Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

Zapalenie pęcherza

25 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czym smarujecie pupcię?

20 gru 2011 - 14:10:45

ja u swoich chłopaków stosuję maść tiormentol(doraźnie w razie potrzeby),pomaga bardzo dobrze

Czym smarujecie pupcię?

20 gru 2011 - 14:13:09

spróbuj zmienic pieluchy dziecku oraz myć tylko woda gotowaną.Ja używałam przez rok czasu pieluchy Huggers.I musiałam zmienic bo go zaczły odparzać.I teraz używam tylko Happy i jest ok.

Czym smarujecie pupcię?

20 gru 2011 - 14:13:30

Cytat
incognito82
:D jak nie ma bakterii w moczu to nie ma sie czym martwic ... zasypuj maka ziemniaczana u nas zawsze działała cuda ... jest naturalna i na pewno maluchowi nie zaszkodzi...a i mysle ze rozmiar pieluchy nie ma tu znaczenia

Nie no żadnej bakterii nie ma,ja tak zawsze na zapas się martwię:) to w taki razie dzisiaj spróbujemy mąki ziemniaczanej:)
Cytat
ewina29
spróbuj zmienic pieluchy dziecku oraz myć tylko woda gotowaną.Ja używałam przez rok czasu pieluchy Huggers.I musiałam zmienic bo go zaczły odparzać.I teraz używam tylko Happy i jest ok.

wodą przegotowaną też myjemy,ale nic nie daje..hm..to może te pieluchy zmienimy,wcześniej przy tych pieluszkach Dada nic się nie działo ale teraz może zmienili jakieś rzeczy w pieluszkach i może mu nie odpowiadają..;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-20 14:15 przez czarna1609.

Czym smarujecie pupcię?

20 gru 2011 - 14:17:42

Cytat
ewina29
spróbuj zmienic pieluchy dziecku oraz myć tylko woda gotowaną.Ja używałam przez rok czasu pieluchy Huggers.I musiałam zmienic bo go zaczły odparzać.I teraz używam tylko Happy i jest ok.
ja miałam takie rewolucje po oryginalnym pampersie ... małemu az "fistaszek" spuchł ...skończyło sie oxykortem na dzien dzisiejszy uzywamy bella i tfu tfu historia sie nie powtórzyla

Czym smarujecie pupcię?

20 gru 2011 - 15:53:48

Cytat
incognito82
Cytat
ewina29
spróbuj zmienic pieluchy dziecku oraz myć tylko woda gotowaną.Ja używałam przez rok czasu pieluchy Huggers.I musiałam zmienic bo go zaczły odparzać.I teraz używam tylko Happy i jest ok.
ja miałam takie rewolucje po oryginalnym pampersie ... małemu az "fistaszek" spuchł ...skończyło sie oxykortem na dzien dzisiejszy uzywamy bella i tfu tfu historia sie nie powtórzyla

Jeżeli uzywasz pieluszek Bella to zapraszam a stronę bliżejciebie.pl są tam fantastyczne promocje pieluszek+np 3 opakowania husteczek gratis i wysyłka za free:)

Czym smarujecie pupcię?

20 gru 2011 - 16:22:06

Codzienne stosowanie maści SUDOCREM może powodować odparzenia, a na istniejące już ranki nie ma nic lepszego niż CLOTRIMAZOLUM (maść), poproś lekarza rodzinnego o receptę.
No i co najważniejsze- jak najczęściej wietrz pupę dziecku :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-20 16:24 przez Brenda171.

Czym smarujecie pupcię?

20 gru 2011 - 16:36:02

Cytat
Brenda171
Codzienne stosowanie maści SUDOCREM może powodować odparzenia, a na istniejące już ranki nie ma nic lepszego niż CLOTRIMAZOLUM (maść), poproś lekarza rodzinnego o receptę.
No i co najważniejsze- jak najczęściej wietrz pupę dziecku :)

o kurcze nie wiedziałam że od Sudocremu może coś się dziać..to może od tego.. no nic innego mi nie pozostało jak wypróbowanie innych pieluszek i zmienienie maści.W takim razie Dziękuję wszystkim za rady i się dostosuję:) Pozdrawiam Wszystkie Mamusie:)

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

Czym smarujecie pupcię?

20 gru 2011 - 19:23:17

sudocrem ;)

Czym smarujecie pupcię?

20 gru 2011 - 20:51:41

Mam trójkę dzieci, ani jedno się nie odparzało więc nie widzę potrzeby smarowania w takim przypadku

Czym smarujecie pupcię?

21 gru 2011 - 08:07:44

ja stosuję maść witaminową, jest SUPER
nawet jak się skończy to można iść do swojego lekarza pediatry ona wypisze bez problemu:)
POLECAM jest naprawdę super:)

Czym smarujecie pupcię?

21 gru 2011 - 10:04:39

Zawsze będę polecać TORMENTIOL - maść pięciornikowa. Poleciły mi ją doświadczone pielęgniarki ze szpitala. W składzie ma tlenek cynku i jeszcze inne składniki kojące. Moja córcia ma odparzenia alergiczne i tylko tormentiol jej pomaga. Przy mocno czerwonej pupie wystarczy bardzo intensywnie posmarować po kąpieli i na drugi dzień będzie duuuuża poprawa. Nie ma prawie sladu po odparzeniu...Dobra też jest krem Penatenu.

zweryfikowana
Posty: 641
Ostrzeżenia: 1/5

Czym smarujecie pupcię?

21 gru 2011 - 11:32:55

wsumie jestem zdziwiniona tym co czytam, mam dwu letnia corke, uzywam sudocremu od urodzenia, przy kazdym zmienianiu pieluchy non stop od dwoch lat. pupke ma gladziutka i mieciutka NIDGY w zyciu nie miala nawet najmiejszego odparzenia i nawet do glowyby mi nie przyszlo ze od sudocremu moze cos sie dziac. teraz spodziewam sie synka i bede robic tak samo bo nigdy w zyciu moja corka nie miala zadnej ranki pry pupie ktora moglaby sprawiac jej bol. tak zreszta polecaly mi i polozne szkocji gdzie mieszkalam i polozna w polsce gdzie urodzilam corke.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Czym smarujecie pupcię?

21 gru 2011 - 12:18:13

Mastar83 tormentiol ma również w swoim składzie kwas borowy, który jest toksyczny dla dzieci!!! Też mi położna kiedyś polecała aż w końcu bardziej oświecone pani pediatra i farmaceutka powiedziały o tym kwasie i po przeczytaniu ulotki jak również właściwości kwasu borowego od tamtego czasu nie stosuje jej u dzieci.

Czym smarujecie pupcię?

21 gru 2011 - 13:00:36

Witam:0ja stosuję tylko przy odparzeniach:krem bambino,miałam też krem na odparzenia z serii AA Mama&Ja,a najlepszym i niezawodnym sposobem jest mąka ziemniaczana:)

Czym smarujecie pupcię?

21 gru 2011 - 14:15:40

jak mój synek jeszcze używał pieluszek to prosiłam pediatrę o receptę na robiony krem na odparzenia, nic z nim nie może się równać

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koniec z prostymi włosami - Lokówka