Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

36 minut temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

butelki do picia,pomocy!

20 lut 2012 - 15:08:31

Kochane ma do was pytanie z czego piją wasze pociechy? Mam córke w wieku 14 miesiecy i pije z normalnej butelki ze smoczkiem, ale też bardzo ładnie pije soczki przez rurkę i ze szlkanki lub kubka.... więc sie zastanawiam czy nie zmienić jej butelki na cos innego? tylko powiem szczerze ze jest tego tyle ze nie wiem co wybrać:( nie znam sie na tym bo jest to moje pierwsze dziecko. Chciałabym coś z czego nie będzie kapać tak jak ze zwykłej butelki.... proszę was doradzcie mi co waszym zdaniem najlepiej sie sprawdzi?!

butelki do picia,pomocy!

20 lut 2012 - 15:18:28

ja swoja corke przestawilam na kubek niekapek avent jak miala 4 miesiace, potem byly bidony z rurka, tez w wersji niekapiacej :)
mzoe byc i tak ze corce nie podpasuje jakis rodzaj "podajnika " wiec nie warto na poczatku inwestowac w drogie kubki.ja osobiscie polecam avent

butelki do picia,pomocy!

20 lut 2012 - 15:27:10

no właśnie.... dlatego chciałam sie poradzić...bo ja sie juz tak przejechałam na zwykłych butelkach bo nie pasował jej smoczek i mam 3 rodzaje butelek ale zakończyło sie na avencie wiec moze masz racje:)

butelki do picia,pomocy!

20 lut 2012 - 15:39:06

moja corcia od 10 miesiaca pije przez rurke ztego kubeczka i teraz za niedlugo chcialabym nauczyc ja pic z normalnego kubka ale nie wiem jak to bedzie



butelki do picia,pomocy!

20 lut 2012 - 16:20:04

ja mam do sprzedania taki kubek, mąż kupił i ja kupiłam taki sam, więc 2 są niepotrzebne, cena 30zł.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

miesiączka a cesarskie cięcie