Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Jak odratować piersi po karmieniu?

08 kwi 2019 - 10:12:10

Możesz coś na ich temat napisać? Sama zastanawiałam się nad tabletkami ale obawiam się, ze w przypadku takich specyfików efekt jest bardzo krótkotrwały.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Jak odratować piersi po karmieniu?

08 kwi 2019 - 14:36:23

Sama miałam takie obawy ale potem koleżanka brała, była zadowolona i w sumie mnie namówiła. Jakby pewnie nie brała to nie zdecydowałabym się na nie bo średnio wierzyłam w te wszystkie opinie w sieci, jednak okazało się, ze w moim przypadku tabletki również i pomogły. Ale...... dopiero widziałam efekt po 2 miesiącu brania no i w pierwszym miesiącu czułam taką nieprzyjemną bolesność w biuście :( Ale to minęło. Tabletki brałam pól roku temu, udało mi się dzięki nim zyskać rozmiar więcej ale to i tak dobrze. Bo z b mam c. Jak na razie nic się przy tym nie zmniejsza.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Jak odratować piersi po karmieniu?

19 lis 2020 - 07:42:01

Ja również nie wiem czy poddałabym się operacji. Również tak jak Wy dziewczyny miałam problem z wyglądem swoich piersi po porodzie. Niestety ale nie prezentowały się ładnie, były zwisające oraz tak jakby dziecko wyssało z nich całą jędrność.
Spróbowałam kuracji tabletkami. Przez 3 miesiące łykałam Perfect Bust. Tabletki skuteczne, piersi się uniosły. Ujędrniły .Stopniowo tak jakby się napełniały. Aktualnie wyglądają bardzo ładnie .
Operacja to ostateczność. Na początku wypróbujcie tabletek. Nie jest to drogie a jednak będziecie miały pewność,że zrobiłyście wszystko co można.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Jak odratować piersi po karmieniu?

25 lis 2020 - 10:15:59

Mi również coś takiego by się przydało. Po urodzeniu drugiej córki i po karmieniu piersią biust nie jest już ten sam. Nigdy nie narzekałam na małe piersi ale jednak wyglad jest kiepski :(
Gdzie zamawiałaś? Ile taka kuracja kosztuje?

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Jak odratować piersi po karmieniu?

18 gru 2020 - 08:36:41

Polecam poszukać tabletek w sieci, wpisz sobie perfect bust i wyskoczy Ci spora lista sklepów. Może nie jest to najtańsza kuracja ale działa i to jest najwazniejsze :)

Polecam masaże ,samemu bądź prze męża ćwiczenia napinające mięśnie piersiowe które uniosą je do góry, np. ręce przed klatką piersiową jedna dłoń napiera na.druga dłoń i kilka.sekund przytrzymać ale też dobrze robić plank systematycznie. I krem jakiś dobry ,ja używam akurat Anki Dziedzic fit lab na biust i mega efekty są. Jestem po 4porodach i karmieniach piersią i zawsze był zwis na początku a po tych masażach i ćwiczeniach jest zdecydowana poprawa i piersi wracają do super stanu więc moim zdaniem się da

Zawsze pozostaje jeszcze możliwość wybrania się na zabieg.
https://galeriapieknakazimierz.pl/80-2/

O zabiegach poczytacie sobie tutaj



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-06-28 09:50 przez mmass.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Jak odratować piersi po karmieniu?

01 mar 2022 - 08:25:39

Oj tak! Dobranie odpowidniego stanika naprawdę poprawia wygląd biustu . I widzę to po sobie. Mam dośc spore piersi ale są one obwisłe ( również przez to,że są spore) i o ile w biustonoszu wyglądaja bosko to juz bez biustonosza tak średnio.Chociaż facet twierdzi,ze je uwielbia takie jakie są :P Co do tych ziółek to przypadkiem właśnie tkaie zioła nie wchodzą w skład tabletek na powiekszanie biustu?

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Jak odratować piersi po karmieniu?

02 mar 2022 - 08:12:27

Polecam perfect bust, udało mi się za pomocą tych tabletek powiekszyć rozmiar biustu o jeden.

Jak najbardziej.. Swoją drogą to właśnie takie jest ich główne działanie.Zwiększają jędrność bistu i tym samym biuścik wydaje się o wiele większy. Jeśli masz duży biust to spoko, nie masz się co stresować Tabletki nie powiększą Ci go do wielkości balonów ;) Jeszcze polecam dodatkowo kupić sobie ich żel perfect bust gel. Bo również fajnie nawilża i po części powiększa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-03-03 08:18 przez adelka28.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki Faberlic