Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

każda z nas może udzielić Ci rad, ale zobaczysz, ze szybko sama się przekonasz co dla Was jest najlepsze, przetestuje kosmetyki, pieluchy i wybierzesz dla Was odpowiednie

na pewno nie mieszaj kosmetyków, kup z jednej firmy, jak się nie sprawdzą wtedy zmień na inne
ja kupowała oliwkę, mydełko BAMBINO lub kosmetyki z HIPPA
z johnssona mieliśmy też i oliwkę i mleczko do ciała i osobiście nie polecam
i nie chodzi o uczulenia bo z tym nie mieliśmy nigdy problemów - oliwka ma okropną konsystencję jak woda wymieszana z olejem i jak dla mnie odrzucający zapach, mleczko zapach nie do wytrzymania

pieluchy na sam początek radziłabym PAMPERS bo są na prawde ok, haggiesy są twarde chociaż kilka razy kupowałam jak były na promocji, synek jak miał prawie 3 miesiące dostał w prezencie pieluszki DADA z biedronki - są na prawde świetne, od tamtej pory kupujemy tylko je a PAMPERS jak jest jaka fajna promocja

na odparzenia stosowaliśmy znany wszystkim SUDOCREM


któraś z dziewczyny poleca pomarańczowe opakowanie PAMPERS sleep&play , ale wg mnie są do bani bo nie są po bokach przy zapięciach elastyczne


chucteczki nawilżane tylko pampers albo huggies, te z biedronki mają bardzo intensywny zapach jak proszek

te chusteczki huggies dzis dorwałam w rossmanie - 3 pak za 9 zł

a jakich proszków do prania uzywacie ??? chce poprac tez ciuszki co kupiłam w sh i nie wiem za bardzo w czym

Wiesz co ja prałam w Loveli. Szczerze to tylko na początku, bo nie dość że kiepsko spiera brud to jeszcze ciuszki po tym szarzeją. Wiadomo proszek nie może podrażniać skóry także Ariel czy Wizir sobie lepiej odpuścić. Ja później już normalnymi proszkami prałam chyba Bryzą, córce nic nie było.



Cytat
myszkins
te chusteczki huggies dzis dorwałam w rossmanie - 3 pak za 9 zł

a jakich proszków do prania uzywacie ??? chce poprac tez ciuszki co kupiłam w sh i nie wiem za bardzo w czym


hah, dzięki za info, czyli jest promocja, bo normalnie kosztują ponad 13zł

proszek DZIDZIUŚ, płyn do prania DZIDZIUŚ lub LOVELA
ostatnio dwa razy zdarzyło mi sie kupić w SIMPLY MARKET płyn do prania dla dzieci LUDWIK (tak, tak, dokładnie ta sama firma co płyny do mycia naczyń) i nie wiem czy to zbieg okolicznośći, ale fantastycznie radził sobie z plamami, nigdzie indziej go do tej pory nie widziałam tylko w tym sklepie

tak 9 zł tylko cały 3-pak
zdziwiło mnie to bo inne chusteczki były po około 15 zł za jedna paczkę
to sie skusiłam :P




co do tego 3-paka w promocji za 9 zł to byłam dzis w innym rossmanie i były w normalnej cenie wiec nie wiem jak u nich działają te promocje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

soda oczyszczona