Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bepanthen- pytanie do mam.

07 lut 2013 - 23:40:44

Witam,
mam pytanie do mam...
Otóż czy używałyście drogie mamy krem Bepanthen na odparzenia u swoich dzieci?
Czy zdarzały Wam się przypadki, że dziecko było uczulone na ten krem?
Co polecacie na odparzenie pieluszkowe u maluchów, oprócz tego kremu?

Bardzo proszę o odpowiedzi...

Bepanthen- pytanie do mam.

07 lut 2013 - 23:46:56

zdecydowanie sudocrem :) Tylko i wyłącznie tego używałam:)
Btw. ten krem używałam do gojenia się tatuażu i nic mi po nim nie było, także dzieci nie powinien uczulać:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-07 23:47 przez MalaaaaMi.

Bepanthen- pytanie do mam.

08 lut 2013 - 01:06:50

ja uzywalam przy pierwszym dziecku i uzywam teraz po raz drugi.dla mnie ten krem jest po prostu rewelacyjny.moja corcia kilka dni po porodzie(jeszcze w szpitalu)dostala strasznego uczulenia na chusteczki pielegnacyjne,polozne same jak przyszly do malej to zobaczyc byly zaskoczone tym w jak szybkim tempie i jak mocno pupa zrobila sie jak jeden wielki strupek z pecherzykami ropnymi,doradzily myc pupe sama woda i smarowac kremem(mialam bepanthen)
powiem szczerrze bylam PRZERAZONA,poplakalam sie bo wygladalo to na prawde powaznie i strasznie-dzieciatko 2dni,w dodatku wczesniaczek a tu rana na cala pupe,mylam za kazda zmiana pieluszki i smarowalam,mylam i smarowalam...i nastepnego dnia nie bylo prawie sladu po tych pecherzach tylko pupcia troszke jeszcze czerwona byla.teraz tez uzywam bepanthen,oczywiscie kupilam rozne kremy:sudocrem,sudopanthen i probuje malej czasem smarowac aby przyzwyczaic ja do innych kremow ale niestety pupa po dluzszym smarowaniu nim robi sie czerwona,krostki itp.
takze ja polecam ten krem(choc my mialysmy dokladnie masc bepanthen).
w aptece jest ona bardzo droga ale na szczescie znalazlam tanio na internecie,a jedna tubka 100g wystarcza mi na ok.3msce
ja polecam bepanthen ale wiadomo-kazdy moze miec inne zdanie

Bepanthen- pytanie do mam.

08 lut 2013 - 01:39:25

ja tez polecam to byl jedyny krem ktory pomagal mojemu dziecku sudokrem dla mnie beznadziejny i w dodatku lekki śmierdziel :P żadne inne cuda polecane w aptece ani robiona masc cud-miód receptury naszej byłej pediatry, dopiero bepathnen kupiony przeze mnie po tym jak zobaczylam reklame w gazecie do dzis mamy a corka ma 3,5 roku nawet wczoraj zuwazylam ze ma zaczerwienioną pupcię - od razu bepathnen w ruch ja polecam. ale wiadomo że co pupcia to inne upodobania :)

Bepanthen- pytanie do mam.

08 lut 2013 - 08:46:08

a ja polecam zdecydowanie SUDOCREM Moj synek przy rotavirusie mial odparzona pupe po kwasnych kupkach i tylko to nam pomoglo kiedys zastosowalam bepanthen i beznadzieja na maxa.

Bepanthen- pytanie do mam.

08 lut 2013 - 08:58:53

Sudokrem najlepszy bo to masc z cynkiem a wiec zostawia taki bialy nalot ktory zasusza chroni

Bepanthen- pytanie do mam.

08 lut 2013 - 10:15:25

UZYWAM GO PO ZROBIENIU TATUAZU, ale W ZYCIU DLA DZIECKA!
W masci bepanten jest antybiotyk a dokaldnie 5% a my od antybiotyków trzymamy się z daleka, jestem przeciw stosowaniu tego typu rzeczy, sa inne masci i rozwiazania LINOMAG, SUDOCREAM, najlepszy linomag jak córcia byla mała, obecnie uzywam sudocreamu ale rzadko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-08 10:17 przez XxAtmospherexX.

Bepanthen- pytanie do mam.

08 lut 2013 - 10:49:21

Cytat
XxAtmospherexX
UZYWAM GO PO ZROBIENIU TATUAZU, ale W ZYCIU DLA DZIECKA!
W masci bepanten jest antybiotyk a dokaldnie 5% a my od antybiotyków trzymamy się z daleka, jestem przeciw stosowaniu tego typu rzeczy, sa inne masci i rozwiazania LINOMAG, SUDOCREAM, najlepszy linomag jak córcia byla mała, obecnie uzywam sudocreamu ale rzadko.
a skad wiesz ze bepanthen zawiera w sobie antybiotyk,pierwszy raz to slysze wiec jesli mozesz to wskaz nam źródło ,gdzie mozemy znalezc taka informacje,chetnie poczytam
przeciez kazdy lek,krem,masc,itp.zawierajacy w sobie antybiotyk jest na recepte,moze sie myle dlatego pytam...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kapiel