Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

39 minut temu

elektryka sklep

45 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Katarek na katarek

01 mar 2012 - 22:40:19

Drogie mamy! Nie wiem ile z Was słyszało lub ma super wynalazek dla dzieci do odsysania kataru, ale chciałabym go troszkę rozpowszechnić, bo to pomoże wielu mamom przesypiać noce podczas kataru dziecka:) Ja używałam Katarku przy całej mojej trójeczce i jestem zachwycona nim, bo oprócz kataru nigdy dzieciom nic nie było więcej, oczywiście nie mówiąc tutaj o wirusach:) Katarek jest bardzo podobny do tych odciagaczy kataru ustnych, tylko jest duuuuzo skuteczniejszy i latwiejszy, oraz co najwazniejsze szybszy, nie meczymy dziecka kilkoma minutami odsysania tylko kilkoma sekundami:) Jest wiekszy niz ustny i wklada sie go do rury odkurzacza i wlaczamy odkurzacz, w mig nie ma kataru. Wiem troszke przerazajace, ja jak robilam to pierwszy raz tez sie balam, ale uwierzcie warto!!!!!! Na poczatku dziecko troszke sie boje, ale potem juz nic sobie z tego nie robi:) Serdecznie polecam, wejdzcie i przeczytajcie opinie:
http://www.katarek.pl/wasze_opinie/index.php?src=wasze_opinie
mam nadzieje, ze nie lamie w ten sposob regulaminu, dodajac link, to ulatwi mamom, bardzo prosze o nie usuwanie watku:) napewno kazda mama, ktora nie slyszala nic o nim , a sprobuje bedzie wdzieczna:)



Katarek na katarek

01 mar 2012 - 23:03:35

mam, używam, polecam:) też jestem mamą trójki dzieci i katarek sprawdza się świetnie; najmłodszy syn miał etap buntu, ale tak w okolicach 18 miesięcy już sam sobie odciągał;)

Katarek na katarek

01 mar 2012 - 23:18:54

Hejka
A co z normalnymi kozuchami??? Bo ja mam aspirator do noska i jest do ...........
Wyciągam kózki patyczkami do uszu zmoczonymi w wodzie morskiej, dałby radę na normalne kozuchy ??

Katarek na katarek

01 mar 2012 - 23:56:10

Pewnie, ze by dal rade na kozuchy:D wyciaga wszystko:)

Katarek na katarek

02 mar 2012 - 03:03:26

używam i dla nas rewelacja. Po fridzie nabawiłam się zapalenia gardła bo wkońcu wciąga się bakterie na gardło

Katarek na katarek

02 mar 2012 - 07:46:37

my też mamy i jesteśmy bardzo zadowoleni, już nie raz "uratował nam życie"

Katarek na katarek

02 mar 2012 - 08:34:18

My również go mamy i szczerze polecam jest niezastąpiony:))Sprawdza się w 100% Parę sekund i nosek czysty.

Katarek na katarek

22 lut 2013 - 12:31:34

Potwierdzam pozytywne opinie o odciągaczu kataru KATAREK: http://av.pl/3903,odciagacz-kataru-katarek-ze-szczoteczka-.html . To wspaniały wynalazek zarówno dla komfortu dziecka podczas kataru, jak i dbającego o niego mamy ;)

Katarek na katarek

22 lut 2013 - 13:59:36

nie mam ale widze ze wart zakupu.. ile kosztuje?

Katarek na katarek

22 lut 2013 - 14:06:53

Mogę dołączyć do grona zadowolonych użytkowników - KATAREK sprawdza się u nas na 100%>teraz synek już sam sobie odciąga katarek.POLECAM.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fryzura dla córki-jaką polecacie?