Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Sklep internetowy

2 minuty temu

Biznes

6 minut temu

tabernakula sklep

26 minut temu

zakupy internetowe

50 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pełny biust

19 gru 2011 - 12:00:20

Witam Was dziewczyny. Chciałabym, żebyście mi doradziły jak po ciąży zadbać o biust. Jeszcze przed ciążą miałam małe, ale pełne piersi. Jednak podczas ciąży i przed karmieniem urosły dość sporo, tzn. na tyle dużo, że są teraz obwisłe, przestały być pełne... Słyszałam, że podczas karmienia ćwiczeń na biust wykonywać nie można a same kremy chyba zbyt wiele nie zdziałają. Jeżeli też macie lub miałyście taki problem to napiszcie czy udało wam się i w jaki sposób poprawić kondycję swojego biustu

Pełny biust

19 gru 2011 - 12:24:30

moje piersi po ciazy były straszne...mam na nich rozstepy ktorych pozbyc sie nie moge a to oczywiscie spowodowalo ze moj biust stał sie "oklapniety"ehh
smarowałam kremami ujedrniajacymi-perfekta ujedrniajaco-modelujaca i mimo ze nie kosztuje wiele mi troche pomogł.piersi stały sie pełniejsze. a do tego zainwestowalam w porzadnej jakosci stanik-naprawde odkad kupilam kilka dobrze dobranych biustonoszy to poprawę widac gołym okiem,piersi sa uniesione i wyglądają o niebo lepiej.mam 22lata..ale przed ciążą mialam 75D w ciazy chyba 2rozmiary wieksze,masakrycznie mi urosły..a teraz wygladaja jak wygladaja..taka natura..

Pełny biust

19 gru 2011 - 14:15:34

A stosowałaś ten krem podczas karmienia? Bo chyba nie każdy można

Pełny biust

19 gru 2011 - 14:53:38

no wlasnie nie kazdy,ja mialam taki krem ale juz nie pamietam jaki pisalo ze mozna podczas karmienia stosowac zapytaj w drogerii to Ci doradza najlepiej:)

Pełny biust

19 gru 2011 - 17:36:58

Przede wszystkim dobrze dobrana bielizna, kremy oczywiście też wspomagają, ale najważniejszy jest porządny biustonosz w odpowiednim rozmiarze.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Pełny biust

19 gru 2011 - 22:50:55

po ciąży to już niewiele zdziałasz. O biust to się dba już w ciąży i podczas karmienia. I to nie kremy są najważniejsze tylko porządnie dobrany biustonosz. Niestety u nas dalej mnóstwo kobiet chodzi w złych biustonoszach, nawet nie zna swojego prawdziwego rozmiaru, a sprzedawczynie w sklepach z bielizną patrzą jak na inwalidkę gdy ktoś zapyta się o swój rozmiar.
Sama przed ciążami nosiłam magiczne 75B, a jak się dowiedziałam, że mój rozmiar to wtedy 65E to byłam bardzo zdziwiona, a kobiety w sklepach próbowały mi wmówić, że to niemożliwe żebym ja miała takie duże piersi (problem w tym, że 65E to dosyć mały biust).
W ciązy nieraz rozmiar zmienia się kilka razy no i niestety to dosyć duży wydatek kupować nowe biustonosze ale warto - sama się przekonałam.
Może najpierw sprawdź jaki powinnaś mieć rozmiar:
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/
Później idź do dobrego sklepu z braffitingiem (nie wiem gdzie mieszkasz ale być może znajdzie się u Ciebie taki sklep).
Jeśli chodzi o kremy i inne mazidła to tak naprawdę nieważne czym smarujesz to może być najzwyklejsza oliwka. Tu chodzi głównie o masaż. Im częściej i dłużej będziesz masować tym lepsze będą efekty :)

Pełny biust

20 gru 2011 - 00:04:30

jest krem na piersi perfecta mama i można stosować go karmiąc piersią :)

Pełny biust

20 gru 2011 - 14:51:21

Cytat
martischa
Może najpierw sprawdź jaki powinnaś mieć rozmiar:
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/
Później idź do dobrego sklepu z braffitingiem (nie wiem gdzie mieszkasz ale być może znajdzie się u Ciebie taki sklep).

W sumie masz rację, z 85B zmieniło się na 75D (Nigdy bym nie powiedziała, że mogę mieć D ;)) A sklepu takiego niestety nie mam nigdzie w pobliżu, więc będę musiała przebierać z tego co jest.


Cytat
magdzik100
jest krem na piersi perfecta mama i można stosować go karmiąc piersią :)

testowałaś? ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koniec z prostymi włosami - Lokówka