odznacza sie w bieliznie, jestem prawie 5mies po porodzie

brzuch po ciąży

12 cze 2014 - 08:58:36

Zadbaj o dietę. Wisząca skóra i rozstępy powstają wskutek niedoboru kolagenu.

brzuch po ciąży

12 cze 2014 - 09:31:18

Ja jestem pół roku po cesarce. Brzuch mam płaski, choć skóra nie jest tak elastyczna jak była i tak trochę marszczy się wokół pępka. Słyszałam, że pomaga masowanie bańką chińską. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?

brzuch po ciąży

12 cze 2014 - 11:35:29

jestem 4 mce po porodzie, zostało mi trochę nadmiaru skóry na brzuchu, ale biegam i ćwiczę i mam nadzieję że zgubię tą zbędną resztę he :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-12 19:34 przez patunka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wszy dziecka