Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

AZS jakie kosmetyki

22 kwi 2015 - 16:01:28

u nas oilatum tak ale emolium nie. Do smarowania ziajka med. azs. Jest też z ziajki taki, żel do kapania , mycia i na ciemieniuchę i jak się nim myje ciało to też ładnie nawilża i łagodzi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-22 16:02 przez anna178.

AZS jakie kosmetyki

22 kwi 2015 - 22:14:38

Moja córka (4lata) ma AZS i pomaga tylko emolium, musimy używać emulsji do mycia, do smarowania a nawet szamponu bo skóra głowy też jest bardzo sucha alrgolog polecila nam jeszcze saszetki do rozpuszczania w wodzie Latopic ( ok 35zl/30szt) są dość drogie i trzeba używać min 3 miesiące ale u nas już w trakcie pierwszego opakowania stan skóry poprawił się na tyle że nie muszę już codziennie jej smarować, także naprawdę polecam dziecko przestało się w końcu drapać i krępować w przedszkolu ( wcześniej widziała że jej skóra wygląda inaczej i trochę ją to krępowało)
na tę chwilę kończymy 3 opakowanie ale na pewno będę jej dalej podawać bo widzę efekty, także polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-22 22:16 przez beatazyl1.

AZS jakie kosmetyki

27 cze 2015 - 18:21:56

właśnie najgorzej jest, jak dziecko zaczyna zauważać, że jego skora jest inna niż inncyh dzieci… moja mala tez się wstydzila. Jak było cieplo to chciala zebym jej zakladala dlugie bluzki i dlugie spodnie. O tyle dobrze, ze rozumiala, ze jak będziemy smarowac skore kremem to wszystko przejdzie. teraz juz jest ok, nie ma zaczerwienionej skory, nie swedzi jej nic.u nas pomogla masc dermaveel. też polecam bo ma calkowicie naturalny sklad.

AZS jakie kosmetyki

25 sie 2015 - 19:06:32

U nas najlepiej sprawdzaja się emolienty Latopic, o których pisała beatazyl1. Mają dość innowacyjny skład, działaja na wielu płaszczyznach, nie tylko nawilżaja i natłuszczją ale tez regenerują naskórek i zapobiegaja rozwojowi groncowca złocistego. Sama wiesz, że jak dziecko drapie to do krwi, a gronkowiec tylko na to czeka. Poza tym zawieraja kompleks przeciwświądowy. Probiotyk Latopic stosowałam jak synek był malutki ale teraz widze tego efekty, jeszcze ani raz nie miał zapalenia płuc czy oskrzeli, rzadko zazywa antybiotyk a u dzieci z alergia to niemal standard.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

AZS jakie kosmetyki

20 lis 2015 - 18:09:15

U nas na szczęście szybko przeszło, choć do tej pory zdarzają się takie okresy że synek ma bardziej suchą skórę, wtedy pomaga smarowanie atoperalem baby.

AZS jakie kosmetyki

25 lis 2015 - 10:33:18

Witam, AZS staje się chorobą cywilizacyjną, z roku na rok choruje na nią coraz więcej rodzących się dzieci. Dlatego zachęcam gorąco do zapoznania się z ofertą dermokosmetyków Demsa które oparte są na naturalnych składnikach, a ich skuteczność została potwierdzona badaniem klinicznym i dermatologicznym. Dermokosmetyki Demsa są hipoalergiczne i w pełni bezpieczne do stosowania już od 6 miesiąca życia. Można je kupić na stronie internetowej www.demsa.pl oraz w aptekach.

W razie pytań jestem do dyspozycji,
Online Ekspert marki Demsa.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

AZS jakie kosmetyki

25 lis 2015 - 10:35:54

U nas atoperal też się sprawdza, ma bardzo fajny skład, zawiera miedzy innymi olej lniany, chroni skórę, nawilża, więc już tak nie swędzi.

AZS jakie kosmetyki

27 lis 2015 - 09:54:58

Sprawdź może ten krem z serii EctoAlerg http://www.langsteiner.eu/pl/produkty/ectoskin-p7-krem-z-ektoina-30-ml/. Składnikiem czynnym jest ektoina, czyli aminokwas, który chroni komórki i wspomaga ich regenerację. Krem łagodzi świąd i podrażnienia.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

AZS jakie kosmetyki

12 sty 2016 - 19:43:25

A czy ktoś próbował kąpać dzieci we własnoręcznie robionym krochmalu? Uwierzcie, że działa lepiej niż te wszystkie emolienty i kosztuje grosze! Wykazuje również działanie przeciwświądowe. Po kąpieli do natłuszczania polecam Ziaja med dla atopików.
Natomiast starszym dzieciom (od 2-3 roku życia) do kąpieli polecam kulki z olejem z wiesiołka Gal, które znakomicie nawilżają i natłuszczają skórę dziecka, a po kąpieli nie trzeba już niczym dodatkowo smarować. To też produkt dla wrażliwców i atopików.

AZS jakie kosmetyki

15 sty 2016 - 13:20:46

moja mała bratanica ma AZS :( niedawno kupiłam w prezencie dla jej rodzinki atoperal baby i bratowa powiedziała, że jest ok :)

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

AZS jakie kosmetyki

17 sty 2016 - 18:45:24

U nas też się sprawdza, zresztą ja też stosuję bo mam skórę bardzo suchą , szczególnie teraz.

AZS jakie kosmetyki

19 lut 2016 - 11:13:59

Dla dorosłych i dzieci zmagających się z AZS polecam krem Beta-Skin Natural Active Cream, który pomaga zwalczyć objawy choroby. Preparat niweluje takie objawy jak świąd, pieczenie, zaczerwienienie, suchość skóry oraz nadmierne łuszczenie.

AZS jakie kosmetyki

06 mar 2016 - 14:48:38

A kosmetyki Eloderm stosowała może któraś z Was? Szukam opinii o nich. :)

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

AZS jakie kosmetyki

13 mar 2016 - 19:10:14

Osobiście używam szamponu z Elodermu, bo miałam duże problemy ze skórą głowy. Dla mnie godny polecenia i moje problemy odeszły w niepamięć. Są też inne kosmetyki tej firmy, które mam zamiar sprawdzić. Moja dermatolog podsunęła mi ten pomysł, bo mogą je stosować także dorośli. :)

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

AZS jakie kosmetyki

14 mar 2016 - 21:33:22

Brzmi ciekawie tak naprawdę to moja bardzo dobra znajoma ma dość spory problem z AZS także niestety nie każdy kosmetyk jej podchodzi. Podsunę jej twoją propozycje bo z tego co udało mi się wyhaczyć w necie to poza szamponem jest też np krem który byłby dobrym rozwiązaniem dla niej :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BRZUSZEK PO CIĄŻY