Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

41 minut temu

dresy na ulice

51 minut temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 1/5

jakie podpaski lub podkłady

30 wrz 2011 - 12:30:55

hej dziewczyny !!! to moja pierwsza ciąża i wiele jeszcze chyba nie wiem co i jak dlatego mam pytanie do doświadczonych już mam :) niebawem czeka mnie cesarskie cięcie ze względu na ułożenie dzidziusia i w związku z tym nie mam pojęcia jakie podpaski czy podkłady mam zakupić do szpitala dlatego proszę o poradę was. Z góry dziękuje za wszelkie informacje :) pozdrawiam

jakie podpaski lub podkłady

30 wrz 2011 - 13:23:02

ja tez mialam cesarke i uzywalam zwyklych podkladoow bodajże firmy bella mamma,do zakupu najszybciej w aptece, w szpitalu tez dostalam takie podklady tylko w niefirmowym opakowaniu:)
zycze powodzenia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-30 13:24 przez monikaduszak2909.

jakie podpaski lub podkłady

30 wrz 2011 - 13:31:07

Na pierwsze dni po porodzie podkłady z belli będą odpowiednie. Podpaska zdecydowanie nie wystarcza.

jakie podpaski lub podkłady

30 wrz 2011 - 13:39:40

Ja też miałam te z belli, ale są okropne- wielkie i niewygodne i w ogóle ich nie używałam, tylko kupiłam podpaski takie duże na noc, też z belli i mi wystarczyły, a przynajmniej trzymały się bielizny.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 1/5

jakie podpaski lub podkłady

30 wrz 2011 - 13:52:51

no właśnie bo te podkłady nie można przykleić do bielizny ... a one są nieprzemakalne ??? bo z każdej strony takie same hehe więc skąd mam wiedzieć z której strony nie przemoknie...

jakie podpaski lub podkłady

30 wrz 2011 - 13:53:34

bella...ja takie kupiłam. W szpitalu dawają też swoje.

Cytat
Myszunia25
no właśnie bo te podkłady nie można przykleić do bielizny ... a one są nieprzemakalne ??? bo z każdej strony takie same hehe więc skąd mam wiedzieć z której strony nie przemoknie...
nie...
normalnie mają klej jak zwykłe. Trzymają się bielizny. Ale są wielkie i urażają bliznę;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-30 13:54 przez milkae.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 1/5

jakie podpaski lub podkłady

30 wrz 2011 - 14:11:40

bella te różowe podkłady nie mają kleju jak podpaski specjalnie przed chwilą patrzyłam na te podkłady...

jakie podpaski lub podkłady

30 wrz 2011 - 14:19:22

przez pierwsze 4 dni podkłady z belli, później te długie podpaski...

jakie podpaski lub podkłady

30 wrz 2011 - 14:45:35

ja kupialm sobie takie wielkie podpaski (chyba wlasnie bella bo byly rozowe) w aptece pani mi jakies polecila kupilam az 2 paczki
no i nie mogłam sama urodzic i tez zrobili mi cesarke i te wielkie podpaski byly przydatne jakies 2 dni bo pozniej uzywalam juz takie zwykle a te wielkie zostaly i musialam wyrzucic
a te z bella to nie mozna ich przykleic do bielizny bynajmniej moich sie nie dalo



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-30 14:47 przez natalka1012.

jakie podpaski lub podkłady

30 wrz 2011 - 14:49:47

u mnie były na wyposażeniu szpitala - dostawało się 2 opakowania na wstępie ( szpital państwowy ). Takie same były do kupienia na allegro po 3,50 za opakowanie.

Ja tam podkładów używałam jak leżałam - pod tyłek aby nie ciekło po łóżku a do chodzenia jednorazowych gatek i big podpasek nocnych na max. krwawienie :)

jakie podpaski lub podkłady

30 wrz 2011 - 15:56:27

Ja używałam podkładów poporodowych bella w szpitalu,a w domu normalnych podpasek.

jakie podpaski lub podkłady

30 wrz 2011 - 17:07:04

podkłady na łóżko 90x60 firmy SENI, tej samej firmy podklady do noszenia. tez miałam cesarke.powodzenia i duzo sił zycze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-30 17:07 przez bleki822.

jakie podpaski lub podkłady

12 sie 2022 - 14:15:43

Na takie sytuacje podczas ciąży, warto mieć chusteczki do higieny intymnej z https://sanbello.pl/higiena/higiena-intymna/chusteczki-do-higieny-intymnej . Mają bardzo dobre opinie wśród kobiet. Sam mam wielu znajomych, które je używają i chwalą. Zachęcająca jest również niska cena.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wszy we włosach pomocy