Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Hiszpania

wczoraj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KREMY NA ROZSTEPY-PORADY/OPINIE

06 mar 2012 - 11:36:06

witam mamy i przyszle mamy ;)

strasznie boje sie rozstepow ciazowych,czy ktoras moglaby mi doradzic skuteczny,przetestowany krem?
aktualnie jestem w 6 mcu,zaczely pojawiac mi sie niebieskie zylki na brzuchu,boje sie ze to poczatek rozstepow.
jak dotad testowalam kremy BIELENDA SEXY MAMA I ZIAJKA NA ROZSTEPY.Boje sie ze moze to byc za malo i potrzebuje czegos mocniejszego.



co sadzicie o produktach: PALMERS/Pharmaceris/ Fissan?UŻYWALYŚCIE???




KREMY NA ROZSTEPY-PORADY/OPINIE

06 mar 2012 - 11:59:18

Witam, używałam wszystkiego co tutaj pokazane, ale napiszę najlepszy produkt którego tutaj nie wymianiłaś, jest to MUSTELA specjalna dla kobiet w ciąży, jest dość droga ale baaaardzo skuteczna, bez niej miałabym cały brzuch w rozstępach a tak mam tylko kilka kreseczek b mało widocznych. Także polecam!!! warto zainwestować jeśli ktoś ma genetyczną skłonność do rozstępów. Moja mama miała w ciąży rozstępy, ja jako nastolatka nabawiłamsię kilku na pupie i udach, no i wiedziałam że w ciąży też mogą się pojawić. Nie pomyliłam się. Ale wiem też że gdybym od samego początku nie smarowała brzuszka to na pewno w bikini bym się już nie pokazała a tak mogę :)
POLECAM wszystkim przyszłym mamusiom.

KREMY NA ROZSTEPY-PORADY/OPINIE

06 mar 2012 - 12:47:22

masło kakaowe lub masc z wit E polecam

KREMY NA ROZSTEPY-PORADY/OPINIE

19 mar 2012 - 13:32:58

Zapraszamy wszystkie Mamy do odwiedzenia stron naszego kremu przeciwko rozstępom Elasti-Q Original. Nowe, wiosenne promocje! Zamów krem Elasti-Q Original o 20zł taniej! Bądź piękna w ciąży i po porodzie! Więcej na:
http://elasti-q.pl/
http://www.facebook.com/pages/Elasti-Q-Original/248827571850443
Zapraszamy wszystkie Mamy do odwiedzenia stron naszego kremu przeciwko rozstępom Elasti-Q Original. Nowe, wiosenne promocje! Zamów krem Elasti-Q Original o 20zł taniej! Bądź piękna w ciąży i po porodzie! Więcej na:
http://elasti-q.pl/
http://www.facebook.com/pages/Elasti-Q-Original/248827571850443



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-19 13:33 przez Elasti-Q.

KREMY NA ROZSTEPY-PORADY/OPINIE

19 mar 2012 - 13:51:39

MUSTELA jest moim zdaniem najlepsza. Tak jak napisała gonia86 jest owszem droga ale bardzo skuteczna i wydajna więc czasem płaci sie tyle samo za inne kosmetyki razem wzięte, które nie przynoszą pożadnego efektu. Polecam

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

KREMY NA ROZSTEPY-PORADY/OPINIE

19 mar 2012 - 14:06:59

Ja używałam od 3 miesiąca ciąży MUSTELA 9 miesięcy krem przeciw rozstępom smarowałam nim tylko brzuch rezultat ani jednego rozstępu :D żałuję że nie używałam go również na pupę i biodra bo w 9 miesiącu tam właśnie się one u mnie pojawiły :( po porodzie zaczęłam używać MUTELA 9 miesięcy intensywnie działający krem na rozstępy rezultat również był na plus rozstępy zbladły i ustąpiły do minimum pewnie gdybym użyła więcej niż jednego opakowania pozbyłam bym się ich całkowicie ale niestety są drogie i ograniczyła mnie kwestia finansowa przed zakupem kolejnego:/ to jedyny minus po za tym jak najbardziej polecam MUSTELA 9 miesięcy w pani przypadku to chyba jednak bardziej sprawdzi się ta druga opcja na już istniejące rozstępy. Pierwsza jest raczej żeby zapobiedz ich powstaniu :) pozdrawiam

dodaję zdjęcia 1 zdjęcie krem przeciw powstaniu 2 zdjęcie krem na już istniejące

KREMY NA ROZSTEPY-PORADY/OPINIE

19 mar 2012 - 14:58:53

Również polecam krem MUSTELA!!!!

KREMY NA ROZSTEPY-PORADY/OPINIE

19 mar 2012 - 15:17:55

ja w pierwszej ciąży uzywałam najpier Fissan ale mi nie podpasował a potem Ziaję-jest dosyc gęsta i wolno się wchłania ale mogłam się smarowac bo siedziałam w domu i mi to nie przeszkadzało. nie mam ani jednego rozstępu na brzuchu.Nie wiem niestety czy to zasługa tych kremów czy tego, ze brzuch rósł powoli, nie był za duzy i skóra miała czas się rozciągnąc. Teraz używam balsamu z Pharmaceris-szybciej się wchłania a to ważne bo podczas drugiej ciązy pracuje, zajmuję się starszym dzieckiem i nie mam tyle czasu dla siebie. za kilka miesięcy zobaczymy efekty-chociaż już teraz widzę, ze brzuch pojawia się szybciej i chyba będzie bardziej okazały. Zobaczymy.

KREMY NA ROZSTEPY-PORADY/OPINIE

19 mar 2012 - 16:13:56

MUSTELA ja nie uzywalam w ciazy niestety nic i po ciazy mialam rostepy uzywalam musteli tylko 2 miesiace plus cwiczenia i ujedrnianie i kiedy zaczelam chudnac rozstepow brak jakby reka odjal!! takze polecam

KREMY NA ROZSTEPY-PORADY/OPINIE

19 mar 2012 - 16:22:53

ja uzywalamod 3miesiaca ciazy fissan i nie mam zadnych rostepow ani jednego rozstepa jestem zadowolona z rezultatu.

KREMY NA ROZSTEPY-PORADY/OPINIE

28 maj 2012 - 14:30:49

Też słyszałam o tym, że Mustela cieszy się pozytywnymi opiniami. Ale na przykład moja znajoma stosowała go i nie zadział... Za to wypróbowała innego o podobnym składzie i właśnie ten krem na rozstępy okazał się znacznie skuteczniejszy. Więc nie wiem od czego to zależy....

KREMY NA ROZSTEPY-PORADY/OPINIE

28 maj 2012 - 14:35:56

Moja siostra używała firmy gerber. Nie ma nic na brzuchu, tylko nieiwelkie na piersiach.

KREMY NA ROZSTEPY-PORADY/OPINIE

28 maj 2012 - 15:21:13

a ja jestem przeciwniczką musteli - u mnie nic nie dawała i ciężko się wchłaniała.

Za to ładnie działały kremy Dax Cosmetics zarówno w ciąży jak i po.



A na marginesie jak masz skłonności do rozstępów to nawet siedzenie 9 msc w kremie nic nie zdziała i się pojawią ;)

KREMY NA ROZSTEPY-PORADY/OPINIE

12 cze 2012 - 15:57:00

Darmoszka - mam koleżankę, która miała skłonnośc do rozstepów i od samego początku ciąży smarowała się 2 razy dziennie i ani jeden rozstep na bruzchu jej nie powstał. Także nie sugerowałabym tego, że jak ktoś ma genetyczne skłonności to nic nie może zrobić. Oczywiście samo smarowanie nic nie daje. Tutaj http://rozstepyusuwanie.info.pl/2012/06/12/jak-wzmocnic-skutecznosc-kremow-na-rozstepy/ jest kilka wskazówek, co można zrobić, by wzmocnić działanie kosmetyków. Myślę ze warto się przyłożyć do walki z rozstepami...

KREMY NA ROZSTEPY-PORADY/OPINIE

08 sie 2012 - 21:58:04

hej:) ja mam sklonnosc do rozstepow zuzylam w ciazy 9 opakowac mustelli i nic nie pomoglo, uzywalam tez fisan i krem na blizny, jesli ktos ma cialo podatne na rozstepy to nic nie da, jesli chudne pojawiaja mi sie nowe pod kolanami na ramionach, moja mama i siostra tez maja tendence do nich, chyba to rodzinne;(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przedawkowanie. czy to możliwe?