Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

24 minut temu

sprawdzony stomatolog

28 minut temu

sklep detailingowy

52 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciaza, po ciazy, wskazowki

28 maj 2012 - 22:21:11

Hej jestem mama 6 miesiecznego Olivierka , i mam okropny problem z cellulitem :( znacie jakies sposoby ?? fakt faktem tez przytylam bo z przed ciazy wazylam 47 kg a teraz az 52 :( okropnie sie czuje we wlasnej skorze.. Kocham dzieci ale jakbym sie miala zdecydowac teraz na 2gie to nie chcialabym.. ze wzgledu na to jak kobieta sie zmienia..

ciaza, po ciazy, wskazowki

28 maj 2012 - 23:07:19

Ja znam jedyny skuteczny ćwiczenia i picie duzo wody!!! Sama jestemn w 7msc ciazy i wiem ,że jak sie o siebie dba w ciazy to potem bedzie łatwiej w powrocie do formy:)

ciaza, po ciazy, wskazowki

29 maj 2012 - 06:33:16

Nie panikuj kobieto,ja mam czworo dzieci i to one są dla mnie priorytetem.Prędzej czy później,jak będziesz wytrwała w swoich postanowieniach to i celulit zniknie,i waga wróci do normy.Głowa do góry,najgorsze co może być,to załamana matka.Wypnij pierś i uśmiechnij się,gorsze rzeczy się ludziom przytrafiają.

ciaza, po ciazy, wskazowki

29 maj 2012 - 08:15:54

siłownia, ćwiczenia, masaże, peelingi, dużo wody, ja wyglądam lepiej niż przed ciążą :) wystarczy tylko chcieć, a w ciąży przytyłam 24kg!! przed ważyłam 47kg byłam chuda jak patyk a teraz wróciłam do swojej wagi a dodatkowo mam super jędrne i ładne ciało. tylko ćwiczyłam codziennie w domu jak tylko mała spała, dieta itp.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kruszące się włoski!