Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

operacja oczu

23 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jakie polecacie sprawdzone kosmetyki

sudocrem , ale i mąka ziemniaczana działa cuda.

lekarka mi powiedziała że mąka za bardzo wysusza

Sudocrem nie wszystkim pomaga, niektóre dzieci po prostu bardzo szybko się na niego uodparniaja i stosowanie jest bezsensowne. Polecam linomag zielony, kupisz w aptece, naprawde skuteczny i niedrogi.

linomag zielony jest bardzo dobry

Ja również polecam Sudocrem, jest świetny na takie niespodzianki, wystarczy naprawdę cienka warstwa i ważne, żeby smarować po kąpieli i po każdej zmianie pieluszek, no i po kupie zamiast wycierać wilgotnymi chusteczkami, umyć pupę pod kranem. No i od razu nie zakładać pieluszki, tylko zostawić chwilkę dziecko bez, żeby skóra pooddychała.

zwyczajna mąka ziemniaczana na mim synku działała cuda, po sudocremie miał takie bomble a zasypka z mąki działa natychmiast

moja córka po antybiotyku miała bardzo brzydką pupe i lekarka przepisała nam clotrimazol i rewelacja chwile i zeszło a tak to używam maści pieluszkowej robionej w aptece

Linomag z cynkiem u mojej niuni się sprawdził w 100%



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-17 20:01 przez dorotka00000.

maść na recepte robiona w aptece specjalnie na zapalenie pieluszkowe cena 7 zł:)[embed_image ebd2041ee62064f355c191df273e1e32]




[embed_image 9c1b90a9e6deb9eedadf4b666bfc2686]

Cytat
kasiunia14a
Sudocrem nie wszystkim pomaga, niektóre dzieci po prostu bardzo szybko się na niego uodparniaja i stosowanie jest bezsensowne. Polecam linomag zielony, kupisz w aptece, naprawde skuteczny i niedrogi.

nzjgłupsza rzecz jaką słyszałam ... trzeba czasu,aby cokolwiek miało działanie dobre. Moja siostra stosowała sudocrem ja stosuje u syna i sprawdza sie w 100%.

ja polecam mąke ziemniaczna- naprwde dziala,
jeżeli natomiast myslisz o lekarstwach - -najlepsza bedzie maść na recepte koszt ok 6-8 zl,mojej Malutkiej przeszło expresowo ;-)

moja Oliwka właśnie ma zapalenie pieluszkowe i lekarz przepisał mi maść na recepte ,,PIMAFUCORT,, i kazał wkładac pieluchę tetrową między pampersem a pupcia i stosuje sie do tego już 2 dni i zaczyna pomagać!!! a co do sudocremu i mąki ziemniaczanej to tylko pogorszyło sprawe!!!!
maka jest dobra na odparzenia a nie na zapalalenie pieluszkowe bo to sa dwie róznie sprawy!!! zapalenie jest wywołane przez mokre pampersy które powodują ze do skóry dziecka przenika ta cała chemia z pamperso bo przeciez pampers to niejest produkt ekologiczny!!! co wrezultacie powoduje zapalenie i namnarzanie bakteri i grzybów na ciele dziecka!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-17 22:49 przez basia112411.

Moja córcia nigdy nie miała, a używamy cały czas maści pośladkowej którą kuzynka przynosi nam ze szpitalnej apteki.

clotrimazol ,to jedyny lek który pomógł. Udało mi się kupić bez recepty. Teraz nie wiem czy jest konieczna. Smarowałam dwa dni cienką warstwą , póżniej samymym alantanem plus- maść.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-17 23:25 przez nomi555.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciaza, po ciazy, wskazowki