Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak to z tym mlekiem?

27 sie 2012 - 21:06:48

hey mamuski a moze i nie tylko mamuski mam pytanie pierwsze dziecko ma prawie 5lat piersia karmilam mala tylko 4 miesiace i potem mi sie stracilo mleczko drugie dziecko skonczylo wlasnie15 miesiecy karmiony byl tylko 2 i pokarm sie stracil a tu nagle po roku normalnie cieknie mi z piersi mleko az czasem bluzka mokra czy to normalka?

jak to z tym mlekiem?

27 sie 2012 - 21:10:18

Oo ciekawe :) ja karmiłam pół roku, potem gdy odstawiłam dość sporo pokarmu miałam jeszcze jakiś czas, stopniowo zanikał, ale dość długo jeszcze zdarzało się że leciały pojedyncze kropelki.

jak to z tym mlekiem?

27 sie 2012 - 21:11:13

a czy to aby napewno mleko a nie osocze. mleko mozna stracic pod wplywem silnego stresu ale zeby po roku czasu od karmienia "wrocilo " to normalnie cuda

jak to z tym mlekiem?

27 sie 2012 - 21:17:54

jest to na bank mleko a glownie cieknie przed zblizajaca sie miesiaczka chyba musze zadzwonic zapytac mojego ginekologa czy moze tak byc sama jestem w szoku

jak to z tym mlekiem?

27 sie 2012 - 21:24:48

a szukalas infio w necie na ten temat bo jakos ciezko mi uwierzyc zeby laktacja wrocila po roku . a moze jestes w ciazy ?

jak to z tym mlekiem?

27 sie 2012 - 21:32:09

jest to tylko jedna piers lewa! glownie przed okresem pare dni zadko pomiedzy nim nawet jak scisne sutek to widze kropelki jak leca nie czytalam o tym a w ciazy nie jestem raczej to niemozliwe :P nie wiem moze zdarza sie tak raz na milion i jstem ta milionowa jutro sie dowiem od gin

jak to z tym mlekiem?

27 sie 2012 - 21:38:24

wierz mi ciaza zawsze jest mozliwa nawet gdy sie zabezpieczasz wiec trzeba byc tego swiadomym . co do reszty lepiej moze pojdz do poradni laktacyjnej lub zadzwon moze oni znajda przyczyne dlaczego po roku czasu nagle laktacja znow wrocila

jak to z tym mlekiem?

27 sie 2012 - 21:45:21

powiedzmy ze od kilku miesiecy jestem sama bez meza :( wiec ciaze wykluczam na milion procent a faktycznie co do reszty to musze gdzies zapytac bo sama ciekawa jestem

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

jak to z tym mlekiem?

27 sie 2012 - 21:49:50

idź zbadaj poziom prolaktyny. Może masz hiperprolaktynemię i to się tak objawia. Warto odwiedzić ginekologa i endokrynologa :)

jak to z tym mlekiem?

27 sie 2012 - 21:54:44

dzieki kobitki dam znac jak cos sie dowiem :P a teraz spadam bo moje dzieci wstaja razem z kurami a do tego starsza ma jelitowke nie pospie drugiej nocy dzis pewnie ,,,milego wieczoru

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki płyn do kąpieli noworodka?