Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 16:15:29

Potrzebuje Waszej rady..
otórz już nie mam pojęcia co począć z włosami mojego synka..;//
Z przodu główki ma naturalnie proste a z tyłu bardo mu się kręcą i ma loczek na loczku.
Niedawno własnie z tyłu głowy włoski bardzo mu się posklejały,porobiły mu sie takie kołtuniki których wogóle nie dało się rozczesać!!!
Obciełąm mu to i teraz to jest dopiero tragedia!!!
Ma takie siano że głowa boli...tak ma dzwine te włosy że patrzeć na to nie moge!!!Wiecznie są potargane,takie piórka mu się porobiły...
Nie wiem czy to dokładnie widać na zdjęciach i nie wiem czy wiecie o co mi chodzi..

Może Wy coś na to poradzicie;//???
Obciąć je całkiem(no ale jak on będzie wyglądał!),czy samo się to jakoś unormuje...
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end subSub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end subSub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub



zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 16:20:19

obetnij mu to całkiem. Chłopiec w krótkich nie będzie wyglądał źle, a na pewno lepiej w krótkich niż skołtunionych :)

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 16:43:49

Nie wiem czemu to dla Ciebie taki problem??? Moja córka ma identycznie tzn prosta grzywka a z tyłu kręcone. Myję je co drugi dzień,= i często czeszę, nigdy nie byly posklejane. Skracam grzywkę i z tyłu obcinam na równo. Jak kiedyś poobcinałam wsystkie loki, to włosy nie wyglądały korzystnie. Pamiętaj, że to tylko dziecko na wybieg nie idzie.

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 18:03:22

Cytat
Agulek84
Obciąć je całkiem(no ale jak on będzie wyglądał!)


Jak to JAK? Jak chłopak. Chłopaki noszą krótkie włosy. Szczególnie mali chłopcy: to nie modele, a żywi ludzie, często bardzo aktywni, którzy zazwyczaj nie lubią czesania.
Mój synek od kiedy skończył 8 miesięcy jest regularnie strzyżony króciutko: razem z tatusiem :-)

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 18:10:00

ja bym obcięła, jak jak bedzie wygladal? normalnie dziewczyno!!

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 18:11:42

Ja bym mu to wszysko ścieła, to chłopak więc może być na krótko obcięty.
a czy on miał obciane włosy od urodzenia? bo może na końcach ma te pierwsze miękkie włosy i dlatego się tak plączą, ja wcześnie ściełam te pierwsze łosy i odkąd zaczełam Robertowi obcinać włosy zauwazyłam ze mu sie wzmocniły i szybciej rosną. Są grube i gęste.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-13 18:18 przez CHRUPEK.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 18:22:19

zgadzam się z dziewczynami :) Nie sądzę aby mały z uśmiechem rozczesywał sobie te kołtuniki :) widać, że dziecko nie bardzo lubi się czesać, a pozatym skoro tak się robi to znaczy, że raczej ma zbyt słabe włoski do zapuszczania, no to po co się nad dzieckiem znęcać? Może niektórzy są zwolenniczkami robienia z chłopców dziewczynek, ale możesz śmiało ściąć mu włoski i ubrać sukieneczkę, nie będzie go chociaż bolałao, a efekt ten sam. Z góry przepraszam za ten sarkazm, ale co kilka miesięcy muszę walczyć o godność mojego syna i w tajemnicy przed męzem prowadzać go do fryzjera, więc jak widzę takie biedne dziecko skrzywdzone przez jakieś chore idee rodziców to mnie nerwy biorą.

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 18:27:51

Cytat
alenka85
Z góry przepraszam za ten sarkazm, ale co kilka miesięcy muszę walczyć o godność mojego syna i w tajemnicy przed męzem prowadzać go do fryzjera, więc jak widzę takie biedne dziecko skrzywdzone przez jakieś chore idee rodziców to mnie nerwy biorą.
a mogłabyś to bardziej rozwinąć? DLaczego w tajemicy go prowadzasz?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 18:32:19

mąż ma fazę na to aby nasz synek miał długie włoski, bo on jako dziecko miał śliczne, słodkie loczki :)
ale po pierwsze :) mama męża miała dwóch synow, więc zapewne rekompensowała sobie tymi loczkami brak upragnionej córeczki :) a pozatym moje dziecię ma takie włosy jak ja i nawet gdyby mu nakręcać na papiloty nie pokręcą się ani troszkę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-13 18:34 przez alenka85.

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 18:36:02

Aha. Dobrze że mój nie ma takiej fazy a też w dzieciństwie nosił długie włosy :) Do fryzjera też nie muszę chodzić bo sama obcinam młodego maszynką Tatusia :)
Dawno mu nie obcinałam włosków (ostatnio jakoś w listopadzie) i zasrósł strasznie i juz tatuś stęka że mały wygląda okropnie. Nie mam jakoś weny ostatnio do obcinania, poz a tym dziecko chodzi w czapce to nie widać co ma na głowie, bo tak to co miesiąc mu obcinam :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 18:46:18

Mój Gabryś zabardzo się kręci przy strzyżeniu :)Kiedyś namówiłam męża na irokeza, którego miał mu sam zrobiC i jak się mały szarpał to skaleczył mu uszko, od tego czasu robi masakrę na widok maszynki :) Kupiłam mu nawet tą maszynkę gadającą z playskool bo myślałam, że się oswoi to będzie się mniej bał, ale nic z tego:). Kilka dni temu jednak mieliśmy spory sukces, byliśmy u fryzjera i naopowiadałam mu o Pani, która ma magiczną maszynkę z zaczarowaną końcówką i td. i tp. A pozatym Pani po strzyżeniu daje zawsze lizaka i jak się jest grzecznym to lizak jest duży a jak nie to malutki :) SYnek tak się tym przejął (nie wiem czy lizakiem czy magią), że ładnie siedział, tylko przy uszkach troszkę krzyczał, ale następnym razem, chyba będzie już ok.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-13 18:46 przez alenka85.

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 19:15:55

ja osobiście mam dziewczynkę, ma 3 latka i włosy prawie do pasa i jest to czasami strasznie męczące więc jakbym miała synka to na "pałkę" i tyle:D z reszta mnie sie nie podobaja mali chłopcy z dlugimi włoskami a widzialam raz na fb jak jakas "mądra" mamusia robiła chłopcu kucyka na czubku bo grzywka wchodziła mu do oczy...sic

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 19:19:39

też robiłam Robertowi jak był malutki ale każdy gadał żeby przed rokiem włosów nie obcinać bo za wcześnie ... ale nie wytrzymałam i obciełam :)

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 19:53:59

obetnij mu wlosy i po klopocie. moj synus mial wieksze loki, a jak mu je pierwszy raz obcinalam to plakalam jak glupia... ale teraz mam coreczke, ktora urodzila sie z dlugimi wloskami;-) i mam podobny problem...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 20:31:23

Moja roczna córka ma takie włoski.Dokładnie takie same.Loczki na końcach a włosy stwarzają wrażenie potarganych,do tego jej się elektryzują.Niestety szampony dla dzieci nie poprawiają jej włosów,myślę,że u nas jest po prostu za sucho.Może obetnij mu włoski.Nie mówię,że na łyso ale może tylko tyle,żeby tych nieładnych kołtunów się pozbyć.Przyjdzie wiosna,powietrze będzie inne i struktura włosów się poprawi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

butelki do picia,pomocy!