Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam!
Jestem mamą 5-miesięcznej Lenki.W tym momencie mam czarne włosy do ramion.Ale chciałabym je trochę skrócić,zrobić sobie grzywkę i pomalować na rudo.Czy może któraś z was tez zmieniała swój wygląd przy małym dziecku?Jaka jest reakcja dzieci?Pozdrawiam wszystkie mamy

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.478

ja zmieniałam i było tylko na 1 moment lekkie zawahanie:))) mama to mama ma swój zapach dla dzieciaczka i tyle. aż wstyd mówić ale moja 9 letnia córka i 5 letni synek jak mnie nie ma to z moimi jaśkami od spania siedzą bo im mamusią pachną:)))) będzie oki zmieniaj:))))

o rety pamietam jak moja miala jakies 4mce i czasem w zime nie moglam nawet czapki zalozyc aby wyjsc z nia na spacer bo jak mnie widziala to byl ryk nie z tej ziemi! heheh nie wiem czy mnie nie poznawała czy tak czapka na nią działała??? no coz różnie moze byc to wszystko zalezy od dziecka moja była (i w sumie jest...) z tych strachliwych, obcy nie mogli nawet na nia czasem zerknąć :P nie wiem jak twoja córka, ale mysle ze i tak pozan wlasnie twoj zapach, glos, i po paru dniach bedzie ok :) ja bym sie nie wahała tylko zmieniała fryzurę, tylko teraz druga sprawa - ciezko bedzie ci tak diametralnie zmienic kolor. a rudy niszczy wloski niestety i szybko sie wyplukuje :( szukaj dobrego fryzjera!

dzięki dziewczyny za pomoc

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z włoskami