Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WSZY !

01 sty 2014 - 15:22:32

jak zwalczyć wszy? chodzi mi o domowe sposoby typu ocet denaturat i prostownica..
prostownica na mokre/wilgotne/suche włosy?
jak przyg pułkanke z octu / denaturatu ? Ile trzymać na głowie,czym spłukać..pomocy..

WSZY !

01 sty 2014 - 15:49:05

Wszy zwalcza się szamponem z apteki. Chcesz włosy podpalić prostownicą i denaturatem? To żaden wstyd kupić szampon przeciw wszom. W szkołach i przedszkolach co chwila wybucha wszawica, jest to nagminne i nikt się nie dziwi. Czemu chcesz domowymi sposobami?

WSZY !

01 sty 2014 - 17:14:10

u mnie córka przyniosła ze szkoły....poszłam do apteki kupiłam szampon a potem wyciągałam jeszcze gnidy przez kilka dni przeglądając dokładnie....a potem po kilku dniach na noc nakładałam dużo odżywki na noc na całe włosy..bo one nie lubią lepkich substancji i się duszą...polecam te szampony z apteki...domowe sposoby raczej ich nie zniszczą na dłużej....

WSZY !

01 sty 2014 - 18:34:08

Są również specjalne mgiełki do włosów, które "odstraszają" cena ok 15 zł mają ładny zapach i przed wyjściem do szkoły lub przedszkola można spryskać główkę; na pewno zmniejszy ryzyko ponownego złapania wszy.

WSZY !

05 lut 2014 - 11:13:09

Ocet, nafta itp. rzeczywiście na niewiele się zdają...
Gosis33, chodzi Ci może o spray Sora Lotion? jeśli tak, to też polecam.
Niedrogi, a skuteczny.
Ale i tak trzeba cały dom wysprzątać po tym paskudztwie i na to już nie ma żadnego środka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

depilator/ktoryPOMOCY