Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 837
Ostrzeżenia: 1/5

schodząca skóra

24 lis 2011 - 18:38:03

mojej 2 miesięcznej córeczce schodzi skórka z głowy (miejscowo- brew, czółko, skroń). skóra jest w tych miejscach strasznie sucha... myślę, że to po oliwce- bo tylko nią smaruję twarz. może macie jakieś sprawdzone kosmetyki dla waszych dzieci?? do lekarza najprędzej w poniedziałek pójdę..

schodząca skóra

24 lis 2011 - 19:38:08

a moze parafina??? to czysta oliwka bez zadnych dodatków wsam raz dla alergików np..

schodząca skóra

24 lis 2011 - 20:58:45

A może to poprostu twz ciemieniuszka. moje dziecko od początku tego ie miało dopiero po 1,5 roku, ale smaruję oliwką i pocieram szczoteczką do włosów (oczywiście na głowie), żeby to wyczesać, a na twarzy lekarz mówił mi, że można i paznokciem zdrapywać byleby skóra była dobrze nasmarowana.chodzi o to żeby złuszczyć ta suchą skórę, a peelengu przecież dziecku nei zrobisz:) Ja osobiście używam kremu nivea soft do twarzy dziecka jest genialny, z resztą sama też się nim smaruje:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

schodząca skóra

24 lis 2011 - 21:05:41

Moja córka miała ciemieniuchę,dodatkowo miała na głowie takie miejsca,które wyglądały jak łupież albo łuszczyca.Smarowałam wazeliną,Linomagiem a nawet zwykłym olejem.Długo to trwało zanim zeszło

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pełny biust