Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

AZS jakie kosmetyki

28 paź 2016 - 10:59:00

ja mam kosmetyki z Kivvi i ostatnio kupiłam sobie z witalnie com pl krem z olejem z pestek malin i ekstraktem jabłkowym. Na zniszczoną skórę to świetne połączenie, działa super, jest naturalny i bardzo ładnie pachnie, olej jest z roślin z upraw ekologicznych.


niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

AZS jakie kosmetyki

27 lis 2017 - 15:38:06

U mnie sprawdza się seria Elodermu żel i balsam świetnie nawilżają i łagodzą podrażnienia, a efekt pozostaje na długo.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

AZS jakie kosmetyki

29 sie 2019 - 23:09:17

Ja bardzo parzę na skład produktów, które kupuję dla dziec, jeśli o kosmetyki chodzi, to są różne blogi, które analizują składy, czytam i na tej podstawie wybieram. W przypadku azs to szczególnie ważne, bo skóra atopowa jest mega wrażliwa. Bardzo fajny skład ma atoperal, ja używam akurat pianki do mycia i kremu. Sprawdzają się super. Od dawna dzieci nie mają suchej skóry, wysypek i tych białych swędzących placków.

AZS jakie kosmetyki

24 mar 2020 - 13:57:06

Podobno na AZS jest dobrze stosowac cos z kwasem azaleinnowym, była jakas taka linia chyba na tradzik rozowaty co podobno nadawala sie tez na to ale teraz nie pamietam nazwy.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 3/5

AZS jakie kosmetyki

15 lip 2020 - 08:11:03

Może ktoś z was zainteresuje się bardzo dobrą ofertą https://medikapoland.pl/pl/ .Moja żona bardzo często kupuje w tym miejscu..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-07-15 08:11 przez marek3332.

AZS jakie kosmetyki

27 gru 2021 - 14:08:23

Na pewno jak dziecko ma AZS to musisz używać emolientów. Które sprawdzą się u twojego dziecka, do końca nie wiadomo, ja wypróbowałam kilka zanim trafiłam na exomega control. Teraz do kąpieli używam wyłącznie żelu 2w1 exomega i widzę znaczną poprawę w wyglądzie skóry. Co równie ważne żel dobrze łagodzi swędzenie dzięki czemu córka lepiej śpi, nie budzi ją świą.

AZS jakie kosmetyki

07 kwi 2022 - 08:42:26

Mnie ogólnie ciężko było trafić na dobre kosmetyki na AZS, ale od niedawna stosuję Żel do twarzy na AZS od https://hermzlabs.pl/collections/frontpage/products/healpsorin-body-wash-500ml i faktycznie zmiana jest duża. Cieszę się, że go wybrałam, ponieważ dzięki niemu teraz kondycja mojej skóry jest o niebo lepsza niż wcześniej.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

AZS jakie kosmetyki

01 sie 2022 - 08:48:53

Ja na twarz używam lekkiego nawilżającego (bioderma do powiek) kremu z dwiema kroplami kwasu hialuronowego i hydrolatu oczarowego. Czasami serum probiotykowego. Do mycia albo olejek bioderma, albo jeśli nie ma zaostrzenia rumiankowy żel sylveco. Na nos i brodę kwas od bandi na trądzik.
Do ciała lubię dermokosmetyki na azs w verdelab.pl Szczególnie ich balsam oraz szampon. Dobrze jest kupować na stronie zestawy, jest dzieki temu o wiele taniej.


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ile razy dziennie sie myjesz