Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Elektryczna szczoteczka do zębów

08 maj 2012 - 15:44:00

Witam mam elektryczą szczoteczke do zębow Braun Oral B . PRECISION CLEAN i chce kupic końcowki ale nie moge sie zdecydowac ktore .Wiecie moze czym ktore sie od siebie róznia ktore warto kupic ?

Elektryczna szczoteczka do zębów

22 maj 2012 - 11:14:21

Hej, ja kupowałam tutaj szczoteczkę, więc końcówki też mająKońcówka do szczoteczki BRAUN EB 17-4 EB,
Końcówka do szczoteczki ORAL-B

Elektryczna szczoteczka do zębów

15 paź 2012 - 07:58:18

Szczoteczka, tj. końcówka nie ma aż tak dużego znaczenia. Za to ma je pasta. Jeśli będziesz korzystał z normalnej, gęstej pasty to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Za to przy paście w koncentracie np. ajonie, szczoteczka będzie idealnie doczyszczała - polecam testowanie ;-)

Elektryczna szczoteczka do zębów

15 paź 2012 - 08:42:08

ja polecam końcówkę wybielającą Oral-B Vitality 3D White Luxe. Jest naprawdę super.


Elektryczna szczoteczka do zębów

16 paź 2012 - 08:00:27

Tak końców super, ale bez odpowiedniej pasty nie będzie dobrze działała, tj. nie wykorzystasz jej na maksa. Szczoteczka elektryczna musi posiadać konkretne możliwości, ale bez pasty w koncentracie i tak tych możliwości nie uzyskacie.

Elektryczna szczoteczka do zębów

02 kwi 2013 - 13:36:46

Ja kupiłam szczoteczke elektryczną 3D White przed świętami i używam zwykłej pasty... Czyli robie źle? W ogole wydaje mi się, że ona tak mocno naciera na te zęby... aż czasem boli - też tak macie z tymi szczoteczkami? Czy to tylko początkowe uczucie?
PS To mam kupić pastę w koncentracie, tak? Jaka dokładniej będzie najlepsza?

Elektryczna szczoteczka do zębów

14 maj 2013 - 12:17:08

Podpinam się pod wątek. Chce sobie kupić szczoteczkę elektryczną. Dobrą no i w miare tanią (tak do 100zł), polecacie jakieś konkretne?

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 4/5

Elektryczna szczoteczka do zębów

01 sie 2013 - 08:11:53

Ja mam szczoteczkę Oral-B Triumph 5000
Rzeczywiście do elektrycznych szczoteczek potrzebna jest specjalna pasta wtedy efekty są lepsze

Elektryczna szczoteczka do zębów

01 sie 2013 - 10:33:26

Aż mnie to zaintrygowało, bo muszę przyznać że pierwsze słyszę. Dlaczego lepsza jest pasta w koncentracie?

Elektryczna szczoteczka do zębów

25 sty 2014 - 20:24:51

Cytat
paolka06
ja polecam końcówkę wybielającą Oral-B Vitality 3D White Luxe. Jest naprawdę super.


Też ją stosuję.

Elektryczna szczoteczka do zębów

01 mar 2014 - 16:58:14

Ja, jeśli można,zamieszam trochę w tym wątku. Mam bardzo wrażliwe zęby, które reagują na zimne, kwaśne... na szczoteczki elektryczne też. Dentystka doradziła mi szczoteczkę RADIUS, bo ma bardzo cienkie włosie na dużej stopce, więc pozwala na dokładne umycie. Do tego myje się wygodnie bo ma specjalnie wymodelowaną rączkę. Nie ma jej w sklepach tylko w necie: http://www.radiustoothbrush.com.pl/

Elektryczna szczoteczka do zębów

25 sie 2014 - 11:50:31

prosta i tania z Oral B to ejdyna jaka mialam na razie: http://www.skapiec.pl/site/cat/2661/comp/6804355 , wiec ciezko wypowiedziec mi sie o innych modelach, ale uwazam,ze nie ma nic lepszego niz elektryczna!

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 2/5

Elektryczna szczoteczka do zębów

11 paź 2018 - 11:01:43

Nawet wrażliwe zęby można myć szczoteczką elektryczną. Ja też długo zastanawiałam sie nad zakupem takiej szczoteczki bo często dziąsła mi krwawią ale okazało się, że szczoteczka Seysso https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Gold-White-ekskluzywna-szczoteczka-soniczna-NOWOSC/2639 ma taki tryb dla wrażliwych zebów więc mogę bez obaw je szczotkować. Poza tym szczoteczka ta dokładnie usuwa resztki jedzenia nawet z trudno dostepnych miejsc. Jest naprawde fajna - polecam.

Elektryczna szczoteczka do zębów

20 lip 2021 - 12:23:54

Oral B ma chyba najbardziej praktyczne i przystępne modele. W sumie na ich stronach można znaleźć też wiele fajnych poradników, gdzie wiele modeli jest fajnie opisanych. Ogólnie to polecam takie poradniki, bo można na nich uzyskać wiele ciekawych rekomendacji konkretnych produktów.

Elektryczna szczoteczka do zębów

20 lut 2022 - 19:47:09

No ja wlasnie nie wiem co jest lepsze, soniczna szczoteczka, czy elektryczna...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zapalenie pieluszkowe co stosować jakie kosmetyki ??