Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

AZS jakie kosmetyki

29 mar 2016 - 12:22:45

Jest kilka różnych, teraz kupiłam sobie żel do mycia. Muszę powiedzieć, że Eloderm ma rewelacyjne kosmetyki do pielęgnacji. Dwa kupione i oba strzał w dziesiątkę. :)

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

AZS jakie kosmetyki

16 kwi 2016 - 18:49:47

Idąc za twoją radą kupiłam 2 kremy jeden dla niej drugi na test dla siebie :D i powiem tak... obie jesteśmy naprawdę zadowolone z zakupu. Nie spodziewałam się tak pozytywnych rezultatów ale krem naprawdę daje radę. wielkie dzięki :D



niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

AZS jakie kosmetyki

23 kwi 2016 - 12:10:00

Miss kaaa, powiedź mi proszę, jak jest w wydajnością tych produktów elodermu? Sama mam spore problemy ze skórą mojego dziecka, oczywiście związane z azs i chciałabym w końcu kupić taki krem, który przyniesie mu ukojenie. Gdybyś była tak miła i odpowiedziała, będę bardzo zobowiązana, bo mam mówiąc troszkę już dość testowania kolejnych kosmetyków:(

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

AZS jakie kosmetyki

28 kwi 2016 - 14:47:12

Ja używam ich kremu i żelu do mycia. Krem mi się aktualnie skończył, więc muszę kupić nowy, ale miałam go uzywając razem z synkiem na 3 miesiące. Wtedy też kupiłam żel do mycia i jego jeszcze mam na jakieś 2 tygodnie. Wydajne sa ogólnie wszystkie ich produkty.



AZS jakie kosmetyki

30 kwi 2016 - 19:36:05

Tyle tego wymieniacie, że ciężko nadążyć! :D Co dokładnie wchodzi w skład tej linii? Co warto mieć, a co mogę odpuścić?

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

AZS jakie kosmetyki

18 maj 2016 - 09:16:45

Jeśli o Eloderm chodzi to w serii jest krem, szampon, emulsja do kąpieli, żel do mycia i balsam do ciała. Dla mnie warto miec wszystkie :D Ale na pewno krem, balsam do ciała i żel pod prysznic to już podstawowy skład :)

AZS jakie kosmetyki

22 maj 2016 - 15:18:25

Dzięki za podpowiedź. Poszukam sobie. Te kosmetyki kupię normalnie w drogerii czy tylko apteka?

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

AZS jakie kosmetyki

31 maj 2016 - 16:11:07

Ja kupuję te dermokosmetyki dla siebie i córki. Nie widziałam ich w żadnej drogerii do tej pory, jedynie w aptekach stacjonarnych i internetowych.

AZS jakie kosmetyki

31 maj 2016 - 16:20:27

Ok, to podejdę sobie do apteki i podpytam o nie. Wrócę z wrażeniami, już po zakupie. :)

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

AZS jakie kosmetyki

31 maj 2016 - 19:03:04

Na pewno można je dostać tylko w aptekach i przez internet. Ale biorąc pod uwage, że te kosmetyki elodermu są niedrogie to jak zamawiam to już cały zestaw. Najbardziej się wtedy opłaci :)

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

AZS jakie kosmetyki

27 cze 2016 - 21:33:45

Ups :D dawno tu nie zaglądałam zaganiana byłam. Widzę że już Micky odpowiedziała na pytania do mnie hehe... no cóż ja tam mogę dodać od siebie tylko tyle że wraz z kremem zaczęłam również stosować balsam do ciała moim zdaniem rewelacyjny duecik. W przyszłości przymierzam się również na emulsje do ciała :) i ja zaopatruje się u siebie w aptece mam niedaleko domu także nie muszę zamawiać online.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

AZS jakie kosmetyki

14 wrz 2016 - 20:39:23

do niedawna polecałam emolium między innymi ale ostatnio znalazłam na blogu(nie pamiętam nazwy ale coś ze sroką) test emoliów różnych i wypadły bardzo średnio pod względem składników

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

AZS jakie kosmetyki

15 wrz 2016 - 02:50:37

Cytat
MickyMK
Na pewno można je dostać tylko w aptekach i przez internet. Ale biorąc pod uwage, że te kosmetyki elodermu są niedrogie to jak zamawiam to już cały zestaw. Najbardziej się wtedy opłaci :)

A przez internet też w aptekach czy jak? Siostra ma synka z atopowym i kupuje właśnie te elodermy dla niego. Chętnie bym jej kupiła zapas jak w dobrej cenie, bo tylko to używają.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-15 03:10 przez AudreyHorne.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

AZS jakie kosmetyki

16 paź 2016 - 22:34:42

Kupiłam ostatnio dla Córci całą serię Elodermu, bardzo fajne kosmetyki skóra małej bardzo się poprawiła odkąd je stosujemy i co ważne dla nas nie zrujnowały nas finansowo.

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 5/5

AZS jakie kosmetyki

19 paź 2016 - 16:58:40

Najlepsza metoda, to metoda prób i błędów. Obecnie jest masa emolientów i nawet nie wiadomo który wybrać, a warto dodać, że nie wszystkie są dobre i warte swojej ceny. Niektóre nie robią dosłownie nic! Miejsca na skórze suche, łuszczące się, popękane i swędzące smaruje Dermaveelem, a kąpie się zazwyczaj w szarym mydle albo Oilatum.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-19 16:59 przez blondyneczka_83.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PIELUCHY WIELORAZOWE - OPINIE kontynuacja wątku