Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

polecany dentysta

25 minut temu

elektryka sklep

31 minut temu

wakacje last minute

46 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

AZS jakie kosmetyki

28 paź 2016 - 10:59:00

ja mam kosmetyki z Kivvi i ostatnio kupiłam sobie z witalnie com pl krem z olejem z pestek malin i ekstraktem jabłkowym. Na zniszczoną skórę to świetne połączenie, działa super, jest naturalny i bardzo ładnie pachnie, olej jest z roślin z upraw ekologicznych.


niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

AZS jakie kosmetyki

27 lis 2017 - 15:38:06

U mnie sprawdza się seria Elodermu żel i balsam świetnie nawilżają i łagodzą podrażnienia, a efekt pozostaje na długo.

zweryfikowana
Posty: 600
Ostrzeżenia: 3/5

AZS jakie kosmetyki

29 sie 2019 - 23:09:17

Ja bardzo parzę na skład produktów, które kupuję dla dziec, jeśli o kosmetyki chodzi, to są różne blogi, które analizują składy, czytam i na tej podstawie wybieram. W przypadku azs to szczególnie ważne, bo skóra atopowa jest mega wrażliwa. Bardzo fajny skład ma atoperal, ja używam akurat pianki do mycia i kremu. Sprawdzają się super. Od dawna dzieci nie mają suchej skóry, wysypek i tych białych swędzących placków.

AZS jakie kosmetyki

24 mar 2020 - 13:57:06

Podobno na AZS jest dobrze stosowac cos z kwasem azaleinnowym, była jakas taka linia chyba na tradzik rozowaty co podobno nadawala sie tez na to ale teraz nie pamietam nazwy.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 3/5

AZS jakie kosmetyki

15 lip 2020 - 08:11:03

Może ktoś z was zainteresuje się bardzo dobrą ofertą https://medikapoland.pl/pl/ .Moja żona bardzo często kupuje w tym miejscu..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-07-15 08:11 przez marek3332.

AZS jakie kosmetyki

27 gru 2021 - 14:08:23

Na pewno jak dziecko ma AZS to musisz używać emolientów. Które sprawdzą się u twojego dziecka, do końca nie wiadomo, ja wypróbowałam kilka zanim trafiłam na exomega control. Teraz do kąpieli używam wyłącznie żelu 2w1 exomega i widzę znaczną poprawę w wyglądzie skóry. Co równie ważne żel dobrze łagodzi swędzenie dzięki czemu córka lepiej śpi, nie budzi ją świą.

AZS jakie kosmetyki

07 kwi 2022 - 08:42:26

Mnie ogólnie ciężko było trafić na dobre kosmetyki na AZS, ale od niedawna stosuję Żel do twarzy na AZS od https://hermzlabs.pl/collections/frontpage/products/healpsorin-body-wash-500ml i faktycznie zmiana jest duża. Cieszę się, że go wybrałam, ponieważ dzięki niemu teraz kondycja mojej skóry jest o niebo lepsza niż wcześniej.

niezweryfikowana
Posty: 581
Ostrzeżenia: 9/5

AZS jakie kosmetyki

01 sie 2022 - 08:48:53

Ja na twarz używam lekkiego nawilżającego (bioderma do powiek) kremu z dwiema kroplami kwasu hialuronowego i hydrolatu oczarowego. Czasami serum probiotykowego. Do mycia albo olejek bioderma, albo jeśli nie ma zaostrzenia rumiankowy żel sylveco. Na nos i brodę kwas od bandi na trądzik.
Do ciała lubię dermokosmetyki na azs w verdelab.pl Szczególnie ich balsam oraz szampon. Dobrze jest kupować na stronie zestawy, jest dzieki temu o wiele taniej.


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ile razy dziennie sie myjesz