Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

darmowe próbki dla dzieci i mam

26 sty 2012 - 23:20:59

Cytat
monika171189
wejdzcie na strone http://www.johnsonsbaby.com.pl/ tam jest darmowa probka-przychodzi po ok.2tyg:) szampon,balsam i 2kremiki.

ja też dostałam :D takie fajne mini w buteleczkach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-13 13:13 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

darmowe próbki dla dzieci i mam

27 sty 2012 - 00:40:25

Ja zamawiałam z johnsons przed bożym narodzeniem i mi nie przyszło

darmowe próbki dla dzieci i mam

06 lut 2012 - 11:31:29

Witam,
do 8.02 aktualny konkurs na www.plasterek.pl
można wygrać Bazgroszyt dla swojej pociechy.
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie jak lubicie spędzać czas z dzieckiem.

http://www.plasterek.pl/PodarujSwojemuDzieckuJego.html

darmowe próbki dla dzieci i mam

06 lut 2012 - 13:33:39

Ja też wysyłałam zgłoszenie do Johnsons chyba nawet ze dwa razy.W listopadzie raz i nic nie dostałam i w grudniu po raz drugi- i tez nic nie przyszło :(Widać nie było mi dane heheh.

darmowe próbki dla dzieci i mam

06 lut 2012 - 13:57:16

Pewnie dlatego że żadna firma nie ma nieskonczonej il probek do wyslania ;)

darmowe próbki dla dzieci i mam

09 lut 2012 - 15:21:53

znacie może jakieś adresy stron internetowych z próbkami dla niemowlaków? niekoniecznie darmowych;) z góry dziękuje

darmowe próbki dla dzieci i mam

02 kwi 2012 - 11:43:18

Witam,
Na stronie http://www.kosmeland.pl/ właśnie testujemy żel myjący 2 w 1 marki Corine de Farme. Zostały jeszcze darmowesaszetki a zasady są bardzo proste : ) Szczegóły : http://www.kosmeland.pl/index.php/aktualnie-testujemy/1186-test-
Zapraszam : )

darmowe próbki dla dzieci i mam

13 cze 2012 - 13:03:55

Drogie Mamusie!

Kochamy nasze dzieciaczki ponad wszystko, ale czasem wypadałoby też pomyśleć o sobie i zadbać o swój wizerunek. :)
Pomoże nam w tym fajna stronka, która za darmo co miesiąc wysyła do nas pudełeczko z kosmetykami. Na początku nie wierzyłam, ale faktycznie - wiele osób już dostało kompletnie za darmo. :)



Na stronie www.shinybox.pl możecie się zarejestrować, wypełnić krótką ankietę o sobie i zaprosić znajome.

Zapraszam. Rejestrujcie się i zapraszajcie koleżanki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-13 13:04 przez oxygenium.

zweryfikowana
Posty: 481
Ostrzeżenia: 1/5

darmowe próbki dla dzieci i mam

16 lip 2012 - 13:14:57

witam
chcialam zapytac czy znacie jakies strony gdzie mozna zamowic darmowe probki kosmetykow,akcesorii dla dzieci?

darmowe próbki dla dzieci i mam

16 lip 2012 - 13:20:45


Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-16 13:25 przez Antalisa.

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

darmowe próbki dla dzieci i mam

16 lip 2012 - 16:30:20

też zarejestrowałam się w Streetcomie. Miesiąc później dostałam się do kampani Pampersów, potem była woda mineralna, papierosy, mleko Gerber, telefon LG, kaszki Nestel a teraz mam odświeżacze Ambi Pur :)
Oświadczenie warto wypełnić i wysłać, gdyż jest wtedy szansa na kampanie 18+ jak np. fajki czy piwo.
z tego typu storn jest jeszcze Ambasada Trendów. Ostatnio testowałam od nich bulionetki Knorr ;D

darmowe próbki dla dzieci i mam

25 lip 2012 - 21:38:19

johnsonsbaby , klubmaluszka.hipp, bobovita, bebilon, bebikoklub, pieluszki drynites - na stronce suchenoce , i po zarejestrowaniu się na Musela można otrzymac darmowe próbki ich produktów:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-25 21:45 przez darusia_kcm.

darmowe próbki dla dzieci i mam

25 lip 2012 - 22:06:24

Cytat
Gia_Gia
też zarejestrowałam się w Streetcomie. Miesiąc później dostałam się do kampani Pampersów, potem była woda mineralna, papierosy, mleko Gerber, telefon LG, kaszki Nestel a teraz mam odświeżacze Ambi Pur :)
Oświadczenie warto wypełnić i wysłać, gdyż jest wtedy szansa na kampanie 18+ jak np. fajki czy piwo.
z tego typu storn jest jeszcze Ambasada Trendów. Ostatnio testowałam od nich bulionetki Knorr ;D


dostałaś się do wszystkich kampani po kolei??:/

darmowe próbki dla dzieci i mam

18 wrz 2012 - 23:22:26

Ja jestem już w streetcom od jakis 3 lat i dopiero załapałam się na papmpers te sleep i play i te żeliki jojo,acha i jeszcze te pampersy suche noce drynites czy jakoś tak.
I jak na razie czekam od poltora roku,moze cos jeszcze dostane:) al sie czlowiek zapisze do streetcom to od razu cos dostaje,a jak kros jest juz dluzej to trezba czekac latami ehhe :)

darmowe próbki dla dzieci i mam

19 wrz 2012 - 08:27:55

Wierutne bzdury !
Skoro jesteś juz 3 lata to powinnaś wiedzieć jakimi zasadami kieruje się Streetcom. Po pierwsze kazda kampania ma konkretny profil konsumenta - wystarczy ze np nie trafiasz w ten przedział wiekowy i juz odpadasz, masz dziecko nie w tym wieku co trzeba ba czasem sama płeć dyskfalifikuje itp, wiele zalezy od tego co piszesz w ankietach pomijając już fakt że Twoje recenzje mogą być wg nich niewystarczające dlatego nic nie dostajesz. Ja jestem tak mniej wiecej 4 lata i co chwila cos sie trafia jak nie cos dzieciecego to jakis telefon do testowania, odswiezacze itp.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

radykalne zmiana wyglądu a reakcja dziecka