Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 4/5

Kosmetyki dla dzieci:)

05 cze 2013 - 12:04:26

Witajcie,

Chciałabym polecić moim zdaniem dobry i tani sklep z kosmetykami dla dzieci:). Osobiście w nim kupuję.
www.linkbaby.pl

A może znacie lepsze? To piszcie:)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Kosmetyki dla dzieci:)

24 cze 2013 - 10:15:14

Chyba tylko kosmetyki mustela - jakieś inne według was są dobre? Bo żadnych innych, przynajmniej z tych dziecięcych, to ja nie kojarzę...

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

Kosmetyki dla dzieci:)

14 lut 2014 - 13:30:32

ja za mustelą nie przepadam bo skuteczność ma jak bambino a cenę zawrotną. jeśli mam płacić więcej to za coś co rzeczywiście działa :) u nas głównie przy synku penatan, bepanthen, bambino - standardowe polskie w głównej mierze. sudocrem - niekoniecznie bo ma cynk i na co dzień się nie nadaje bo wysusza skórę, o kurcze jest jeszcze taka zielona maść na odparzenia nie mogę sobie przypomnieć teraz nazwy - jakaś polska chyba z ziołoleku ? w każdym razie położna nam mówiła, że dla maluchów tylko sprawdzone rzeczy najlepiej polskie bo ich skóra jest delikatna. teraz mam smyka 3 latka więc nie jest to już takie ważne i eksperymentujemy :) ostatnio widziałam bardzo fajny face butter z palmersa tutaj http://sintiva.pl/kategoria/pielegnacja-dzieci-i-niemowlat i pewnie trzeba będzie zakupić przed latem :)

zweryfikowana
Posty: 909
Ostrzeżenia: 1/5

Kosmetyki dla dzieci:)

31 mar 2014 - 21:53:06

A ja kupuję kosmetyki dla dzieci z Niemiec, w drogerii internetowej.Są świetnej jakości i niedrogie. Nigdy nie wyszło żadne uczulenie, a testowałam już kilka marek.

Kosmetyki dla dzieci:)

01 kwi 2014 - 08:56:42

Ja bardzo lubię kosmetyki rossmanowskie z babydream, lotion do ciała jest świetny i pięknie pachnie. Używałam ich kiedy córcia była mała. Po tym jak dostała wysypki po J&J stwierdziłam, że nie zawsze drogie oznacza dobre. Wczoraj wybrałam sie na zakupy dla drugiej córci, ktora niebawem się pojawi i zakupiłam zestaw bambino, ale z babydream też bede używała na pewno. Co do sudocremu, duzo osób twierdzi, że nie należy go używać cały czas, bo wysusza. U nas sprawdzil sie rewelacyjnie własnie jako krem uzywany cały czas, bez żadnego innego. Smarowałam nim przy każdej zmianie pieluszki i nie wiem co to odparzenie, również wysuszenia też nie zauważyłam. Córcia nigdy nie miała nawet zaczerwienienia. Teraz chciałam wypróbować linomag, podobno dobry, ale z sudocremu nie zrezygnuje na pewno.

Kosmetyki dla dzieci:)

21 sie 2014 - 12:20:17

A ja kupuję ecokosmetyki w gomama i naprawdę super;)
polecam żeby wypróbować
Domi

zweryfikowana
Posty: 1.176
Ostrzeżenia: 1/5

Kosmetyki dla dzieci:)

17 lut 2015 - 03:27:18

Przeważnie z nivea a ostatnio nabyłam dermaveel na atopowe zapalenie skóry małej.. mam nadzieje, że wyleczę do lata, lekarz stwierdził że tak przesuszonej skóry dawno nie widzial

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Kosmetyki dla dzieci:)

27 lut 2015 - 12:02:06

Ja też myślę, że nivea to sprawdzona firma,ale każdy ma jakieś swoje wypróbowane na pewno :)

Kosmetyki dla dzieci:)

08 maj 2015 - 10:42:32

Treść posta została usunięta automatycznie

Kosmetyki dla dzieci:)

08 maj 2015 - 12:25:29

Ja używałam przy małej głownie bepanthen do roku ,bo się sprawdzał doskonale ale cenowo nie jest najlepiej ,później przyjaciółka poleciła mi nivea sos rewelacja a cena zdecydowanie niższa:)

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Kosmetyki dla dzieci:)

27 maj 2015 - 08:55:57

a ja stosuje te kosmetyki z serii dla dzieci, ktore ziaja ma :) są tanie i dobre!

Kosmetyki dla dzieci:)

31 mar 2022 - 14:27:52

u nas się ollian sprawdza

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Do już doświadczonych mam :) Proszę o pomoc :)