Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

59 minut temu

elektryka sklep

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

żel poporodowy mustela

23 lis 2011 - 10:14:34

witam używała któras z was zelu poporodowego na brzuch mustela jesli tak to czy sa jakies po tym efekty??
<moderacja tytułu>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-27 20:43 przez moderator.

żel poporodowy mustela

23 lis 2011 - 10:40:38

a na co ten krem ?

żel poporodowy mustela

23 lis 2011 - 10:42:52

hahaha paulancia no chyba na brzuch jak napisala autorka wątku? :))

żel poporodowy mustela

23 lis 2011 - 10:48:23

na brzuch, ok ale co ma zrobic z tą skórą na brzuchu? czy na rozstępy, żeby zlikwidować, no dlatego pytam, bo kremów poporodowych na brzuch jest wiele. ;p

żel poporodowy mustela

23 lis 2011 - 11:11:12

Cytat
paulancia
na brzuch, ok ale co ma zrobic z tą skórą na brzuchu? czy na rozstępy, żeby zlikwidować, no dlatego pytam, bo kremów poporodowych na brzuch jest wiele. ;p

Mustela, z tego co wiem, to krem na rozstępy do stosowania w ciąży i po ciąży. Pytałam kiedyś o niego w aptece, ale farmaceutka powiedziała,że średnio radzi sobie z istniejącymi rozstępami, raczej do stosowania zapobiegawczo. Na istniejące poleciła mi Pharmaceris Tocoreduct- działa! Tylko opakowanie dość małe. Miałam trochę rozstępów na piersiach po porodzie- już nie mam:)

żel poporodowy mustela

28 lis 2011 - 09:30:03

bo wlasnie czytalam ze zel mustella na obwisła skore na brzuchu jest dobra i nie wiem czy to prawda wiec wole zapytac osob ktore uzywaly...

żel poporodowy mustela

28 lis 2011 - 09:49:18

Ja używałam tych kremów przeciw rozstępom mustela w czasie ciąży ze złudną nadzieją że jak będę stosowała takie kremy to rozstępów nie będzie, przeliczyłam się wydaliśmy sporo na to wszystko smarowałam się minimum 4 razy dziennie, a synuś jak pod koniec ciąży zaczął się wiercić to mój brzuch wyglądał jakby tygrys machnął łapą... Więc trudno mi powiedzieć tu chyba wszystko zależy od genów. Ale poradziłam sobie jako krem poporodowy na zwisający brzuszek kupiłam masło ziajka, jest bardzo tani a pomaga a na rozstępy zaś oliwka w żelu, zaczynają być niewidoczne. Pozdrawiam mamusie.

żel poporodowy mustela

28 lis 2011 - 10:53:42

Ja używałam tego żelu poporodowego i byłam zadowolona, skóra szybciej wracała do normy, wiadomo rozstępów nie zlikwiduje ale skóra jest jędrniejsza i gładsza po użyciu. Polecam

żel poporodowy mustela

07 gru 2011 - 14:56:52

a ile kosztuje taki żel??

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

żel poporodowy mustela

10 cze 2013 - 10:19:52

Mustela dla dziecka jest zdecydowanie najlepszym kosmetykiem tego typu - przynajmniej w mojej opinii.

żel poporodowy mustela

10 cze 2013 - 12:32:25

Też chciałam go użyć, ale mój gin przeczytał skład i powiedział, że to więcej picu na wodę i sugestii niż działania bo nic szczególnego podobno w składzie nie ma :(

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

żel poporodowy mustela

08 sty 2014 - 16:58:32

Są bardzo dobre, nie tylko dla dzieci, ale i dla mam. Miałam od nich kosmetyki na piersi, sutki, kupowaliśmy również krem na rozstępy. Wszystko było w najlepszym porządku. Tylko, że radzę szukać wyłącznie oryginalnej musteli, tej tutaj - http://www.i-apteka.pl W sieci sprzedawane są kosmetyki z podobną nazwą, ale to już podróbki, nie mające takiej skuteczności.

żel poporodowy mustela

25 sty 2014 - 20:19:05

Kiedyś miałam go nawet kupić po jakiejś opinii przeczytanej, ale jak widzę zdania są podzielone.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

schodząca skóra