Obecnie rozmawiamy o:

usługi stomatologiczne

gorący temat

Przedszkole

9 minut temu

Podnoszenie kwalifikacji

50 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problem z wlosami

08 sie 2013 - 10:14:11

Kochane doradźcie co robić od miesiąca strasznie wypadają mi włosy dodam że jestem 4 miesiące po urodzeniu dziecka co mogę zrobić żeby trochę zapobiec i mniej wypadały chodzi mi o jakieś witaminy których może używałyście bo podobno skrzypu i żadnych takich tabletek nie wolno brać jak się karmi piersią może są jakieś odżywki które sobie chwalicie :)

problem z wlosami

08 sie 2013 - 12:17:10

po ciąży to normalne, w czasie ciąży nie wypadają prawie wcale(przynajmniej ja tak miałam) a kilka miesiecy po porodzie wypada wszytsko to, co nie wypadło, ja nic z tym nie robiłam i po jakimś czasie samo przeszło

problem z wlosami

08 sie 2013 - 12:36:19

Rewelacyjnie działała wcierka do włosów Radical wcierałam ja wieczorem i do rana spałam bo ona zaschnie i nie zostawia plam,włosy w dotyku są takie sztywne ale na noc to nie przeszkadza.rano myje szamponem radical.efekt już po 2-3 tygodniach rewelacja!ale trzeba to robić codziennie wieczór wcierka i trzymaj całą noc a rano szampon!
pozdrawiam!!!!!

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

problem z wlosami

08 sie 2013 - 12:50:46

Mi włosy wypadały do ok 15 miesięcy po porodzie.
Wiele osób doradzało mi bym ścięła włosy by temu zapobiec.
I choć obcięłam włosy (z długości do połowy pleców, skróciłam je do brody).
nadal wypadały, nie pomagały szampony, specjalne odżywki i witaminki.
W pewnym momencie zauważyłam, że wypada mi ich znacznie mniej niż wcześniej(przy jednym myciu włosy tak zapychały odpływ w wannie, że woda w ogóle nie zlatywała).
Ginekolog tłumaczył mi, że wypadanie włosów po porodzie jest spowodowane zaburzeniem gospodarki hormonalnej i u niektórych objawia się to dużą ilością wypadania włosów czy też nawet zębów.

problem z wlosami

31 mar 2022 - 14:29:52

Ja tez miałam ten problem więc zaczęłam się solidnie suplementować i działałam też z zewnątrz różnymi wcierkami, masażami skóry głowy etc

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja Kraków