Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Koniec z prostymi włosami - Lokówka

27 gru 2011 - 12:08:32

Wymyśliłam sobie że chcę sobie kupić lokówkę bo mam już dość tych moich prostych kłaków tylko nie wiem jaką bo nigdy nie używałam. Może mi coś poradzicie? Czy któraś z was używa takiej lub podobnej i mogłaby mi coś doradzić

Na co dzień używam suszarko lokówki Rowenta


teraz myślałam o czymś co układa loki, fale itp.

Wstępnie wybrałam takie 2 modele
LOKOWKA PROSTOWNICA PHILIPS HP4696
Salon Geometricks 13-w-1

Twórz najmodniejsze fryzury na każdą okazję!
Teraz możesz wykorzystać nieograniczoną wszechstronność urządzenia dzięki gamie unikalnych nasadek do modelowania włosów.
Profesjonalne rezultaty
•Powłoka ceramiczna pozwala uzyskać niezwykle lśniące włosy
•Technologia równomiernego rozprowadzania ciepła pozwala uzyskać wspaniałe rezultaty bez gorących punktów.
Łatwość użytkowania
•Nienagrzewająca się końcówka pozwala na wygodną i łatwą obsługę
•Wskaźnik gotowości do pracy
•Etui podróżne do wygodnego przechowywania i przenoszenia urządzenia
•Automatyczne wyłączanie po godzinie
Wszechstronność
•Lokówka wielofunkcyjna zapewnia nieograniczone możliwości modelowania włosów
•Proste i lśniące
•Karby nadające ciekawego wyglądu
•Delikatne, jedwabiste loki
•Loki angielskie (sprężynki)
•Mocno skręcone loki



lub
SUSZARKO-LOKOWKA SEVERIN LS0680
- Wielofunkcyjny zestaw do stylizacji włosów SEVERIN LS0680
- 6 możliwości układania włosów na każdą okazję
- 3 różne lokówki z podpórkami i izolowanymi końcówkami zabezpieczającymi o średnicy 16 mm, 25 mm oraz 1 owalną (ok.22x12mm)
- Prostownica z powłoką ceramiczną zapewniającą gładką powierzchnię i ochronę włosów
- Rodzaje funkcji : Fale, Prostowanie, Małe loki, Duże loki, Drobne spiralki, Loki
- Dzięki najnowszej technologii grzałki ceramiczne wytwarzają zjonizowane ciepło przez co nie powodują uszkodzeń kreatyny włosów zapewniając naturalny wygląd

Koniec z prostymi włosami - Lokówka

27 gru 2011 - 12:41:41

LOKOWKA PROSTOWNICA PHILIPS HP4696 to jest super zestaw kuzynka ma taki już kilka dobrych lat i dalej się sprawdza znakomicie !! wiec ten mogę polecić właśnie za niedługo sama będę taki kupować bo prostownice i lokówki mi się po mieszkaniu walają a mam ich sporo :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-27 12:43 przez ilonka0606.

Koniec z prostymi włosami - Lokówka

27 gru 2011 - 15:39:04

nikt więcej się nie wypowie?

Koniec z prostymi włosami - Lokówka

27 gru 2011 - 16:10:50

jak chcesz wiedzieć więcej to są jakieś strony co porównuje się produkty i tam ludzie którzy maja ten produkt wypowiadają się wiec sobie po necie poszperaj na ten temat :P

Koniec z prostymi włosami - Lokówka

27 gru 2011 - 20:50:07

ha no mi też ostatnio znudziło się prostować włosy i przy okazji ze moja prostownica też odmówiła posłuszeństwa to rozglądałam się za różnymi modelami i powiem szczerze ze oglądałam różne z tymi wymiennymi końcówkami i te same prostownice, wiec samej nie chciałam już kupować a te które maja kilka wymiennych końcówek wiedziałam ze pewnie będę korzystać z jednej może 2 końcówek albo i kupiłam Lokówko-prostownica Linea Bianca Zelmer i mysle ze mi to wystarczy w zupełności:)))




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-27 20:50 przez palla28.

Koniec z prostymi włosami - Lokówka

27 gru 2011 - 21:07:28

Chętnie się zamienię :P bo mnie już męczy codzienne prostowanie włosów...

Ja mogę polecić jedynie prostownice philipsa jest rewelacyjna

Koniec z prostymi włosami - Lokówka

27 gru 2011 - 21:24:13

ja prostownicy nie używałam nigdy bo nie muszę bo mam proste włosy ... zachciało mi się loczków, fal itp. dziwolągów na głowie :) i tak myślę czy taki wynalazek 13w1 czy jakąś zwykłą lokówkę za grosze kupić....

Koniec z prostymi włosami - Lokówka

27 gru 2011 - 21:32:08

Ja raz próbowałam taką zwykłą ze szczotką masakra to w ogóle nie kręciło... Jeżeli już kupować to coś lepszego na lata, wiem że babyliss ma bardzo fajne lokówki..

Koniec z prostymi włosami - Lokówka

28 gru 2011 - 09:15:09

Nie polecam wynalazków trylion w 1, bo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, lokówki ze szczotkami są super ale tylko do krótkich włosów. Ja mam karbownicę babyliss i jestem z niej super zadowolona, włosy wyglądają jakby były naturalnie falowane, jestem z niej bardzo zadowolona.


Koniec z prostymi włosami - Lokówka

28 gru 2011 - 09:37:41

paradoksalnie, ale loki można zrobić też prostownicą




Jak robić loki za pomocą prostownicy? - Tutorial

Koniec z prostymi włosami - Lokówka

28 gru 2011 - 09:38:37

nie wiem jak lokówki, ale firmę Babyliss również polecam, mam z tej firmy prostownicę i jestem zadowolona :)

Koniec z prostymi włosami - Lokówka

28 gru 2011 - 09:44:55

Właśnie bardzo często spotykałam się u fryzjera że fryzjerki robiły loki swoim klientkom za pomocą prostownicy :)

Koniec z prostymi włosami - Lokówka

28 gru 2011 - 10:08:23

nie mam prostownicy bo do moich prostych "stąków" jest mi zbędna :) więc nawet nie mam jak spróbować z tymi lokami :)


albo kupic samą lokówkę


i zamiast 150 wydac tylko 30-40zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-28 10:08 przez CHRUPEK.

Koniec z prostymi włosami - Lokówka

28 gru 2011 - 10:17:24

Ja na wesele kuzyna miałam robione loki prostownicą :)

Koniec z prostymi włosami - Lokówka

28 gru 2011 - 16:17:17

Witaj Chrupek,
model lokówki Philips, który mogę Ci polecić, to HP 4698. Moim zdaniem będzie to optymalny wybór, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Lokówka ta wyposażona została w 13 elementów, między innymi małą i dużą lokówkę, nakładaną spiralę i szczotkę wygładzającą włosy. Za ich pomocą wykonasz fale i loki różnej wielkości, a także uzyskasz efekt włosów karbowanych i prostych. Ponadto lokówka ta posiada nienagrzewającą się końcówkę, dzięki której korzystanie z tego modelu staje się łatwe i bezpieczne. Elementy ceramiczne, które zostały zastosowane w urządzeniu Philips, nadają włosom blasku i gładkości. W zestawie znajdziesz również etui, które może okazać się przydatne podczas podróży. Jeżeli będziesz miała jeszcze jakieś pytania, zapraszam do kontaktu: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja).
-----------------------------------------------------------------------
Z okazji nadchodzącego Nowego Roku pragniemy złożyć Wam życzenia pomyślności, zdrowia i spełnienia marzeń. Oby przyszły rok był lepszy od obecnego!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Swędząca skóra głowy