Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 20:59:08

a ja nie rozmumiem po co chłopcu długie włosy????....niewygodnie, latem gorąco...a przedewszytkim to chłopiec a nie dziewczynka...ja bym ścięła i się nie zastanawiała

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 21:51:06

Matko dziewczyny!!
ale czy ja napisałam coś o tym,że zapuszczam mu włosy????
Albo że robie z niego dziewczynke???no zlitujcie się!!!!
Aż tak nie musicie po mnie jechać bo ja zapytałam się grzecznie aWy zaraz że z niego dziewczynke robie..od urodenia ma długie włoski które mu podcinam ale dopiero teraz mu się taki kukuryku porobiło.

Jeżeli chodzi o ścięcie to w tym przypadku musiałabym zgolić go na łyso bo od samej nasady ma takie "sianko".A niezbyt mi się widzi wygolić go na kolano;//
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 22:07:22

na łyso to nie ale na krótko możesz obciąc a jak podrośnie znowu podciąc

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 22:14:01

A może fryzjer jakąś frzyzurke doradzi??

Mój synek też ma długie kudełki, i też byłoby mi żal mu ściać, co nie znaczy że robię z Niego dziewczynkę:)

Ale jak miał jakieś półtora roczku, ogoliłam go na irokeza( nie maił całkiem krótkich) bo tez miał sianko, i odrazu problem znikł włoski stały się grubsze, śliczne i dobrze się układają:)

Więc polecam ścięcie, włoski szybko odrosna a fawrantuję Ci że sie poprawią.

Dla porównania, na pierwszym foto, włoski zaraz po ścieciu, takie cieniuńkie były :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-13 22:22 przez klaa21.

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 22:27:38

Byliśmy już 2 razy u fryzjera..no niestety tera nie ma szans!!
Dostaje szału jak tylko zobaczy nożyczki i jak coś mu się tam majstruje przy włoskach;)
Tak się szarpie że na rękach nie jestem w stanie go na rękach utrzymać i dlatego teraz sama mu podcinam jak się czymś zajmnie.I to te wygląda komicznie bo latam z tymi nożyczkami jak kot z pęcherzem.Już cuda-wianki wyprawiamy z mężem żeby go jakoś przekonać ale efekty marne...
Więc chyba podrasuje go na śpiocha;) [/b]

Cytat
klaa21
A może fryzjer jakąś frzyzurke doradzi??

Mój synek też ma długie kudełki, i też byłoby mi żal mu ściać, co nie znaczy że robię z Niego dziewczynkę:)

Ale jak miał jakieś półtora roczku, ogoliłam go na irokeza( nie maił całkiem krótkich) bo tez miał sianko, i odrazu problem znikł włoski stały się grubsze, śliczne i dobrze się układają:)

Więc polecam ścięcie, włoski szybko odrosna a fawrantuję Ci że sie poprawią.

Dla porównania, na pierwszym foto, włoski zaraz po ścieciu, takie cieniuńkie były :)
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 22:31:52

Może dasz rade go jakoś przekonać?? A może jakaś nagroda??

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 22:36:17

Oj on taki to nie jest:))nie da się go łatwo przekabacić;)))
To taki mały spryciula;D

Cytat
klaa21
Może dasz rade go jakoś przekonać?? A może jakaś nagroda??
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

Problem z włoskami

13 lut 2012 - 23:40:57

u mojej młodej to metoda prób i błędów niestety ale się udało wybrać najlepszy szampon i do każdego czesania obojętnie czy na mokro czy na sucho płyn z biedrony:) tylko taką fotkę znalazłam, już ma troszkę dłuższe i też na końcach ma loczki:)


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

butelki do picia,pomocy!