Obecnie rozmawiamy o:

kupno samochodu

gorący temat

Rewelacyjne okna

12 minut temu

e-papieros

36 minut temu

nowoczesne przedszkole

godzinę temu

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kolczyki w uszach-pielegnacja

02 kwi 2012 - 13:58:01

Drogie mamuski mam do was takie pytanko:
dzis moja Oliwcia idzie z tata na przebicie uszkow, moje pytanie brzmi: czym potem jej smarowac uszka? czytalam ze tylko woda utleniona starczy,ale nie jestem pewna?czym wy smarowalyscie swoim pociechom? Dodam ze mala ma 2,5 roku:)

Kolczyki w uszach-pielegnacja

02 kwi 2012 - 14:04:43

ja nie dbałam niczym ... jedynie co robiliśmy to obracaliśmy kolczyka w uszku rano i wieczorem

Kolczyki w uszach-pielegnacja

02 kwi 2012 - 14:09:29

MY TEZ NICZYM NIE ROBILISY,I TEZ TYLKO OBRACALYSMY . A CORKA MIALA 8 MIES JAK MIALA PRZEKLUTE USZKA.A ZRESZTA W SALONIE GDZIE BEDZIE MIALA ROBIONE KOLCZYKI POINFORMUJA O PIELEGNACJI. POZDR

Kolczyki w uszach-pielegnacja

02 kwi 2012 - 14:20:16

ja przemywalam spirytusem kupionym w aptece inaczej kolczyk przywarłby do uszka ale tylko przez tydzien pozniej nie bylo juz potrzeby szybciutko sie zagoily corcia miala 3 latka jak przekulismy jej uszka byla zachwycona

Kolczyki w uszach-pielegnacja

02 kwi 2012 - 14:45:01

dziekuje mamuski:)

Kolczyki w uszach-pielegnacja

02 kwi 2012 - 19:05:47

moja córcia miała roczek jak jej uszka przekłóliśmy, i tylko wodą może dwa razy robiłam na początku a uszka zagoiły się super teraz ma 3 latka i żadnego problemu nie mialam :) tylko od czasu do czasu trzeba poruszac bo różnie bywa.... :)

Kolczyki w uszach-pielegnacja

02 kwi 2012 - 21:22:27

A ja wodą polewałam codziennie i okręcałam
Małej tak szybko wygoiły się uszka że po 3 tygodniach założyłam złote kolczyki i do dziś nie ma problemu a uszka przebijaliśmy w lipcu
I pamiętaj żeby poluzować koczyki bo na początku będą bardzo mocno ściśnięte
Ja jak mojej przebijałam to miała 2,3 miesiące i poszłam do kosmetyczki co przebijała na dwa pistolety naraz i mała tylko pisnęła i po wszystkim i mile wspominała samo przebicie

Kolczyki w uszach-pielegnacja

02 kwi 2012 - 21:24:48

Pytanie z innej beczki- po co takim maluchom przebijać uszy?

Pytania na temat pielęgnacji najlepiej zadać pircerowi. Nie wyobrażam sobie w tej roli kosmetyczki.

Kolczyki w uszach-pielegnacja

02 kwi 2012 - 21:27:11

Dokładnie - trzeba obracać kolczyki (ruszać nimi) by się nie wrosły w uszka.
A czym smarować, cóż nigdy nie słyszałam, że czymś trzeba, ale mozna kupić jakaś maść w aptece. Najlepiej zapytać ową panią która będzie uszka małej przebijać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farba nie powodująca podrażnień