Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

fryzura dla córki-jaką polecacie?

03 mar 2012 - 16:57:43

witam wybieram sie z córka do fryzjera ma 2.5 lat ma długie włoski do ramion tylko zastanawiam sie jak scioc moje dziecko moze macie jakies propozycje jak wasze córeczki scinacie zastanawiam sie nad grzywka zeby jej zrobic moze znacie jakies fajne stronki z fryzurkami dla dzieci

<moderacja> korekta tytułu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-03 17:32 przez moderator.

fryzura dla córki-jaką polecacie?

03 mar 2012 - 18:23:26

a lubi sie czesac? jezeli nie to lepiej krotkie. Mi osobiscie podobaja sie dlugie wlosy. Jezeli uwazasz, ze grzywka jej bedzie pasowac... ja chcialabym, zeby moja mala miala dlugie, na razie jej sie kreca, co bedzie potem zobaczymy

fryzura dla córki-jaką polecacie?

03 mar 2012 - 18:28:25

własnie nie lubi zadnych fryzur jak sie jej robi dlatego chce jej zrobic grzywke prosta i takie proste wlosy do ramion koncówki podcioc bo troche sie kreca nie moge zadnych zdjec znalesc z fryzurami dla dzieci

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

fryzura dla córki-jaką polecacie?

03 mar 2012 - 18:45:37

Może taką fryzurkę


MOJA mała osatnio miała obcięte na bombke , wyglądała przecudnie , wszyscy się zachwycali że taka mała a fryzurka poważna:)
to był nasz eksperyment a teraz zapuszczamy , bo też moje cudeńko lubi się czesać i tylko rano mamo zrób mi warkocza :) mały ale jest :)


przyblizam jak była obcieta
grzywka taka jak na ciemnych włosach i boki .
a tył bardziej wycieniowany i krótszy niż u pani blądynki ...





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-03 21:47 przez celinka20.

fryzura dla córki-jaką polecacie?

03 mar 2012 - 21:15:43

moja córeczka ma włoski do ramion, może troche dłuższe, właśnie zapuszczam jej grzywkę bo też miała krótką, ale ona jest bardzo grzeczna przy czesaniu,a ja bardzo lubie jej wymyślać różne fryzurki, to francuzy czy koczki,fajnie jak dziewczynka ma długie włoski.W końcu to dziwczynka i musi mieć długie włosy ;)

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 7/5

fryzura dla córki-jaką polecacie?

12 lip 2012 - 11:48:54

Hej, tu jeszcze masz na wzór fajną fryzurkę ;)




fryzura dla córki-jaką polecacie?

31 mar 2022 - 18:36:56

grzywka jest bardzo uciążliwa, najlepiej podciąć do ramion i zaplatać warkoczyki

fryzura dla córki-jaką polecacie?

13 lip 2022 - 11:55:53

Fryzury są osobiste i zależą od wielu czynników, takich jak wiek, struktura włosów i długość. Dziewczyna powinna mieć możliwość posiadania takiej fryzury, jaką chce, bez skrępowania.






_____________________

Uroda jest ważną częścią życia i jeśli szukasz sposobu na poprawę swojego wyglądu, to warto zainwestować w jakieś dobre kosmetyki ... porady o urodzie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-07-13 11:57 przez ongstdaw122444andrz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KREMY NA ROZSTEPY-PORADY/OPINIE