Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

49 minut temu

sprawdzony stomatolog

53 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 296
Ostrzeżenia: 2/5

Pas Poporodowy OPINIE

03 wrz 2013 - 10:49:34

Witam.
Za 8 tygodni zostanę mamą i w związku z tym mam do was pytanie.
Czy używałyście pasów poporodowych? Czy przynoszą efekty?
Jeśli tak to jaki wybrać i gdzie najlepiej go kupić.
Zależy mi żeby jak najszybciej zgubić brzuszek po poradzie.
Będę wdzięczna za jakieś porady.
up



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-03 10:57 przez Katrineczka.

Pas Poporodowy OPINIE

08 wrz 2013 - 21:48:45

witam tez jestem bardzo ciekawa , bo mam zamiar go kupic . Zastanawiam sie tez jak to jest po cesarce z tym pasem pytalam mojego lekarza powierzal ze moge go nosic zaraz po cięciu bo bedzie lepiej sie wstawało

Pas Poporodowy OPINIE

08 wrz 2013 - 22:03:04

potwierdzam że po cesarce jest zbawieniem, miałam niezaplanowaną cesarke zaraz po niej polecili mi w szpitalu a raczej nakazali zakup pasa. Bez niego było by ciężko na początku ale chyba po 2 tygdoniach (nie pamiętam dokładnie) jak już się lepiej czułam to przestałam używać:) także po cesarce polecam w innej kwestii się nie wypowiem. Tylko trzeba dobrze rozmiar dobrać żeby nie był za duży bo inaczej to nie ma sensu, musi trzymać brzuch i trzeba wziąć pod uwagę że się rozciągnie troche:)

Pas Poporodowy OPINIE

08 wrz 2013 - 22:19:31

ja nosiłam majtki uciskowe takie w sumie wyszczuplające i były super...

Pas Poporodowy OPINIE

09 wrz 2013 - 08:16:35

Nosiłam pas od pierwszego dnia po powrocie ze szpitala. Efekt? Brzuch wyglądał jak przed ciążą :)
Pas kupiłam przez allegro. Taki sam jak w sklepie medycznym, a o połowę taniej. Producent w zasadzie nie gra roli. Wszystkie spełniają swoją funkcję.

Ale sam pas to trochę mało. Do tego krem ujędrniający + odpowiednie odżywianie. Ważne też czy w ciąży dba się o brzuch. Wszędzie tam gdzie skóra się naciąga (brzuch, biust, uda, pośladki) smarowałam najzwyklejszą oliwką dla dzieci. Potem tylko formalnością było skurczenie się skóry (z małą pomocą pasa oczywiście).
Jak się w ciąży nie pomyśli o zapobieganiu rozstępom, to po porodzie można zapomnieć o ładnym brzuchu...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pasta stomatologivczna wybielająca do zębów