Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zastrzyki a kąpiel dziecka

19 lis 2011 - 15:41:48

Witam. Mam pytanie, może niektórym wyda się głupie, ale chcę poznac Waszą opinię. Czy dziecko, które jest chore i dostaje zastrzyki, można kąpac? moja 11-miesięczna córka ma jakąś infekcję górnych dróg oddechowych, gorączkuje i dostaje Zinacef domięśniowo. Jak uważacie? Mam na myśli np. kąpiel dziś wieczorem, a potem kilka dni przerwy, dopóki nie wróci do siebie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-19 15:47 przez dakota_aa.

Zastrzyki a kąpiel dziecka

19 lis 2011 - 15:54:11

ja kąpałam swoich chłopaków (5 i 3 latka) jak brali zastrzyki też mieli zinacef ale nie gorączkowali,Twoja młodsza sporo ale myślę że dziecko wykąpane lepiej sie czuje,poza tym przy gorączce kąpiel troszkę chłodniejsza chyba nawet wskazana,ale ile osób tyle opini

zweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 1/5

Zastrzyki a kąpiel dziecka

19 lis 2011 - 16:04:56

Hmmmm my przy każdym przeziębieniu czy cięższej chorobie kąpiemy córcie z tym, że nie codziennie jak zawsze tylko co 2 co 3 dzień. Tak logicznie myśląc jak my jesteśmy chorzy to przecież się kąpiemy...takie ma też zdanie nasza pani pediatra pozdrawiam

Zastrzyki a kąpiel dziecka

19 lis 2011 - 16:23:29

http://szafiarenka.pl/82/4876879/4876879/quote=1/kapiel-chorego-malucha.html#REPLY

jeden Twoj temat nie wystarczy ?


Nie wyobrazam sobie nie kapac chorego malucha 1 Kwestia higieny.. dziecko "sie nie brudzi" ale sie poci! To tak jak my w chorobie..kąpiel dodaje sił odświeża.. Czysciutki odswiezony maluszek napewno sie lepiej poczuje. Nie trzeba kapac w lazience, przeciez w pokoju dobrze nagrzac przygotowac wszystko szybciutko umyc i ubrac.

Zastrzyki a kąpiel dziecka

19 lis 2011 - 18:00:11

Cytat
calineczka0109
http://szafiarenka.pl/82/4876879/4876879/quote=1/kapiel-chorego-malucha.html#REPLY

jeden Twoj temat nie wystarczy ?


Nie wyobrazam sobie nie kapac chorego malucha 1 Kwestia higieny.. dziecko "sie nie brudzi" ale sie poci! To tak jak my w chorobie..kąpiel dodaje sił odświeża.. Czysciutki odswiezony maluszek napewno sie lepiej poczuje. Nie trzeba kapac w lazience, przeciez w pokoju dobrze nagrzac przygotowac wszystko szybciutko umyc i ubrac.

Prawie roczne dziecko ciężko wykąpac w pokoju, bo wylewa całą wodę z wanienki chlapiąc czym popadnie. Chodziło mi bardziej o to, że dostaje zastrzyki, ma je pierwszy raz, więc nie wiem czy kąpiele sa wskazane.

Zastrzyki a kąpiel dziecka

19 lis 2011 - 18:08:58

Prawie roczne dziecko ciężko wykąpac w pokoju, bo wylewa całą wodę z wanienki chlapiąc czym popadnie. Chodziło mi bardziej o to, że dostaje zastrzyki, ma je pierwszy raz, więc nie wiem czy kąpiele sa wskazane.[/quote]


Moj lekarz mowil ze tak :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co z tym Bambino!