Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

4 minuty temu

kosmetyki samochodowe

49 minut temu

dresy na ulice

59 minut temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pocenie się

07 wrz 2012 - 22:17:21

Hej, od jakiegoś czasu mam ogromny problem z poceniem się. Już w niecałą godzinę po wyjściu rano z domu mam plamy pod pachami... Stosuję antyperspiranty, myję się codziennie, ogólnie higiena jest u mnie na pierwszym miejscu. Nie wiem co mam z tym zrobić. Czy wiecie co mogłoby mi pomóc?

Pocenie się

07 wrz 2012 - 22:28:20

Witam mam ten sam problem, z tym,że ten problem pojawił się u mnie po porodzie , słyszałam,że dobre są antyperspiranty z apteki typu "Etioxil" chyba tak się jeden z nich nazywa , ale mnie bardziej interesuje czemu tak się dzieje, i co jest tego przyczyną.

Pocenie się

07 wrz 2012 - 22:40:13

Wypróbuje to :) Też się zastanawiam, dlaczego tak się dzieje.. Patrzę na inne dziewczyny- wszystkie idealnie suche. A ja mam taki problem. Jeszcze rok temu było w porządku, teraz to jakiś koszmar

Pocenie się

07 wrz 2012 - 22:40:58

zastrzyki z botoksu są najlepszym rozwiązaniem
ja używam antyperspirantów Ziaja i się nie pocę wcale

Pocenie się

07 wrz 2012 - 23:10:59

Hej
Ja z kolei po porodzie mam taki problem, że strasznie poce się w nocy nie ważne czy ciepło czy zimno masakra lekarz oczywiście sie smiał "gorąca kobieta z Pani i tyle nie ma się czym przejmować" jednak nie za bardzo jest mi do śmiechu bo sie boje czy cos złego czasem sie nie dzieje. Może któraś z Was też ma podobnie?

Pocenie się

07 wrz 2012 - 23:17:14

Ja nie mam tego problemu. Myślę że najlepiej o tym problemie porozmaiwać z ginekologiem... może on/ona coś wam powie...

Pocenie się

07 wrz 2012 - 23:53:33

Ja tez od jakiegos czasu mam taki problem,rok 1.5 roku temu wyprobowalam etiaxil,i dla mnie jest rewelacyjny :) uzywam go 1 max 2 razy w tygodniu i problem znikl:) taka mala niepozorna tubka starcza mi na 7-8miesiecy wiec mysle ze sie oplaca zainwestowac 40 zl:)
Wiec polecam! jest genialny!

Pocenie się

07 wrz 2012 - 23:55:26

rowniez polecam etiaxil :)

Pocenie się

08 wrz 2012 - 00:04:59

i ja sie dolacze.... uzywam etiaxil od 2 moze 3 lat.... i do tej pory nic lepszego nie znalazlam.... moj problem pojawil sie z nikad i nie wiadomo dlaczego.... moge zamarzac z zimna, a i tak mam plamy, o lecie nawet nie wspomne. Dodam tylko, ze czerwony jest mocniejszy i nie ma zapachu w porownaniu do niebieskiego (przy aplikacji odczuwalna jest nieprzyjemny zapach)

Pocenie się

08 wrz 2012 - 09:13:14

Częstą przyczyną pocenia się jest tarczyca, może warto zrobić badania na TSH. Ja właśnie z powodu tarczycy okropnie się pociłam ale od jakiegoś czasu używam Ziaja Bloker i nie mam już z tym problemu.

Pocenie się

03 lut 2013 - 02:48:41

Cytat
sasha_250
Ja tez od jakiegos czasu mam taki problem,rok 1.5 roku temu wyprobowalam etiaxil,i dla mnie jest rewelacyjny :) uzywam go 1 max 2 razy w tygodniu i problem znikl:) taka mala niepozorna tubka starcza mi na 7-8miesiecy wiec mysle ze sie oplaca zainwestowac 40 zl:)
Wiec polecam! jest genialny!
Dokładnie, nie ma obecnie na naszym rynku lepszego środka, moja siostra stosowała i miała podobne doświadczenia - ba! nawet trzeba z nim uważać bo można podrażnić skórę, ale działa bardzo skutecznie.

Pocenie się

05 lip 2013 - 09:19:39

Etiaxil nie podrażni skóry jeśli zastosujesz go przed depilacją, ale fakt jest bardzo skuteczny, teraz są upały a ja mam wreszcie spokój z potem.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Pocenie się

24 lip 2013 - 13:09:45

No właśnie ja mam z tym problem i nie wiem, który antyperspirant kupić żeby na prawdę był skuteczny.

Pocenie się

24 lip 2013 - 13:47:28

A ja wam powiem, że ten problem rozpoczął sie u mnie po porodzie i znalazłam jego źródło! Otóż mam, a raczej miałam niedoczynnośc tarczycy! Piszę miałam, bo obecnie poziom hormonów TSH mam w normie dzięki czemu przestałam mieć szalone napady gorąca, wiecznie być spocon itp! Tak więc, szczególnie dziewczyny po porodach, sprawdźcie sobie poziom hormonu TSH(15zł prywatnie lub bezpłatnie ze skierowaniem)!

Pocenie się

24 lip 2013 - 14:43:39

polecam ziaja bloker!!!!!!!!nie jest taki ostry jak etiaxil a tak samoskuteczny i tanszy(ok 6zl)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Antidral