Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

gorący temat

Dobry psycholog

32 minut temu

Druk ścienny

40 minut temu

Nowy samochód

59 minut temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 4/5

Kosmetyki dla dzieci:)

05 cze 2013 - 12:04:26

Witajcie,

Chciałabym polecić moim zdaniem dobry i tani sklep z kosmetykami dla dzieci:). Osobiście w nim kupuję.
www.linkbaby.pl

A może znacie lepsze? To piszcie:)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Kosmetyki dla dzieci:)

24 cze 2013 - 10:15:14

Chyba tylko kosmetyki mustela - jakieś inne według was są dobre? Bo żadnych innych, przynajmniej z tych dziecięcych, to ja nie kojarzę...

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

Kosmetyki dla dzieci:)

14 lut 2014 - 13:30:32

ja za mustelą nie przepadam bo skuteczność ma jak bambino a cenę zawrotną. jeśli mam płacić więcej to za coś co rzeczywiście działa :) u nas głównie przy synku penatan, bepanthen, bambino - standardowe polskie w głównej mierze. sudocrem - niekoniecznie bo ma cynk i na co dzień się nie nadaje bo wysusza skórę, o kurcze jest jeszcze taka zielona maść na odparzenia nie mogę sobie przypomnieć teraz nazwy - jakaś polska chyba z ziołoleku ? w każdym razie położna nam mówiła, że dla maluchów tylko sprawdzone rzeczy najlepiej polskie bo ich skóra jest delikatna. teraz mam smyka 3 latka więc nie jest to już takie ważne i eksperymentujemy :) ostatnio widziałam bardzo fajny face butter z palmersa tutaj http://sintiva.pl/kategoria/pielegnacja-dzieci-i-niemowlat i pewnie trzeba będzie zakupić przed latem :)

zweryfikowana
Posty: 909
Ostrzeżenia: 1/5

Kosmetyki dla dzieci:)

31 mar 2014 - 21:53:06

A ja kupuję kosmetyki dla dzieci z Niemiec, w drogerii internetowej.Są świetnej jakości i niedrogie. Nigdy nie wyszło żadne uczulenie, a testowałam już kilka marek.

Kosmetyki dla dzieci:)

01 kwi 2014 - 08:56:42

Ja bardzo lubię kosmetyki rossmanowskie z babydream, lotion do ciała jest świetny i pięknie pachnie. Używałam ich kiedy córcia była mała. Po tym jak dostała wysypki po J&J stwierdziłam, że nie zawsze drogie oznacza dobre. Wczoraj wybrałam sie na zakupy dla drugiej córci, ktora niebawem się pojawi i zakupiłam zestaw bambino, ale z babydream też bede używała na pewno. Co do sudocremu, duzo osób twierdzi, że nie należy go używać cały czas, bo wysusza. U nas sprawdzil sie rewelacyjnie własnie jako krem uzywany cały czas, bez żadnego innego. Smarowałam nim przy każdej zmianie pieluszki i nie wiem co to odparzenie, również wysuszenia też nie zauważyłam. Córcia nigdy nie miała nawet zaczerwienienia. Teraz chciałam wypróbować linomag, podobno dobry, ale z sudocremu nie zrezygnuje na pewno.

Kosmetyki dla dzieci:)

21 sie 2014 - 12:20:17

A ja kupuję ecokosmetyki w gomama i naprawdę super;)
polecam żeby wypróbować
Domi

zweryfikowana
Posty: 1.176
Ostrzeżenia: 1/5

Kosmetyki dla dzieci:)

17 lut 2015 - 03:27:18

Przeważnie z nivea a ostatnio nabyłam dermaveel na atopowe zapalenie skóry małej.. mam nadzieje, że wyleczę do lata, lekarz stwierdził że tak przesuszonej skóry dawno nie widzial

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Kosmetyki dla dzieci:)

27 lut 2015 - 12:02:06

Ja też myślę, że nivea to sprawdzona firma,ale każdy ma jakieś swoje wypróbowane na pewno :)

Kosmetyki dla dzieci:)

08 maj 2015 - 10:42:32

Treść posta została usunięta automatycznie

Kosmetyki dla dzieci:)

08 maj 2015 - 12:25:29

Ja używałam przy małej głownie bepanthen do roku ,bo się sprawdzał doskonale ale cenowo nie jest najlepiej ,później przyjaciółka poleciła mi nivea sos rewelacja a cena zdecydowanie niższa:)

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Kosmetyki dla dzieci:)

27 maj 2015 - 08:55:57

a ja stosuje te kosmetyki z serii dla dzieci, ktore ziaja ma :) są tanie i dobre!

Kosmetyki dla dzieci:)

31 mar 2022 - 14:27:52

u nas się ollian sprawdza

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Do już doświadczonych mam :) Proszę o pomoc :)