Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

darmowe próbki dla dzieci i mam

12 gru 2011 - 17:13:21

Cytat
alenka85
Cytat
monika171189
wejdzcie na strone http://www.johnsonsbaby.com.pl/ tam jest darmowa probka-przychodzi po ok.2tyg:) szampon,balsam i 2kremiki.
mi już przyszło, bardzo szybko :)

Mi też :) pod koniec tamtego tygodnia.

darmowe próbki dla dzieci i mam

12 gru 2011 - 18:17:17

Streetcom.pl to super strona. Ja testowałam już pampersy, mleko i kosmetyki Jonsons baby. Polecam

darmowe próbki dla dzieci i mam

12 gru 2011 - 20:03:08

Cytat
aneczka0885
Streetcom.pl to super strona. Ja testowałam już pampersy, mleko i kosmetyki Jonsons baby. Polecam

Ja dostałam mleko, żele Axe i wode mineralną

darmowe próbki dla dzieci i mam

12 gru 2011 - 20:05:52

Ja dostałam zarowno probki od bebiko 1 i bebiko 2, poradnik od bobovity (absolutnie beznadziejny i to co tam proponują mija sie ze zdrowym zywieniem dziecka, probki pieluch pampers new born baby (juuz nie ma tej promocji) i słoiczek gerbera. Takze tak- dochodzą

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

darmowe próbki dla dzieci i mam

12 gru 2011 - 20:57:21

a co do streetcom to czy wysyłałyście do nich dane w formie papierowej?

darmowe próbki dla dzieci i mam

12 gru 2011 - 21:09:17

Tak trzeba wyslac pisemny podpis ze wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych.

darmowe próbki dla dzieci i mam

13 gru 2011 - 08:08:59

Nic nie trzeba co wprowadzasz w bląd ? Ja jestem tam juz 2 lata, nie odesłałam oświadczenia i otrzymuje kampanie. Tylko trzeba sie przygotowac na to ze dlugo dlugo nic nie dostaniecie - kazda kampania ma osobny profil testujacego - trzeba spelnic wszystkie ich warunki by sie dostac do testowania.Czasem fakt ze np jest sie z duzego miasta od razu Cie skresla. Inna sprawa to ta ze jesli otrzymasz juz produkt to musisz pisac rzetelne raporty ( nie na odwal sie ) i wyrobic sie w konkretnym czasie. Sprzedawanie otrzymanych towarow jest rownoznaczne z wyrzuceniem ze streetcomu a wierzcie mi ze przy kazdej kampanii sa dobre dusze ktore wyszukuja takich delikwentow.Jesli raporty ich nie usatysfakcjonuja to kolejne kampanie beda sie od Was oddalac dlatego radze przysiasc przy nich. Jesli ktos zapisuje sie tam tylko po to by dostac cos za darmo a pozniej to sprzedac to lepiej niech od razu odpusci.

darmowe próbki dla dzieci i mam

13 gru 2011 - 09:27:39

No to widocznie od czasu kiedy pani się zapisywała zasady się zmieniły bo ja zapisywałam się jakoś w czerwcu tego roku i musiałam wysłać takie oświadczenie.Dopóki tego nie zrobiłam dostawałam maile z przypomnieniem i dopiero po odesłaniu zakwalifikowałam sie na kampanie.

darmowe próbki dla dzieci i mam

13 gru 2011 - 14:53:15

Ja jestem w streetcom już rok i mam 3 kampanie za sobą choć nie odsyłałam oświadczenia. Z tego co tam piszą to trzea odesłać żeby testować produkty dla siebie ale jeżeli chodzi o kampanie dziecięcych produktów to oświadczenie nie jest potrzebne

Cytat
Antalisa
Nic nie trzeba co wprowadzasz w bląd ? Ja jestem tam juz 2 lata, nie odesłałam oświadczenia i otrzymuje kampanie. Tylko trzeba sie przygotowac na to ze dlugo dlugo nic nie dostaniecie - kazda kampania ma osobny profil testujacego - trzeba spelnic wszystkie ich warunki by sie dostac do testowania.Czasem fakt ze np jest sie z duzego miasta od razu Cie skresla. Inna sprawa to ta ze jesli otrzymasz juz produkt to musisz pisac rzetelne raporty ( nie na odwal sie ) i wyrobic sie w konkretnym czasie. Sprzedawanie otrzymanych towarow jest rownoznaczne z wyrzuceniem ze streetcomu a wierzcie mi ze przy kazdej kampanii sa dobre dusze ktore wyszukuja takich delikwentow.Jesli raporty ich nie usatysfakcjonuja to kolejne kampanie beda sie od Was oddalac dlatego radze przysiasc przy nich. Jesli ktos zapisuje sie tam tylko po to by dostac cos za darmo a pozniej to sprzedac to lepiej niech od razu odpusci.
dokładnie tak

darmowe próbki dla dzieci i mam

13 gru 2011 - 15:28:11

Cytat
aneczka0885
Ja jestem w streetcom już rok i mam 3 kampanie za sobą choć nie odsyłałam oświadczenia. Z tego co tam piszą to trzea odesłać żeby testować produkty dla siebie ale jeżeli chodzi o kampanie dziecięcych produktów to oświadczenie nie jest potrzebne
Cytat
Antalisa
Nic nie trzeba co wprowadzasz w bląd ? Ja jestem tam juz 2 lata, nie odesłałam oświadczenia i otrzymuje kampanie. Tylko trzeba sie przygotowac na to ze dlugo dlugo nic nie dostaniecie - kazda kampania ma osobny profil testujacego - trzeba spelnic wszystkie ich warunki by sie dostac do testowania.Czasem fakt ze np jest sie z duzego miasta od razu Cie skresla. Inna sprawa to ta ze jesli otrzymasz juz produkt to musisz pisac rzetelne raporty ( nie na odwal sie ) i wyrobic sie w konkretnym czasie. Sprzedawanie otrzymanych towarow jest rownoznaczne z wyrzuceniem ze streetcomu a wierzcie mi ze przy kazdej kampanii sa dobre dusze ktore wyszukuja takich delikwentow.Jesli raporty ich nie usatysfakcjonuja to kolejne kampanie beda sie od Was oddalac dlatego radze przysiasc przy nich. Jesli ktos zapisuje sie tam tylko po to by dostac cos za darmo a pozniej to sprzedac to lepiej niech od razu odpusci.
dokładnie tak

No raportować trzeba sumiennie, od tego zależy zakwalifikowanie się do kolejnej kampanii. Ja wysłałam papierowe, mój mąż nie i ciągle dostaje przypomnienie o tej rejestracji, a kampanii żadnej nie dostał. Więc pewnie z tym papierem jest łatwiej.

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

darmowe próbki dla dzieci i mam

13 gru 2011 - 18:41:28

dziewczyny a czy za przesyłkę tych próbek J&J sie płaci??

darmowe próbki dla dzieci i mam

13 gru 2011 - 21:54:17

Cytat
cytrynowamamba
dziewczyny a czy za przesyłkę tych próbek J&J sie płaci??
nie no coś ty :)

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

darmowe próbki dla dzieci i mam

14 gru 2011 - 01:19:14

Cytat
anessa
Cytat
cytrynowamamba
dziewczyny a czy za przesyłkę tych próbek J&J sie płaci??
nie no coś ty :)

Dla pewności wolałam zapytać by potem przy odbiorze nie wyszło, że mam za to zapłacić :D choć jest za darmo :)

darmowe próbki dla dzieci i mam

14 gru 2011 - 08:01:05

Ja nie odesłałam oświadzcenia mimo to testowałam na wode mineralna a mój mąż żele AXE. Papier niczego nie ułatwia. To że np ja dostane sie do jakiejs kampanii nie znaczy ze moj maz takze - wystarczy ze do testowania chca tylko kobiety :). Tam wszystko biora pod uwage wiek, il mieszkancow miejscowosci w jakiej sie mieszka itp. Pamietajmy ze wazne jest tez to jak wypelnimy ankiete produktowa - jedna opdowiedz nie pomysli organizatoar kampanii i juz sie nie dostaje.Ba przeciez liczy sie nawet to kiedy potwierdzisz adres do wysylki - potwierdzenie nie gwarantuje udzialu w kampanii takze nie ma tak łatwo :)

darmowe próbki dla dzieci i mam

26 sty 2012 - 22:47:56

Dziewczyny znalazłam fany blog,gdzie można znaleźć linki do próbek,konkursów i takie tam.POLECAM blog o próbkach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pełny biust