Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Katarek na katarek

01 mar 2012 - 22:40:19

Drogie mamy! Nie wiem ile z Was słyszało lub ma super wynalazek dla dzieci do odsysania kataru, ale chciałabym go troszkę rozpowszechnić, bo to pomoże wielu mamom przesypiać noce podczas kataru dziecka:) Ja używałam Katarku przy całej mojej trójeczce i jestem zachwycona nim, bo oprócz kataru nigdy dzieciom nic nie było więcej, oczywiście nie mówiąc tutaj o wirusach:) Katarek jest bardzo podobny do tych odciagaczy kataru ustnych, tylko jest duuuuzo skuteczniejszy i latwiejszy, oraz co najwazniejsze szybszy, nie meczymy dziecka kilkoma minutami odsysania tylko kilkoma sekundami:) Jest wiekszy niz ustny i wklada sie go do rury odkurzacza i wlaczamy odkurzacz, w mig nie ma kataru. Wiem troszke przerazajace, ja jak robilam to pierwszy raz tez sie balam, ale uwierzcie warto!!!!!! Na poczatku dziecko troszke sie boje, ale potem juz nic sobie z tego nie robi:) Serdecznie polecam, wejdzcie i przeczytajcie opinie:
http://www.katarek.pl/wasze_opinie/index.php?src=wasze_opinie
mam nadzieje, ze nie lamie w ten sposob regulaminu, dodajac link, to ulatwi mamom, bardzo prosze o nie usuwanie watku:) napewno kazda mama, ktora nie slyszala nic o nim , a sprobuje bedzie wdzieczna:)



Katarek na katarek

01 mar 2012 - 23:03:35

mam, używam, polecam:) też jestem mamą trójki dzieci i katarek sprawdza się świetnie; najmłodszy syn miał etap buntu, ale tak w okolicach 18 miesięcy już sam sobie odciągał;)

Katarek na katarek

01 mar 2012 - 23:18:54

Hejka
A co z normalnymi kozuchami??? Bo ja mam aspirator do noska i jest do ...........
Wyciągam kózki patyczkami do uszu zmoczonymi w wodzie morskiej, dałby radę na normalne kozuchy ??

Katarek na katarek

01 mar 2012 - 23:56:10

Pewnie, ze by dal rade na kozuchy:D wyciaga wszystko:)

Katarek na katarek

02 mar 2012 - 03:03:26

używam i dla nas rewelacja. Po fridzie nabawiłam się zapalenia gardła bo wkońcu wciąga się bakterie na gardło

Katarek na katarek

02 mar 2012 - 07:46:37

my też mamy i jesteśmy bardzo zadowoleni, już nie raz "uratował nam życie"

Katarek na katarek

02 mar 2012 - 08:34:18

My również go mamy i szczerze polecam jest niezastąpiony:))Sprawdza się w 100% Parę sekund i nosek czysty.

Katarek na katarek

22 lut 2013 - 12:31:34

Potwierdzam pozytywne opinie o odciągaczu kataru KATAREK: http://av.pl/3903,odciagacz-kataru-katarek-ze-szczoteczka-.html . To wspaniały wynalazek zarówno dla komfortu dziecka podczas kataru, jak i dbającego o niego mamy ;)

Katarek na katarek

22 lut 2013 - 13:59:36

nie mam ale widze ze wart zakupu.. ile kosztuje?

Katarek na katarek

22 lut 2013 - 14:06:53

Mogę dołączyć do grona zadowolonych użytkowników - KATAREK sprawdza się u nas na 100%>teraz synek już sam sobie odciąga katarek.POLECAM.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fryzura dla córki-jaką polecacie?